OPPO AED Україна представляє абсолютно новий смартфон A18 зі збільшеним часом автономної роботи

OPPO AED Україна презентувала  новий смартфон A серії – OPPO A18 – на базі MediaTek Helio G85,  оснащений великим 5000 мАг акумулятором з великою вбудованою пам’яттю і сховищем. OPPO A18 розроблений для забезпечення тривалого часу автономної роботи. Пристрій може похвалитися приголомшливим 90 Гц Сонячним дисплеєм і режимом надгучності, що ідеально поєднуються для забезпечення виняткового користувацького досвіду.

Культовий, приголомшливий і легкий дизайн

 OPPO A18 залишається вірним знаковій естетиці дизайну OPPO і зачаровує своїми яскравими кольорами та вишуканими текстурами. OPPO A18 доступний у двох стильних кольорах: Сяючий Синій (Glowing Blue) та Сяючий Чорний (Glowing Black). В обох моделях використовується ексклюзивна технологія дизайну OPPO Glow, яка надає задній панелі телефону ледь помітне сяяння, створюючи стійке до відбитків пальців матове покриття з блискучими деталями.

Лінійка також успадкувала той же культовий ультратонкий дизайн, що й попередні моделі  A серії.  Завдяки 2D Premium Design пристрій зручно тримати в руці, він має витончений і легкий зовнішній вигляд, його товщина складає всього 8,16 мм, а вага – лише 188 г. Крім того, OPPO A18 оснащений функцією розблокування бічним відбитком пальця, що дозволяє швидко і безперешкодно розблокувати пристрій, навіть якщо ви тримаєте його однією рукою.

Захопливий перегляд з  90 Гц Сонячним дисплеєм

 Читання або перегляд контенту на екрані при яскравому світлі часто є проблемою, але OPPO A18 представляє абсолютно новий дисплей з частотою оновлення 90 Гц, який може досягати 720 ніт яскравості. Це дозволяє користувачам без зусиль переглядати вміст на екрані без необхідності затінення навіть під прямими сонячними променями.

OPPO A18 оснащений 6,56-дюймовим HD+ дисплеєм з частотою оновлення 90 Гц і 96% колірним охопленням DCI-P3, що забезпечує яскраві кольори і плавне зображення. Крім  того, OPPO A18 також має функцію All-Day AI Eye Comfort, яка мінімізує навантаження на очі, роблячи перегляд контенту комфортним незалежно від часу доби.

Створюйте приголомшливі знімки за допомогою вдосконаленої системи камер

OPPO A18 оснащений 8 Мп основною камерою та 2 Мп камерою з ефектом боке, що дозволяє користувачам створювати чіткі та яскраві зображення. Обидві камери працюють у тандемі,  використовуючи удосконалений алгоритм портретного знімання OPPO для створення дивовижного ефекту боке на задньому плані та виділення об’єкта знімання в портретному режимі. Фронтальна камера OPPO A18 з роздільною здатністю 5 Мп забезпечує чудові селфі та покращену якість відеодзвінків. Завдяки функції портретної ретуші користувачі можуть регулювати рівень б’ютифікації для досягнення природного ефекту як на фронтальній, так і на основній камерах.

Швидка та безперебійна робота для легкого та тривалого використання

Працюючи на платформі MediaTek Helio G85, OPPO A18 забезпечує плавну та ефективну роботу. Завдяки фірмовому динамічному обчислювальному процесору (Dynamic Computing Engine) OPPO, довготривала плавна робота OPPO A18 була підтверджена 36-місячними тестами захисту від старіння, проведеними в лабораторії OPPO, які зафіксували середній рівень старіння менш як 10%, що гарантує довговічність смартфона.

OPPO A18 оснащений 4 ГБ оперативної пам’яті + 128 ГБ постійної пам’яті та технологією розширення пам’яті (RAM Expansion technology), що дозволяє конвертувати вільний простір постійної пам’яті в 4 ГБ оперативної пам’яті, щоб підтримувати безперебійну роботу телефону під час високих навантажень.

OPPO A18 також підтримує режим підвищеної гучності, програмну функцію, яка допомагає збільшити гучність динаміка на 300%. Це забезпечує зручність телефонних дзвінків і перегляду відео навіть у галасливому середовищі.

Подовжений термін служби акумулятора та безпечне заряджання

OPPO A18 оснащений великим 5000 мАг акумулятором. При повному заряді пристрою залишиться більше ніж 20% часу автономної роботи навіть після 12 годин роботи та повсякденної активності.

OPPO також представила низку ексклюзивних технологій, покликаних підвищити безпеку заряджання та надійність акумулятора. Функція All-day Charging Protection використовує штучний інтелект для вивчення звичок користувачів щодо заряджання та інтелектуального планування заряджання, забезпечуючи безпеку та ефективність під час нічного або тривалого періоду заряджання. Крім того, функція енергоощадження зі штучним інтелектом гарантує підтримку 25 годин роботи в режимі очікування навіть при 5% заряду акумулятора.

 Смартфон ОРРО А58 (6/128 ГБ)

Окрім ОРРО А18, в Україні представлено також смартфон А58 із 6 ГБ RAM + 128 ГБ ROM. OPPO A58 має 6,72-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FHD+ та подвійні стереодинаміки. Завдяки потужній зарядці 33 Вт SUPERVOOC, великому 5000 мАг акумулятору, вдосконаленому апаратному забезпеченню та інтуїтивно зрозумілій операційній системі ColorOS 13.1, стильний OPPO A58 може похвалитися відмінним часом автономної роботи та потужною продуктивністю, забезпечуючи неймовірно надійну та плавну роботу, що відповідає динамічному стилю життя своїх користувачів. OPPO A58 оснащений 50 Мп камерою зі штучним інтелектом, що дозволяє користувачам робити кришталево чисті знімки з високою роздільною здатністю.А технологія NFC дозволяє робити легкі платежі за допомогою Google Pay.

Наявність на ринку

В Україні смартфон OPPO A18 доступний у двох кольорах: Сяючий Синій (Glowing Blue) та Сяючий Чорний (Glowing Black).

Смартфон OPPO A58 6/128 доступний у двох кольорах: Сяючий Чорний (Glowing Black) та Яскравий Зелений (Dazzling Green).

На період старту продажів з 31/10 до 05/11 OPPO A18 з 4 Гб RAM + 128 Гб ROM можна придбати за ціною лише 5555 грн замість 5999 грн, а смартфон А58(6/128) за ціною лише 7499 грн замість 7999 грн на сайтах і в магазинах партнерів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

OPPO AED Украина представляет совершенно новый смартфон A18 с увеличенным временем автономной работы

OPPO AED Украина презентовала новый смартфон A серии – OPPO A18 – на базе MediaTek Helio G85, оснащенный большим 5000 мАч аккумулятором с большой встроенной памятью и хранилищем. OPPO A18 разработан для обеспечения продолжительного времени автономной работы. Устройство может похвастаться потрясающим 90 Гц Солнечным дисплеем и идеально сочетающимся режимом сверхзвучности для обеспечения исключительного пользовательского опыта.

Культовый, ошеломляющий и легкий дизайн

OPPO A18 остается верным знаковой эстетике дизайна OPPO и очаровывает своими яркими цветами и изысканными текстурами. OPPO A18 доступен в двух стильных цветах: Сияющий Синий (Glowing Blue) и Сияющий Черный (Glowing Black). В обеих моделях используется эксклюзивная технология дизайна OPPO Glow, которая придает задней панели телефона едва заметное сияние, создавая устойчивое к отпечаткам пальцев матовое покрытие с блестящими деталями.

Линейка также унаследовала тот же культовый ультратонкий дизайн, что и предыдущие модели серии A. Благодаря 2D Premium Design устройство удобно держать в руке, оно имеет изящный и легкий внешний вид, его толщина составляет всего 8,16 мм, а вес – всего 188 г. Кроме того, OPPO A18 оснащен функцией разблокировки боковым отпечатком пальца, что позволяет быстро и беспрепятственно разблокировать устройство, даже если вы держите его одной рукой.

Увлекательный просмотр с 90 Гц Солнечным дисплеем

Чтение или просмотр контента на экране при ярком свете часто является проблемой, но OPPO A18 представляет совершенно новый дисплей с частотой обновления 90 Гц, который может достигать 720 нит яркости. Это позволяет пользователям без труда просматривать содержимое на экране без необходимости затенения даже под прямыми солнечными лучами.

OPPO A18 оснащен 6,56-дюймовым HD+ дисплеем с частотой обновления 90 Гц и 96% цветовым охватом DCI-P3, обеспечивающим яркие цвета и плавное изображение. Кроме того, OPPO A18 также имеет функцию All-Day AI Eye Comfort, которая минимизирует нагрузку на глаза, делая просмотр контента комфортным вне зависимости от времени суток.

Создавайте потрясающие снимки с помощью усовершенствованной системы камер

OPPO A18 оснащен 8 Мп основной камерой и 2 Мп камерой с боке эффектом, что позволяет пользователям создавать четкие и яркие изображения. Обе камеры работают в тандеме, используя усовершенствованный алгоритм портретной съемки OPPO для создания впечатляющего эффекта боке на заднем плане и выделения объекта в портретном режиме. Фронтальная камера OPPO A18 с разрешением 5 Мп обеспечивает превосходные селфи и улучшенное качество видеовызовов. Благодаря функции портретной ретуши пользователи могут регулировать уровень бьютификации для достижения естественного эффекта как на передней, так и на основной камерах.

Быстрая и бесперебойная работа для легкого и продолжительного использования

Работая на платформе MediaTek Helio G85, OPPO A18 обеспечивает плавную и эффективную работу. Благодаря фирменному динамическому вычислительному процессору (Dynamic Computing Engine) OPPO, длительная плавная работа OPPO A18 была подтверждена 36-месячными тестами защиты от старения, проведенными в лаборатории OPPO, зафиксировавшими средний уровень старения менее 10%, что гарантирует долговечность смартфона.

OPPO A18 оснащен 4 ГБ оперативной памяти + 128 ГБ постоянной памяти и технологией расширения памяти (RAM Expansion technology), что позволяет конвертировать свободное пространство постоянной памяти в 4 ГБ оперативной памяти, чтобы поддерживать бесперебойную работу телефона при высоких нагрузках.

OPPO A18 также поддерживает режим повышенной громкости, программную функцию, помогающую увеличить громкость динамика на 300%. Это обеспечивает удобство телефонных звонков и просмотра видео даже в шумной среде.

Удлиненный срок службы аккумулятора и безопасная зарядка

OPPO A18 оснащен большим 5000 мАч аккумулятором. При полном заряде устройства остается более 20% времени автономной работы даже после 12 часов работы и повседневной активности.

OPPO также представила ряд эксклюзивных технологий, призванных повысить безопасность подзарядки и надежность аккумулятора. Функция All-day Charging Protection использует искусственный интеллект для изучения привычек пользователей по зарядке и интеллектуальному планированию зарядки, обеспечивая безопасность и эффективность во время ночного или длительного периода зарядки. Кроме того, функция энергосбережения с искусственным интеллектом гарантирует поддержку 25 часов работы в режиме ожидания даже при 5% заряда аккумулятора.

Смартфон ОРРО А58 (6/128 ГБ)

Кроме ОРРО А18, в Украине представлен смартфон А58 с 6 ГБ RAM + 128 ГБ ROM. OPPO A58 имеет 6,72-дюймовый дисплей с разрешением FHD+ и двойные стереодинамики. Благодаря мощной зарядке 33 Вт SUPERVOOC, большому 5000 мАч аккумулятору, усовершенствованному аппаратному обеспечению и интуитивно понятной операционной системе ColorOS 13.1, стильный OPPO A58 может похвастаться отличным временем автономной работы и мощной производительностью, обеспечивая невероятно надежную работу. . OPPO A58 оснащен 50 Мп камерой с искусственным интеллектом, что позволяет пользователям делать кристально чистые снимки с высоким разрешением. А технология NFC позволяет производить легкие платежи с помощью Google Pay.

Наличие на рынке

В Украине смартфон OPPO A18 доступен в двух цветах: Сияющий Синий (Glowing Blue) и Сияющий Черный (Glowing Black).

Смартфон OPPO A58 6/128 доступен в двух цветах: Сияющий Черный (Glowing Black) и Яркий Зеленый (Dazzling Green).

На период старта продаж с 31/10 до 05/11 OPPO A18 с 4 Гб RAM + 128 Гб ROM можно приобрести по цене всего 5555 грн вместо 5999 грн, а смартфон А58(6/128) по цене только 7499 грн вместо 7999 грн на сайтах и в магазинах партнеров

 

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua