Представлено Tecno Pop 8 з дисплеєм 90 Гц, чипом Unisoc T606 та іншими новинками

Tecno зберігає свою прихильність до користувачів середнього цінового сегмента ринку, представляючи новий телефон, який має гідні характеристики та доступну ціну. Пристрій продовжує спадщину серії Pop, пропонуючи універсальний набір специфікацій, акуратний дизайн та гідну ціну. Tecno Pop 8 виходить сьогодні з дисплеєм з частотою оновлення 90 Гц, кращими камерами, більшим обсягом оперативної та постійної пам’яті, ніж його попередник. У цій статті ми дізнаємося, що цей пристрій має на буксирі для конкурентного сегменту

Tecno Pop 8 – технічні характеристики та ключові особливості

Tecno Pop 8 був представлений сьогодні з 6,6-дюймовим РК-екраном з роздільною здатністю 720p і частотою оновлення 90 Гц. Це, звичайно, не вражає користувачів, які звикли до телефонів з роздільною здатністю 1080p і частотою оновлення 120 Гц або навіть 144 Гц. Однак, з огляду на ціну, Tecno Pop 8 має на меті запропонувати базовий досвід, але водночас, прагне зробити цей досвід приємним. Для звичайних користувачів, які просто хочуть переглядати вебсторінки або користуватися соціальними мережами, цього дисплея буде достатньо. Для деяких користувачів 720p також не буде проблемою, оскільки частота оновлення 90 Гц забезпечить плавність зображення

Tecno Pop 8

Пристрій має виріз спереду, який слугує домівкою для 8-мегапіксельної фронтальної камери. Tecno також представляє свій динамічний порт, який використовує простір навколо вирізу з корисними сповіщеннями, статусом зарядки та статусом дзвінка. Цю функцію можна побачити на кастомних ПЗП Android або через використання сторонніх додатків, але ми вперше бачимо її на стандартному ПЗП. Це гарне використання для області перфорації.

Переходячи до задньої панелі, Tecno Pop 8 має 13-мегапіксельну основну камеру зі штучним інтелектом. Є третій виріз, який слугує домівкою для світлодіодного спалаху. Налаштування камери скромні, але ви зможете робити пристойні знімки при хорошому освітленні.

Tecno Pop 8

Продуктивність

Під капотом знаходиться чипсет Unisoc T606 з вісьмома ядрами. Це не найпотужніший чипсет для геймерів, але для базового використання це гідна пропозиція. Телефон доступний у варіантах з 3 ГБ або 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ або 128 ГБ пам’яті для зберігання даних. Ви також можете розширити обсяг пам’яті за допомогою карти пам’яті micro SD

З точки зору програмного забезпечення, телефон працює під управлінням Android 13 Go Edition, а світло увімкнено завдяки величезному акумулятору на 5000 мАг. На жаль, швидкої зарядки немає, оскільки доступна лише зарядка потужністю 10 Вт

Ціна та доступність

Tecno Pop 8 доступний у кольорах Mystery White, Alpenglow Gold, Magic Skin та Gravity Black. Ціна на телефон в Індії стартує від 7 000 рупій, що становить близько 85 доларів США. Ціна легко виправдовує ці характеристики. Телефон є універсальним для базового використання

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Представлен Tecno Pop 8 с дисплеем 90 Гц, чипом Unisoc T606 и другими новинками

Tecno сохраняет свою приверженность к пользователям среднего ценового сегмента рынка, представляя новый телефон, который имеет достойные характеристики и доступную цену. Устройство продолжает наследие серии Pop, предлагая универсальный набор спецификаций, аккуратный дизайн и достойную цену. Tecno Pop 8 выходит сегодня с дисплеем с частотой обновления 90 Гц, лучшими камерами, большим объемом оперативной и постоянной памяти, чем его предшественник. В этой статье мы узнаем, что это устройство имеет для конкурентного сегмента.

Tecno Pop 8 – технические характеристики и ключевые особенности

Tecno Pop 8 был представлен сегодня с 6,6-дюймовым ЖК-экраном с разрешением 720p и частотой обновления 90 Гц. Это, конечно, не впечатляет пользователей, которые привыкли к телефонам с разрешением 1080p и частотой обновления 120 Гц или даже 144 Гц. Однако, учитывая цену, Tecno Pop 8 имеет целью предложить базовый опыт, но в то же время, стремится сделать этот опыт приятным. Для обычных пользователей, которые просто хотят просматривать веб-страницы или пользоваться социальными сетями, этого дисплея будет достаточно. Для некоторых пользователей 720p также не будет проблемой, поскольку частота обновления 90 Гц обеспечит плавность изображения.

Tecno Pop 8

Устройство имеет вырез спереди, который служит домом для 8-мегапиксельной фронтальной камеры. Tecno также представляет свой динамический порт, который использует пространство вокруг выреза с полезными уведомлениями, статусом зарядки и статусом звонка. Эту функцию можно увидеть на кастомных ПЗУ Android или через использование сторонних приложений, но мы впервые видим ее на стандартном ПЗУ. Это хорошее использование для области перфорации.

Переходя к задней панели, Tecno Pop 8 имеет 13-мегапиксельную основную камеру с искусственным интеллектом. Есть третий вырез, который служит домом для светодиодной вспышки. Настройки камеры скромные, но вы сможете делать приличные снимки при хорошем освещении.

Tecno Pop 8

Производительность

Под капотом находится чипсет Unisoc T606 с восемью ядрами. Это не самый мощный чипсет для геймеров, но для базового использования это достойное предложение. Телефон доступен в вариантах с 3 ГБ или 4 ГБ оперативной памяти и 64 ГБ или 128 ГБ памяти для хранения данных. Вы также можете расширить объем памяти с помощью карты памяти micro SD.

С точки зрения программного обеспечения, телефон работает под управлением Android 13 Go Edition, а свет включен благодаря огромному аккумулятору на 5000 мАч. К сожалению, быстрой зарядки нет, поскольку доступна только зарядка мощностью 10 Вт.

Цена и доступность

Tecno Pop 8 доступен в цветах Mystery White, Alpenglow Gold, Magic Skin и Gravity Black. Цена на телефон в Индии стартует от 7 000 рупий, что составляет около 85 долларов США. Цена легко оправдывает эти характеристики. Телефон является универсальным для базового использования.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua