Samsung співпрацює з Lacoste щодо створення аксесуарів для Galaxy Z Fold5, Flip5 у Франції

Компанія Samsung оголосила про партнерство з Lacoste для випуску нових тематичних аксесуарів для Galaxy Z Fold5 і Galaxy Z Flip5. Для тих, хто не знайомий з лінійкою, Samsung Galaxy Z Flip5 і Z Fold5 – це останні ітерації з серії складних смартфонів Samsung. Щоб зберегти динаміку, Samsung співпрацює з традиційним виробником тканин. Партнерство відбувається з метою “занурення в міську культуру, інвестування у світ моди та спорту”. В результаті співпраці будуть створені унікальні чохли для обох смартфонів з легендарним логотипом крокодила. Що це означає для споживачів? Незабаром споживачі матимуть більше можливостей для того, щоб їхні смартфони преміум-класу виглядали унікально в натовпі.

Samsung та Lacoste співпрацюють, щоб запропонувати індивідуальні теми, аксесуари та додаткові подарунки для Galaxy Z Fold5 та Flip5 у Франції

Щоб відсвяткувати партнерство, Samsung і Lacoste доручили інтернет-знаменитості Саллі очолити маркетингову кампанію. У ключових місцях по всій Франції розміщено кілька плакатів з її обличчям. Наразі партнерство зосереджене у Франції. Плакати розміщені в магазинах Samsung Experience Stores та у флагманському магазині Lacoste на Єлисейських полях.

Про Lacoste

Назва бренду походить від імені його творця: Рене Лакоста. Це відомий французький тенісист, який, натхненний своїм хобі, розробив одяг, що справив глибокий вплив на ринок спортивного одягу. Ця революція була природним наслідком елегантності кросівок і стала диференціатором одягу цього бренду.

Спеціальні пропозиції в рамках співробітництва

Перший тиждень партнерства буде відзначений акцією на сайті Samsung France. За кожну покупку смартфона Galaxy Z Fold5 або Z Flip5 покупець отримує безкоштовний чохол Lacoste. Крім того, буде бонус у розмірі 150 євро при обміні, а також безкоштовний навушник Galaxy Buds2 Pro (окремо продається за 299 євро). Споживачі, які вирішать придбати версію Flip5 на 256 ГБ у будь-якому з ексклюзивних кольорів Samsung Online, отримають додаткову знижку в розмірі 100 євро. Пропозиція ще більша для моделі Fold5, яка дає споживачам додаткові 200 євро, якщо вони оберуть варіант Cobalt на 256 ГБ.

Galaxy Z Fold5

Тим, хто любить стильні аксесуари та цінує бренд Lacoste, неодмінно сподобається нова колаборація. Ці смартфони, безумовно, дуже привабливі самі по собі. Однак, додавання унікальних аксесуарів не зашкодить тим, хто цінує стиль.

Короткий огляд технічних характеристик Samsung Galaxy Z Fold5 та Z Flip5

Якщо ви пропустили запуск, ми можемо нагадати деякі особливості цих смартфонів, які є метою нової кампанії.

Galaxy Z Fold5 оснащений 7,6-дюймовим динамічним AMOLED-екраном з частотою оновлення 120 Гц, захисним склом Corning Gorilla Glass Victus 2 і 6,2-дюймовим зовнішнім дисплеєм з роздільною здатністю 2 316 x 904 пікселів. Під капотом встановлений процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 з пам’яттю вбудованою до 1 ТБ і 12 ГБ оперативної пам’яті. Він має потрійну камеру з 50 Мп основною камерою, 10 Мп телефото та 12 Мп ультраширококутним датчиком. Складаний планшет живиться від акумулятора ємністю 4400 мАг зі швидкою зарядкою 25 Вт.

Що стосується Galaxy Z Flip5, то він оснащений 6,7-дюймовим динамічно складаним AMOLED-екраном з роздільною здатністю Full HD+ і зовнішнім 3,4-дюймовим Super AMOLED-екраном з роздільною здатністю 720 x 748 пікселів. Під капотом встановлений той самий Snapdragon 8 Gen 2, що і у його брата, і він пропонує до 512 ГБ пам’яті та до 8 ГБ оперативної пам’яті. Телефон має подвійну камеру з PDAF OIS на 12 МП та надширококутним сенсором на 12 МП. Телефон живиться від акумулятора ємністю 3700 мАг із зарядним пристроєм потужністю 25 Вт.

Galaxy Z Flip5 має 10-мегапіксельну селфі-камеру з діафрагмою f/2.2. Він також має стереодинаміки, Wi-Fi 6e, Bluetooth 5.3, GPS, NFC та USB Type-C 3.2. Телефон може похвалитися сканером відбитків пальців на бічній грані, акселерометром і всіма типовими датчиками.

Висновок

Нова колаборація, безумовно, додає трохи привабливості для шанувальників модного бренду Lacoste. Однак, звичайні користувачі смартфонів також можуть насолоджуватися цими чохлами завдяки їх унікальному візуальному вигляду.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung сотрудничает с Lacoste по созданию аксессуаров для Galaxy Z Fold5, Flip5 во Франции

Компания Samsung объявила о партнерстве с Lacoste для выпуска новых тематических аксессуаров для Galaxy Z Fold5 и Galaxy Z Flip5. Для тех, кто не знаком с линейкой, Samsung Galaxy Z Flip5 и Z Fold5 – это последние итерации из серии складных смартфонов Samsung. Чтобы сохранить динамику, Samsung сотрудничает с традиционным производителем тканей. Партнерство происходит с целью “погружения в городскую культуру, инвестирования в мир моды и спорта”. В результате сотрудничества будут созданы уникальные чехлы для обоих смартфонов с легендарным логотипом крокодила. Что это значит для потребителей? Вскоре потребители будут иметь больше возможностей для того, чтобы их смартфоны премиум-класса выглядели уникально в толпе.

Samsung и Lacoste сотрудничают, чтобы предложить индивидуальные темы, аксессуары и дополнительные подарки для Galaxy Z Fold5 и Flip5 во Франции

Чтобы отпраздновать партнерство, Samsung и Lacoste поручили интернет-знаменитости Салли возглавить маркетинговую кампанию. В ключевых местах по всей Франции размещено несколько плакатов с ее лицом. На данный момент партнерство сосредоточено во Франции. Плакаты размещены в магазинах Samsung Experience Stores и во флагманском магазине Lacoste на Елисейских полях.

О Lacoste

Название бренда происходит от имени его создателя: Рене Лакоста. Это известный французский теннисист, вдохновленный своим хобби, разработавший одежду, которая оказала глубокое влияние на рынок спортивной одежды. Эта революция была естественным следствием элегантности кроссовок и стала дифференциатором одежды этого бренда.

Специальные предложения в рамках сотрудничества

Первая неделя партнерства будет отмечена акцией на сайте Samsung France. За каждую покупку смартфона Galaxy Z Fold5 или Z Flip5 покупатель получает бесплатный чехол Lacoste. Кроме того, будет бонус в размере 150 евро при обмене, а также бесплатный наушник Galaxy Buds2 Pro (отдельно продается за 299 евро). Потребители, которые решат приобрести версию Flip5 на 256 ГБ в любом из эксклюзивных цветов Samsung Online, получат дополнительную скидку в размере 100 евро. Предложение еще больше для модели Fold5, которая дает потребителям дополнительные 200 евро, если они выберут вариант Cobalt на 256 ГБ.

Galaxy Z Fold5Тем, кто любит стильные аксессуары и ценит бренд Lacoste, непременно понравится новая коллаборация. Эти смартфоны, безусловно, очень привлекательны сами по себе. Однако, добавление уникальных аксессуаров не повредит тем, кто ценит стиль.

Краткий обзор технических характеристик Samsung Galaxy Z Fold5 и Z Flip5

Если вы пропустили запуск, мы можем напомнить некоторые особенности этих смартфонов, которые являются целью новой кампании.

Galaxy Z Fold5 оснащен 7,6-дюймовым динамическим AMOLED-экраном с частотой обновления 120 Гц, защитным стеклом Corning Gorilla Glass Victus 2 и 6,2-дюймовым внешним дисплеем с разрешением 2 316 x 904 пикселей. Под капотом установлен процессор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 с памятью встроенной до 1 ТБ и 12 ГБ оперативной памяти. Он имеет тройную камеру с 50 Мп основной камерой, 10 Мп телефото и 12 Мп ультраширокоугольным датчиком. Складной планшет питается от аккумулятора емкостью 4400 мАч с быстрой зарядкой 25 Вт.

Что касается Galaxy Z Flip5, то он оснащен 6,7-дюймовым динамически складывающимся AMOLED-экраном с разрешением Full HD+ и внешним 3,4-дюймовым Super AMOLED-экраном с разрешением 720 x 748 пикселей. Под капотом установлен тот же Snapdragon 8 Gen 2, что и у его брата, и он предлагает до 512 ГБ памяти и до 8 ГБ оперативной памяти. Телефон имеет двойную камеру с PDAF OIS на 12 МП и сверхширокоугольным сенсором на 12 МП. Телефон питается от аккумулятора емкостью 3700 мАч с зарядным устройством мощностью 25 Вт.

Galaxy Z Flip5 имеет 10-мегапиксельную селфи-камеру с диафрагмой f/2.2. Он также имеет стереодинамики, Wi-Fi 6e, Bluetooth 5.3, GPS, NFC и USB Type-C 3.2. Телефон может похвастаться сканером отпечатков пальцев на боковой грани, акселерометром и всеми типичными датчиками.

Вывод

Новая коллаборация, безусловно, добавляет немного привлекательности для поклонников модного бренда Lacoste. Однако обычные пользователи смартфонов также могут наслаждаться этими чехлами благодаря их уникальному визуальному виду.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua