Microsoft тестує додаток Xbox для портативних консолей на Windows

Корпорація Майкрософт розпочала тестування нових оновлень для свого додатка Xbox на Windows 11, які покращують роботу на портативних пристроях та менших екранах. Нещодавній випуск тестового додатка Xbox включає новий компактний режим, який значно зменшує бічну панель з лівого боку, щоб полегшити навігацію в додатку на менших екранах. Це відносно незначна зміна інтерфейсу, але вона дуже добре працює на портативних пристроях з 7-дюймовим дисплеєм, таких як ROG Ally. Номер версії нового оновлення, що тестується, – 2311.1000.41.0. Нові функції, які постачаються з оновленням, включають

  • Оновлення інтерфейсу в черзі на встановлення
  • Оновлені кнопки, шрифти та стилі ігрових каналів
  • Покращено інтерфейс сповіщень, включно з можливістю показувати лише непрочитані
  • Компактний режим для додатків покращує роботу на портативних пристроях і невеликих екранах
  • Покращено навігацію контролером по всьому додатку

Xbox app

Додаток Xbox для портативних консолей на Windows

Додаток Xbox для портативних консолей під управлінням Windows створено для того, щоб геймери могли грати в улюблені ігри Xbox, не виходячи з дому. Завдяки нещодавнім оновленням програми, корпорація Майкрософт полегшила геймерам навігацію в додатку на маленьких екранах. Новий компактний режим зменшує бічну панель з лівого боку, що полегшує пошук ігор та функцій, які ви хочете використовувати.

Компактний режим

Новий компактний режим — це значне покращення програми Xbox для портативних консолей з Windows. Він зменшує бічну панель з лівого боку, що полегшує навігацію в додатку на невеликих екранах. Це корисна функція для геймерів, які люблять грати на ходу. Вона полегшує пошук ігор та функцій, які потрібні геймерам.

Дистанційне керування Xbox

Xbox Remote Play – це ще одна функція програми Xbox для портативних консолей Windows. Вона дозволяє геймерам грати в ігри, встановлені на їхній консолі Xbox, на будь-якому сумісному ПК, пристрої Android або iOS. Це означає, що геймери можуть грати в улюблені ігри Xbox на ходу, без необхідності носити консоль з собою.

Xbox

Висновок

Корпорація Майкрософт вдосконалює додаток Xbox для портативних консолей на базі Windows, випускаючи нові оновлення. Оновлення полегшує навігацію в додатку на невеликих екранах. Новий компактний режим зменшує бічну панель з лівого боку. Це полегшує пошук ігор та функцій, якими ви хочете скористатися. Xbox Remote Play – це ще одна функція програми Xbox для портативних консолей на Windows. Вона дозволяє геймерам грати в ігри, встановлені на їхній консолі Xbox, на будь-якому сумісному ПК, пристрої Android або iOS.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Microsoft тестує додаток Xbox для портативних консолей на Windows

Корпорация Майкрософт начала тестирование новых обновлений для своего приложения Xbox на Windows 11, которые улучшают работу на портативных устройствах и меньших экранах. Недавний выпуск тестового приложения Xbox включает новый компактный режим, который значительно уменьшает боковую панель с левой стороны, чтобы облегчить навигацию в приложении на меньших экранах. Это относительно незначительное изменение интерфейса, но оно очень хорошо работает на портативных устройствах с 7-дюймовым дисплеем, таких как ROG Ally. Номер версии нового тестируемого обновления – 2311.1000.41.0. Новые функции, которые поставляются с обновлением, включают:

  • Обновление интерфейса в очереди на установку
  • Обновленные кнопки, шрифты и стили игровых каналов
  • Улучшен интерфейс уведомлений, включая возможность показывать только непрочитанные
  • Компактный режим для приложений улучшает работу на портативных устройствах и небольших экранах
  • Улучшена навигация контроллером по всему приложению

Xbox app

Приложение Xbox для портативных консолей на Windows

Приложение Xbox для портативных консолей под управлением Windows создано для того, чтобы геймеры могли играть в любимые игры Xbox, не выходя из дома. Благодаря недавним обновлениям приложения, корпорация Майкрософт облегчила геймерам навигацию в приложении на маленьких экранах. Новый компактный режим уменьшает боковую панель с левой стороны, что облегчает поиск игр и функций, которые вы хотите использовать.

Компактный режим

Новый компактный режим – это значительное улучшение приложения Xbox для портативных консолей с Windows. Он уменьшает боковую панель с левой стороны, что облегчает навигацию в приложении на небольших экранах. Это полезная функция для геймеров, которые любят играть на ходу. Она облегчает поиск игр и функций, которые нужны геймерам.

Дистанционное управление Xbox

Xbox Remote Play – это еще одна функция приложения Xbox для портативных консолей Windows. Она позволяет геймерам играть в игры, установленные на их консоли Xbox, на любом совместимом ПК, устройстве Android или iOS. Это означает, что геймеры могут играть в любимые игры Xbox на ходу, без необходимости носить консоль с собой.

Xbox

Заключение

Корпорация Майкрософт совершенствует приложение Xbox для портативных консолей на базе Windows, выпуская новые обновления. Обновление облегчает навигацию в приложении на небольших экранах. Новый компактный режим уменьшает боковую панель с левой стороны. Это облегчает поиск игр и функций, которыми вы хотите воспользоваться. Xbox Remote Play – это еще одна функция приложения Xbox для портативных консолей на Windows. Она позволяет геймерам играть в игры, установленные на их консоли Xbox, на любом совместимом ПК, устройстве Android или iOS.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua