Двосторінковий PDF: Переглянути зараз на Google Диску

Google Workspace представив значне покращення програми Диск для Android, особливо корисне для користувачів з великими екранами. Це оновлення запроваджує новий двосторінковий макет для перегляду PDF-файлів, що покращує процес читання і дозволяє повністю використати переваги доступного простору екрану. У цій статті ми розглянемо деталі цього вдосконалення та його вплив на користувачів планшетів і складаних пристроїв на базі Android, а також обговоримо ширший контекст оновлень Google Диску, призначених для користувачів планшетів.

Режим двосторінкового перегляду PDF-файлів у Google Диску

Google Drive

Нещодавнє вдосконалення Google Workspace для великих екранів додало до Google Диску для Android двосторінковий макет при перегляді PDF-файлів. На додаток до односторінкового режиму для прокрутки PDF-файлів з’явився новий “двосторінковий режим шириною у дві сторінки”. Цю функцію можна активувати, натиснувши кнопку, розташовану між рядком пошуку і трикрапковим меню. Google розробив цей вид, щоб імітувати досвід читання книги. Він забезпечить більш приємний перегляд на великих екранах Android. Це пов’язано з тим, що більшість планшетів мають розмір, подібний до стандартного аркуша паперу.

Ця функція доступна виключно на планшетах Android і складаних пристроях. Вона доступна всім користувачам Google Workspace, а також особам з особистими обліковими записами Google. На початку цього року в Google Диску з’явилася зручна функція, яка дозволяє користувачам малювати та виділяти PDF-файли, що особливо корисно на планшетних пристроях. Новий двосторінковий перегляд PDF-файлів у Диску Google є частиною серії оновлень, призначених для користувачів планшетів. Ці оновлення включають підтримку декількох екземплярів, навігаційну панель і більші віджети, оптимізовані для додаткового простору на екрані планшета.

Висновок

Google Drive

На завершення, останнє вдосконалення Google Диску на пристроях Android, що пропонує двосторінковий макет для перегляду PDF-файлів, є ще одним кроком до оптимізації продуктивності та зручності роботи з Google Workspace. Використовуючи великі екрани планшетів і складних пристроїв, Google прагне забезпечити більш інтуїтивно зрозумілий і приємний досвід читання. Це оновлення, разом з попередніми покращеннями, демонструє прагнення Google покращити свої сервіси для користувачів планшетів. Компанія забезпечує їм більш ефективне та комфортне робоче середовище в екосистемі Google Workspace

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Двухстраничный просмотр PDF на Google Диске

Google Workspace представил значительное улучшение приложения Диск для Android, особенно полезное для пользователей с большими экранами. Это обновление вводит новый двухстраничный макет для просмотра PDF-файлов, что улучшает процесс чтения и позволяет полностью использовать преимущества доступного пространства экрана. В этой статье мы рассмотрим детали этого усовершенствования и его влияние на пользователей планшетов и складных устройств на базе Android, а также обсудим более широкий контекст обновлений Google Диска, предназначенных для пользователей планшетов.

Режим двухстраничного просмотра PDF-файлов в Google Диске

Google Drive

Недавнее усовершенствование Google Workspace для больших экранов добавило в Google Диск для Android двухстраничный макет при просмотре PDF-файлов. В дополнение к одностраничному режиму для прокрутки PDF-файлов появился новый “двухстраничный режим шириной в две страницы”. Эту функцию можно активировать, нажав кнопку, расположенную между строкой поиска и трехточечным меню. Google разработал этот вид, чтобы имитировать опыт чтения книги. Он обеспечит более приятный просмотр на больших экранах Android. Это связано с тем, что большинство планшетов имеют размер, подобный стандартному листу бумаги.

Эта функция доступна исключительно на планшетах Android и складных устройствах. Она доступна всем пользователям Google Workspace, а также лицам с личными учетными записями Google. В начале этого года в Google Диске появилась удобная функция, которая позволяет пользователям рисовать и выделять PDF-файлы, что особенно полезно на планшетных устройствах. Новый двухстраничный просмотр PDF-файлов в Диске Google является частью серии обновлений, предназначенных для пользователей планшетов. Эти обновления включают поддержку нескольких экземпляров, навигационную панель и более крупные виджеты, оптимизированные для дополнительного пространства на экране планшета.

Вывод

Google Drive

В завершение, последнее усовершенствование Google Диска на устройствах Android, предлагающее двухстраничный макет для просмотра PDF-файлов, является еще одним шагом к оптимизации производительности и удобства работы с Google Workspace. Используя большие экраны планшетов и складных устройств, Google стремится обеспечить более интуитивно понятный и приятный опыт чтения. Это обновление, вместе с предыдущими улучшениями, демонстрирует стремление Google улучшить свои сервисы для пользователей планшетов. Компания обеспечивает им более эффективную и комфортную рабочую среду в экосистеме Google Workspace.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua