Максимізуйте пам’ять телефону Android, керуючи програмами обміну повідомленнями

Програми для обміну повідомленнями є невіддільною частиною нашого життя. Ми використовуємо їх, щоб залишатися на зв’язку з друзями та родиною, співпрацювати з колегами та спілкуватися з компаніями. Але програми для обміну повідомленнями також можуть суттєво виснажувати пам’ять вашого телефону Android.

Якщо ви не будете обережними, програми обміну повідомленнями можуть швидко заповнити пам’ять вашого телефону і сповільнити його роботу. Це пов’язано з тим, що програми обміну повідомленнями, як правило, зберігають багато даних на телефоні, включаючи повідомлення, фотографії, відео та інші медіафайли.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете зробити кілька речей, щоб запобігти поглинанню пам’яті вашого телефону Android програмами обміну повідомленнями. У цій статті ми розглянемо деякі з найефективніших порад та підказок.

Попрощайтеся з проблемами пам’яті: Поради щодо оптимізації програм обміну повідомленнями на телефоні Android

Telegram encrypted Messaging app

1. Вимкнення автоматичного завантаження медіафайлів

Один з найбільших способів, за допомогою якого програми обміну повідомленнями можуть займати місце на вашому телефоні, – це автоматичне завантаження медіафайлів. Якщо цю функцію увімкнено, програми обміну повідомленнями автоматично завантажуватимуть усі фотографії, відео та інші мультимедійні файли, які вам надсилатимуться. Це може швидко заповнити місце в пам’яті телефону, особливо якщо ви багато спілкуєтеся в групових чатах.

Щоб вимкнути автоматичне завантаження медіафайлів, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму обміну повідомленнями.
 2. Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті екрана.
 3. Натисніть “Налаштування”.
 4. Торкніться “Використання даних і пам’яті”.
 5. Вимкніть “Автоматичне завантаження медіа”.

2. Очищення історії чату

Ще один спосіб звільнити місце на телефоні — очистити історію чату. При цьому будуть видалені всі ваші повідомлення, включно з фотографіями, відео та іншими медіафайлами, які до них прикріплені.

Щоб очистити історію чату, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму обміну повідомленнями.
 2. Натисніть три крапки у верхньому правому куті екрана.
 3. Натисніть “Налаштування”.
 4. Натисніть “Чати”.
 5. Торкніться “Історія чатів”.
 6. Натисніть “Очистити історію чату”.

3. Стиснення мультимедійних файлів

Якщо ви хочете зберегти історію чату, але все ще турбуєтеся про місце на диску, ви можете спробувати стиснути медіафайли. Це дозволить зменшити розмір файлів без втрати якості.

Щоб стиснути медіафайли, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму обміну повідомленнями.
 2. Натисніть три крапки у верхньому правому куті екрана.
 3. Натисніть “Налаштування”.
 4. Торкніться “Використання даних і пам’яті”.
 5. Торкніться “Якість мультимедіа”.
 6. Виберіть “Стиснуті”.

4. Використання хмарного сховища

Якщо у вас все ще виникають проблеми з керуванням сховищем програми обміну повідомленнями, ви можете спробувати скористатися хмарним сховищем, наприклад, Google Диском або Dropbox. Це дозволить вам зберігати ваші повідомлення та медіафайли в хмарі, що звільнить місце на вашому телефоні.

Щоб скористатися хмарним сховищем, виконайте такі дії:

 1. Створіть обліковий запис у хмарному сховищі.
 2. Відкрийте програму обміну повідомленнями.
 3. Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті екрана.
 4. Торкніться “Налаштування”.
 5. Торкніться “Використання даних і сховища”.
 6. Торкніться “Резервне копіювання та відновлення”.
 7. Виберіть хмарне сховище, яке ви хочете використовувати.
 8. Натисніть “Створити резервну копію зараз”.

Додаткові поради

Ось кілька додаткових порад, які допоможуть запобігти використанню пам’яті телефону Android програмами обміну повідомленнями:

 • Обмежте кількість програм обміну повідомленнями, які ви використовуєте. Чим більше програм обміну повідомленнями встановлено на телефоні, тим більше місця в пам’яті вони займають.
 • Видаляйте невикористовувані повідомлення та медіафайли. Якщо у вас є старі повідомлення або медіафайли, які вам не потрібні, видаліть їх.
 • Використовуйте файловий менеджер для керування файлами програми обміну повідомленнями. Це дозволить вам побачити, які файли займають найбільше місця, і видалити їх, якщо це необхідно.
 • Використовуйте легкі програми для обміну повідомленнями. Існує низка полегшених додатків для обміну повідомленнями, які займають менше місця на диску і пам’яті.

Дотримуючись наведених вище порад, ви можете запобігти тому, щоб програми обміну повідомленнями поглинали пам’ять вашого телефону Android. Це допоможе підвищити продуктивність телефону і продовжити термін його служби.

WhatsApp Chats

Ось кілька додаткових порад, які можуть стати вам у пригоді:

 • Використовуйте програму для обміну повідомленнями, яка підтримує ефемерні повідомлення. Ефемерні повідомлення — це повідомлення, які зникають через певний проміжок часу. Це може бути чудовим способом заощадити місце і запобігти захаращенню програми обміну повідомленнями.
 • Використовуйте програму для обміну повідомленнями, яка пропонує автономне зберігання. Це дозволить вам отримати доступ до повідомлень, навіть якщо у вас немає підключення до інтернету. Однак важливо пам’ятати, що офлайн-сховище займає певний простір на телефоні.
 • Використовуйте програму для обміну повідомленнями, яка дозволяє налаштовувати параметри сховища. Це дасть вам більше контролю над тим, як ваші повідомлення та медіафайли зберігаються на телефоні. Наприклад, ви можете вибрати, які типи медіафайлів завантажуватимуться автоматично, або як довго зберігатимуться повідомлення, перш ніж вони будуть автоматично видалені.

Ось кілька прикладів програм для обміну повідомленнями, які пропонують настроювані параметри зберігання:

 • WhatsApp: Ви можете вибрати, які типи медіафайлів завантажуватимуться автоматично, в Налаштуваннях WhatsApp > Сховище і дані. Ви також можете вибрати, як довго зберігати повідомлення, перш ніж вони будуть автоматично видалені, в Налаштуваннях WhatsApp > Чати > Історія чату > Зберігати повідомлення.
 • Telegram: Ви можете вибрати, які типи медіафайлів завантажуються автоматично, в Налаштуваннях Telegram > Дані та сховище. Ви також можете вибрати, як довго зберігати повідомлення, перш ніж вони будуть автоматично видалені, в Налаштуваннях Telegram > Конфіденційність і безпека > Зберігати повідомлення.
 • Signal: Ви можете вибрати, які типи медіафайлів будуть завантажуватися автоматично, в Налаштуваннях Signal > Сховище. Ви також можете вибрати, як довго зберігати повідомлення, перш ніж вони будуть автоматично видалені, в Налаштуваннях Signal > Додатково > Сховище.

Використовуйте програму для обміну повідомленнями, яка підтримує якісне стиснення медіафайлів. Це дозволить вам заощадити місце без втрати якості.

Ось кілька прикладів програм для обміну повідомленнями, які підтримують високоякісне стиснення мультимедійних даних:

 • WhatsApp: WhatsApp використовує алгоритм стиснення з втратами для стиснення фотографій і відео. Це означає, що деяка якість буде втрачена, але файли будуть набагато меншими. Ви можете вибрати рівень стиснення в Налаштуваннях WhatsApp > Сховище і дані > Якість медіа.
 • Telegram: Telegram використовує алгоритм стиснення без втрат для стиснення фотографій і відео. Це означає, що якість не втрачається, але файли все одно будуть меншими, ніж нестиснуті. Ви можете вибрати рівень стиснення в Налаштуваннях Telegram > Дані та сховище > Якість медіа.
 • Signal: Signal використовує алгоритм стиснення з втратами для стиснення фотографій і відео. Це означає, що деяка якість буде втрачена, але файли будуть набагато меншими. Ви можете вибрати рівень стиснення в Налаштуваннях Signal > Сховище > Якість зображення та Якість відео.

Слідкуйте за використанням сховища вашого додатка для обміну повідомленнями. Рекомендується регулярно контролювати використання сховища програми обміну повідомленнями, щоб переконатися, що вона не займає занадто багато місця. Це можна зробити, перейшовши в Налаштування > Програми > [назва програми обміну повідомленнями] > Сховище.

Якщо ви помітили, що програма обміну повідомленнями займає багато місця, спробуйте видалити невикористовувані повідомлення та медіафайли або скористатися хмарним сховищем для зберігання повідомлень і медіафайлів у хмарі.

Більш детальний аналіз того, як WhatsApp, Telegram та інші популярні програми для обміну повідомленнями керують сховищем

Messaging apps

WhatsApp

WhatsApp – це популярний додаток для обміну повідомленнями, відомий своєю простотою використання та надійністю. Однак він також може суттєво виснажувати пам’ять вашого телефону Android.

Однією з головних причин цього є те, що WhatsApp автоматично завантажує всі фотографії, відео та інші медіафайли, які вам надсилають. Це може швидко заповнити пам’ять вашого телефону, особливо якщо ви багато спілкуєтеся в групових чатах.

Ще одна причина, чому WhatsApp може займати багато місця, полягає в тому, що він не дуже добре стискає медіафайли. Це означає, що фотографії та відео, надіслані через WhatsApp, можуть мати набагато більший розмір, ніж ті самі файли, надіслані через інші програми обміну повідомленнями.

Щоб WhatsApp не поглинав пам’ять вашого телефону Android, ви можете скористатися цими порадами:

 • Вимкніть автоматичне завантаження медіафайлів. Це можна зробити, перейшовши в Налаштування WhatsApp > Сховище і дані > Автоматичне завантаження медіа.
 • Регулярно очищайте історію чату. Це можна зробити, перейшовши в Налаштування WhatsApp > Чати > Історія чату > Очистити історію чату.
 • Стискайте медіафайли, перш ніж надсилати їх через WhatsApp. Ви можете зробити це за допомогою сторонніх додатків, таких як Photo & Picture Resizer або Video Compressor.
 • Використовуйте хмарне сховище для зберігання повідомлень і медіафайлів WhatsApp. WhatsApp пропонує вбудовану інтеграцію з Google Диском, але ви також можете використовувати інші хмарні сервіси, такі як Dropbox або OneDrive.

Telegram

Telegram – ще один популярний додаток для обміну повідомленнями, який відомий своєю швидкістю та безпекою. Він також відомий своїми щедрими лімітами на зберігання даних. Telegram дозволяє зберігати до 2 ГБ даних в одному файлі, а в хмарі ви можете зберігати необмежену кількість даних.

За замовчуванням Telegram також стискає медіафайли. Це означає, що фотографії та відео, надіслані через Telegram, зазвичай набагато менші, ніж ті ж файли, надіслані через WhatsApp.

Щоб запобігти подальшому поглинанню Telegram пам’яті вашого телефону Android, ви можете дотримуватися цих порад:

 • Регулярно видаляйте невикористовувані повідомлення та медіафайли. Ви можете зробити це, вибравши повідомлення або медіафайли, які ви хочете видалити, а потім натиснувши на значок кошика.
 • Використовуйте хмарне сховище для зберігання повідомлень і медіафайлів Telegram. Telegram пропонує вбудовану інтеграцію з Telegram Cloud, але ви також можете використовувати інші хмарні сервіси, такі як Google Drive або Dropbox.
 • Налаштуйте параметри вашого сховища. Ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування Telegram > Дані та сховище. Ви можете вибрати, які типи медіафайлів завантажуватимуться автоматично і як довго зберігатимуться повідомлення, перш ніж вони будуть автоматично видалені.

Інші популярні програми для обміну повідомленнями

Ось короткий огляд того, як інші популярні програми для обміну повідомленнями керують сховищем:

 • Signal: Signal – це програма для обміну повідомленнями, яка користується популярністю завдяки своїй увазі до конфіденційності та безпеки. Він не завантажує медіафайли автоматично і за замовчуванням стискає їх. Signal також пропонує вбудовану інтеграцію з Signal Private Cloud – хмарним сервісом зберігання даних, який забезпечує безпеку та конфіденційність.
 • Facebook Messenger: Facebook Messenger – це програма для обміну повідомленнями, відома своєю інтеграцією з Facebook. Він автоматично завантажує медіафайли та за замовчуванням не стискає їх. Facebook Messenger не пропонує вбудованої інтеграції з хмарним сховищем, але ви можете використовувати сторонні програми, такі як Messenger Cloud, для зберігання повідомлень і медіафайлів Facebook Messenger у хмарі.
 • Google Messages: Google Messages – це програма для обміну повідомленнями, яка доступна на більшості телефонів Android. Він автоматично завантажує медіафайли та за замовчуванням стискає їх. Google Messages не пропонує вбудованої інтеграції з хмарним сховищем, але ви можете використовувати сторонні програми, такі як SMS Backup+, для зберігання повідомлень і медіафайлів Google Messages у хмарі.

Нижче наведено докладніший аналіз того, як різні програми для обміну повідомленнями керують сховищем:

WhatsApp

 • Автоматичне завантаження медіафайлів: Увімкнено за замовчуванням, але ви можете вимкнути її в Налаштуваннях > Сховище і дані.
  Стиснення медіа: За замовчуванням стиснення з втратами, але ви можете змінити його на стиснення без втрат у Налаштуваннях > Сховище і дані.
 • Обмеження на зберігання: 100 МБ на файл.
  Інтеграція з хмарним сховищем: Так, з Google Диском.
 • Настроювані параметри сховища: Обмежено. Дозволяє лише вимкнути автоматичне завантаження медіафайлів та змінити налаштування стиснення медіафайлів.

Telegram

 • Автоматичне завантаження медіа: За замовчуванням вимкнено, але ви можете ввімкнути його для окремих чатів або груп в Налаштуваннях > Дані та сховище.
 • Стиснення медіа: Стиснення без втрат за замовчуванням.
 • Обмеження на зберігання: 2 ГБ на файл.
 • Інтеграція з хмарним сховищем: Так, з хмарним сховищем Telegram.
 • Налаштовувані налаштування сховища: Широкі. Дозволяє користувачам вибирати, які типи медіафайлів завантажуються автоматично, як довго зберігаються повідомлення перед автоматичним видаленням, а також зберігати медіафайли на SD-карті чи ні.

Поради щодо усунення несправностей

Якщо у вас все ще виникають проблеми з тим, щоб програми обміну повідомленнями не поглинали пам’ять вашого телефону Android, ось кілька порад щодо усунення несправностей:

 • Очистить кеш і дані програми обміну повідомленнями. Це видалить усі тимчасові файли, які зберігаються на телефоні програмою обміну повідомленнями. Для цього перейдіть до Налаштування телефону > Програми > [назва програми обміну повідомленнями] > Сховище > Очистити кеш і сховище.
 • Перезавантажте телефон. Це часто допомагає виправити незначні програмні збої, які можуть спричинити використання додатком для обміну повідомленнями більшого обсягу пам’яті, ніж потрібно.
 • Оновлення програми обміну повідомленнями. Остання версія програми обміну повідомленнями може містити виправлення помилок і покращення продуктивності, які можуть допомогти зменшити обсяг пам’яті, що використовується програмою.
 • Видаліть і переінсталюйте програму обміну повідомленнями. Це більш радикальний захід, але іноді він може бути необхідним для розв’язання проблем з програмою обміну повідомленнями. Для цього перейдіть до “Налаштування” > “Програми” > [назва програми обміну повідомленнями] > “Видалити”. Після видалення програми ви можете перевстановити її з магазину Google Play.

Якщо після використання всіх наведених вище порад у вас все ще виникають проблеми, можливо, вам доведеться звернутися за підтримкою до розробника вашого додатка для обміну повідомленнями.

Висновок

Найкращий спосіб запобігти поглинанню пам’яті вашого телефону Android програмами обміну повідомленнями – це вибрати програму, яка пропонує щедрі ліміти пам’яті і стискає медіафайли за замовчуванням. Також слід вимкнути автоматичне завантаження медіафайлів і регулярно видаляти невикористовувані повідомлення та медіафайли. Якщо вам потрібно зберігати багато повідомлень і медіафайлів, ви можете скористатися хмарним сховищем.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Очистите память телефона Android, управляя приложениями обмена сообщениями

Программы для обмена сообщениями являются неотъемлемой частью нашей жизни. Мы используем их, чтобы оставаться на связи с друзьями и семьей, сотрудничать с коллегами и общаться с компаниями. Но приложения для обмена сообщениями также могут существенно истощать память вашего телефона Android.

Если вы не будете осторожны, приложения для обмена сообщениями могут быстро заполнить память вашего телефона и замедлить его работу. Это связано с тем, что приложения для обмена сообщениями обычно хранят много данных на телефоне, включая сообщения, фотографии, видео и другие медиафайлы.

Хорошая новость заключается в том, что вы можете сделать несколько вещей, чтобы предотвратить поглощение памяти вашего телефона Android приложениями для обмена сообщениями. В этой статье мы рассмотрим некоторые из самых эффективных советов и подсказок.

Попрощайтесь с проблемами с памятью: Советы по оптимизации приложений для обмена сообщениями на телефоне Android

Telegram encrypted Messaging app

1. Отключение автоматической загрузки медиафайлов

Один из самых больших способов, с помощью которого приложения для обмена сообщениями могут занимать место на вашем телефоне, – это автоматическая загрузка медиафайлов. Если эта функция включена, приложения обмена сообщениями будут автоматически загружать все фотографии, видео и другие мультимедийные файлы, которые вам будут отправляться. Это может быстро заполнить место в памяти телефона, особенно если вы много общаетесь в групповых чатах.

Чтобы отключить автоматическую загрузку медиафайлов, выполните следующие действия:

 1. Откройте приложение обмена сообщениями.
 2. Коснитесь трех точек в верхнем правом углу экрана.
 3. Нажмите “Настройки”.
 4. Коснитесь “Использование данных и памяти”.
 5. Отключите “Автоматическая загрузка медиафайлов”.

2. Очистка истории чата

Еще один способ освободить место на телефоне – очистить историю чата. При этом будут удалены все ваши сообщения, включая фотографии, видео и другие медиафайлы, которые к ним прикреплены.

Чтобы очистить историю чата, выполните следующие действия:

 1. Откройте приложение для обмена сообщениями.
 2. Нажмите три точки в верхнем правом углу экрана.
 3. Нажмите “Настройки”.
 4. Нажмите “Чаты”.
 5. Коснитесь “История чатов”.
 6. Нажмите “Очистить историю чата”.

3. Сжатие мультимедийных файлов

Если вы хотите сохранить историю чата, но все еще беспокоитесь о месте на диске, вы можете попробовать сжать медиафайлы. Это позволит уменьшить размер файлов без потери качества.

Чтобы сжать медиафайлы, выполните следующие действия:

 1. Откройте приложение для обмена сообщениями.
 2. Нажмите три точки в верхнем правом углу экрана.
 3. Нажмите “Настройки”.
 4. Коснитесь “Использование данных и памяти”.
 5. Коснитесь “Качество мультимедиа”.
 6. Выберите “Сжатые”.

4. Использование облачного хранилища

Если у вас все еще возникают проблемы с управлением хранилищем приложения для обмена сообщениями, вы можете попробовать использовать облачное хранилище, например Google Диск или Dropbox. Это позволит вам хранить ваши сообщения и медиафайлы в облаке, что освободит место на вашем телефоне.

Чтобы воспользоваться облачным хранилищем, выполните следующие действия:

 1. Создайте учетную запись в облачном хранилище.
 2. Откройте приложение для обмена сообщениями.
 3. Коснитесь трех точек в верхнем правом углу экрана.
 4. Нажмите “Настройки”.
 5. Нажмите “Использование данных и хранилища”.
 6. Коснитесь “Резервное копирование и восстановление”.
 7. Выберите облачное хранилище, которое вы хотите использовать.
 8. Нажмите “Создать резервную копию сейчас”.

Дополнительные советы

Несколько дополнительных советов, которые помогут предотвратить использование памяти вашего телефона Android приложениями для обмена сообщениями:

 • Ограничьте количество приложений для обмена сообщениями, которые вы используете. Чем больше приложений для обмена сообщениями установлено на телефоне, тем больше места в памяти они занимают.
 • Удаляйте неиспользуемые сообщения и медиафайлы. Если у вас есть старые сообщения или медиафайлы, которые вам не нужны, удалите их.
 • Используйте файловый менеджер для управления файлами приложения для обмена сообщениями. Это позволит вам увидеть, какие файлы занимают больше всего места, и удалить их, если это необходимо.
 • Используйте легкие приложения для обмена сообщениями. Существует ряд облегченных приложений для обмена сообщениями, которые занимают меньше места на диске и памяти.

Следуя приведенным выше советам, вы можете предотвратить то, чтобы приложения обмена сообщениями поглощали память вашего телефона Android. Это поможет повысить производительность телефона и продлить срок его службы.

WhatsApp Chats

Вот несколько дополнительных советов, которые могут вам пригодиться:

 • Используйте приложение для обмена сообщениями, которое поддерживает эфемерные сообщения. Эфемерные сообщения – это сообщения, которые исчезают через определенный промежуток времени. Это может быть отличным способом сэкономить место и предотвратить загромождение приложения для обмена сообщениями.
 • Используйте приложение для обмена сообщениями, которое предлагает автономное хранение. Это позволит вам получить доступ к сообщениям, даже если у вас нет подключения к интернету. Однако важно помнить, что офлайн-хранилище занимает определенное пространство на телефоне.
 • Используйте приложение для обмена сообщениями, которое позволяет настраивать параметры хранилища. Это даст вам больше контроля над тем, как ваши сообщения и медиафайлы хранятся на телефоне. Например, вы можете выбрать, какие типы медиафайлов будут загружаться автоматически или как долго будут храниться сообщения, прежде чем они будут автоматически удалены.

Вот несколько примеров приложений для обмена сообщениями, которые предлагают настраиваемые параметры хранения:

 • WhatsApp: Вы можете выбрать, какие типы медиафайлов будут загружаться автоматически, в Настройках WhatsApp > Хранилище и данные. Вы также можете выбрать, как долго хранить сообщения, прежде чем они будут автоматически удалены, в Настройках WhatsApp > Чаты > История чата > Сохранять сообщения.
 • Telegram: Вы можете выбрать, какие типы медиафайлов загружаются автоматически, в Настройках Telegram > Данные и хранилище. Вы также можете выбрать, как долго хранить сообщения, прежде чем они будут автоматически удалены, в Настройках Telegram > Конфиденциальность и безопасность > Сохранять сообщения.
 • Signal: Вы можете выбрать, какие типы медиафайлов будут загружаться автоматически, в Настройках Signal > Хранилище. Вы также можете выбрать, как долго сохранять сообщения, прежде чем они будут автоматически удалены, в Настройках Signal > Дополнительно > Хранилище.

Используйте приложение для обмена сообщениями, которое поддерживает качественное сжатие медиафайлов. Это позволит вам сэкономить место без потери качества.

Вот несколько примеров приложений для обмена сообщениями, которые поддерживают высококачественное сжатие мультимедийных данных:

 • WhatsApp: WhatsApp использует алгоритм сжатия с потерями для сжатия фотографий и видео. Это означает, что некоторое качество будет потеряно, но файлы будут намного меньше. Вы можете выбрать уровень сжатия в Настройках WhatsApp > Хранилище и данные > Качество медиа.
 • Telegram: Telegram использует алгоритм сжатия без потерь для сжатия фотографий и видео. Это означает, что качество не теряется, но файлы все равно будут меньше, чем несжатые. Вы можете выбрать уровень сжатия в Настройках Telegram > Данные и хранилище > Качество медиа.
 • Signal: Signal использует алгоритм сжатия с потерями для сжатия фотографий и видео. Это означает, что некоторое качество будет потеряно, но файлы будут намного меньше. Вы можете выбрать уровень сжатия в Настройках Signal > Хранилище > Качество изображения и Качество видео.

Следите за использованием хранилища вашего приложения для обмена сообщениями. Рекомендуется регулярно контролировать использование хранилища приложения для обмена сообщениями, чтобы убедиться, что оно не занимает слишком много места. Это можно сделать, перейдя в Настройки > Приложения > [название приложения обмена сообщениями] > Хранилище.

Если вы заметили, что приложение для обмена сообщениями занимает много места, попробуйте удалить неиспользуемые сообщения и медиафайлы или использовать облачное хранилище для хранения сообщений и медиафайлов в облаке.

Более подробный анализ того, как WhatsApp, Telegram и другие популярные приложения для обмена сообщениями управляют хранилищем

Messaging apps

WhatsApp

WhatsApp – популярное приложение для обмена сообщениями, известное своей простотой использования и надежностью. Однако он также может значительно истощать память вашего телефона Android.

Одной из основных причин этого является то, что WhatsApp автоматически загружает все фотографии, видео и другие медиафайлы, которые вам отправляются. Это может быстро заполнить память вашего телефона, особенно если вы много общаетесь в групповых чатах.

Еще одна причина, по которой WhatsApp может занимать много места, заключается в том, что он не очень хорошо сжимает медиафайлы. Это означает, что фотографии и видео, отправленные через WhatsApp, могут иметь гораздо больший размер, чем те же файлы, отправленные через другие приложения для обмена сообщениями.

Чтобы WhatsApp не поглощал память вашего телефона Android, вы можете воспользоваться этими советами:

 • Отключите автоматическую загрузку медиафайлов. Это можно сделать, перейдя в Настройки WhatsApp > Хранилище и данные > Автоматическая загрузка медиа.
 • Регулярно очищайте историю чата. Это можно сделать, перейдя в Настройки WhatsApp > Чаты > История чата > Очистить историю чата.
 • Сжимайте медиафайлы, прежде чем отправлять их через WhatsApp. Вы можете сделать это с помощью сторонних приложений, таких как Photo & Picture Resizer или Video Compressor.
 • Используйте облачное хранилище для хранения сообщений и медиафайлов WhatsApp. WhatsApp предлагает встроенную интеграцию с Google Диском, но вы также можете использовать другие облачные сервисы, такие как Dropbox или OneDrive.

Telegram

Telegram – еще одно популярное приложение для обмена сообщениями, которое известно своей скоростью и безопасностью. Он также известен своими щедрыми лимитами на хранение данных. Telegram позволяет хранить до 2 ГБ данных в одном файле, а в облаке вы можете хранить неограниченное количество данных.

По умолчанию Telegram также сжимает медиафайлы. Это означает, что фотографии и видео, отправленные через Telegram, обычно намного меньше, чем те же файлы, отправленные через WhatsApp.

Чтобы предотвратить дальнейшее поглощение Telegram памяти вашего телефона Android, вы можете следовать этим советам:

 • Регулярно удаляйте неиспользуемые сообщения и медиафайлы. Вы можете сделать это, выбрав сообщения или медиафайлы, которые вы хотите удалить, а затем нажав на значок корзины.
 • Используйте облачное хранилище для хранения сообщений и медиафайлов Telegram. Telegram предлагает встроенную интеграцию с Telegram Cloud, но вы также можете использовать другие облачные сервисы, такие как Google Drive или Dropbox.
 • Настройте параметры вашего хранилища. Вы можете сделать это, перейдя в Настройки Telegram > Данные и хранилище. Вы можете выбрать, какие типы медиафайлов будут загружаться автоматически и как долго будут храниться сообщения, прежде чем они будут автоматически удалены.

Другие популярные приложения для обмена сообщениями

Вот краткий обзор того, как другие популярные приложения для обмена сообщениями управляют хранилищем:

 • Signal: Signal – это приложение для обмена сообщениями, которое пользуется популярностью благодаря своему вниманию к конфиденциальности и безопасности. Он не загружает медиафайлы автоматически и по умолчанию сжимает их по умолчанию. Signal также предлагает встроенную интеграцию с Signal Private Cloud – облачным сервисом хранения данных, который обеспечивает безопасность и конфиденциальность.
 • Facebook Messenger: Facebook Messenger – это приложение для обмена сообщениями, известное своей интеграцией с Facebook. Он автоматически загружает медиафайлы и по умолчанию не сжимает их. Facebook Messenger не предлагает встроенной интеграции с облачным хранилищем, но вы можете использовать сторонние приложения, такие как Messenger Cloud, для хранения сообщений и медиафайлов Facebook Messenger в облаке.
 • Google Messages: Google Messages – это приложение для обмена сообщениями, которое доступно на большинстве телефонов Android. Он автоматически загружает медиафайлы и по умолчанию сжимает их. Google Messages не предлагает встроенной интеграции с облачным хранилищем, но вы можете использовать сторонние приложения, такие как SMS Backup+, для хранения сообщений и медиафайлов Google Messages в облаке.

Ниже приведен более подробный анализ того, как различные приложения для обмена сообщениями управляют хранилищем:

WhatsApp

 • Автоматическая загрузка медиафайлов: Включено по умолчанию, но вы можете отключить ее в Настройках > Хранилище и данные.
 • Сжатие медиафайлов: По умолчанию сжатие с потерями, но вы можете изменить его на сжатие без потерь в Настройках > Хранилище и данные.
 • Ограничение на хранение: 100 МБ на файл.
 • Интеграция с облачным хранилищем: Да, с Google Диском.
 • Настраиваемые параметры хранилища: Ограничено. Позволяет только отключить автоматическую загрузку медиафайлов и изменить настройки сжатия медиафайлов.

Telegram

 • Автоматическая загрузка медиафайлов: По умолчанию отключено, но вы можете включить его для отдельных чатов или групп в Настройках > Данные и хранилище.
 • Сжатие медиафайлов: Сжатие без потерь по умолчанию.
 • Ограничение на хранение: 2 ГБ на файл.
 • Интеграция с облачным хранилищем: Да, с облачным хранилищем Telegram.
 • Настраиваемые настройки хранилища: Широкие. Позволяет пользователям выбирать, какие типы медиафайлов загружаются автоматически, как долго сохраняются сообщения перед автоматическим удалением, а также сохранять медиафайлы на SD-карте или нет.

Советы по устранению неполадок

Если у вас все еще возникают проблемы с тем, чтобы приложения для обмена сообщениями не поглощали память вашего телефона Android, вот несколько советов по устранению неполадок:

 • Очистите кеш и данные приложения для обмена сообщениями. Это удалит все временные файлы, которые хранятся на вашем телефоне приложением для обмена сообщениями. Для этого перейдите в Настройки телефона > Приложения > [название приложения обмена сообщениями] > Хранилище > Очистить кеш и хранилище.
 • Перезагрузите телефон. Это часто помогает исправить незначительные программные сбои, которые могут привести к тому, что приложение для обмена сообщениями использует больше памяти, чем требуется.
 • Обновление приложения для обмена сообщениями. Последняя версия приложения для обмена сообщениями может содержать исправления ошибок и улучшения производительности, которые могут помочь уменьшить объем памяти, используемой приложением.
 • Удалите и переустановите приложение для обмена сообщениями. Это более радикальная мера, но иногда она может быть необходима для решения проблем с приложением для обмена сообщениями. Для этого перейдите в “Настройки” > “Приложения” > [название приложения для обмена сообщениями] > “Удалить”. После удаления приложения вы можете переустановить его из магазина Google Play.

Если после использования всех вышеперечисленных советов у вас все еще возникают проблемы, вам может потребоваться обратиться за поддержкой к разработчику вашего приложения для обмена сообщениями.

Вывод

Лучший способ предотвратить поглощение памяти вашего телефона Android приложениями для обмена сообщениями – это выбрать приложение, которое предлагает щедрые лимиты памяти и сжимает медиафайлы по умолчанию. Также следует отключить автоматическую загрузку медиафайлов и регулярно удалять неиспользуемые сообщения и медиафайлы. Если вам нужно хранить много сообщений и медиафайлов, вы можете воспользоваться облачным хранилищем.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua