ТОП-10 прихованих функцій інтерфейсу Samsung One UI 6

У серпні 2023 року Samsung випустила тестову версію своєї нової інтерфейсної оболонки One UI 6.0 для серії Galaxy S23. Вони також зробили її доступною для кількох інших телефонів, таких як Galaxy S22, S21, Foldables, A54, A53, A52s, A34 та інших. Ця тестова програма зазвичай проходить у семи країнах: Китаї, Індії, Польщі, Німеччині, Південній Кореї, Великобританії та США.

Список пристроїв Samsung, на яких вже працює One UI 6

One UI 6

 • Samsung Galaxy S23
 • Samsung Galaxy S23 Plus
 • Samsung Galaxy S23 Ultra
 • Samsung Galaxy S22
 • Samsung Galaxy S22 Plus
 • Samsung Galaxy S22 Ultra
 • Samsung Galaxy S21
 • Samsung Galaxy S21 Plus
 • Samsung Galaxy S21 Ultra
 • Samsung Galaxy A54 5G
 • Samsung Galaxy A53
 • Samsung Galaxy A52
 • Samsung Galaxy A42
 • Samsung Galaxy A34 5G
 • Samsung Galaxy A23
 • Samsung Galaxy M23 5G
 • Samsung Galaxy Z Fold 5
 • Samsung Galaxy Z Flip 5
 • Samsung Galaxy Z Fold 4
 • Samsung Galaxy Z Flip 4
 • Samsung Galaxy Z Fold 3
 • Samsung Galaxy Z Flip 3

Щоб встановити його на свій телефон, виконайте ці прості кроки. Почніть із завантаження програми Samsung Members з магазину Galaxy Store або Google Play. Після цього увійдіть до свого облікового запису. Знайдіть на головному банері або на сторінці сповіщень опцію “Реєстрація для участі в бета-версії програми One UI” і натисніть її. Після цього перейдіть до налаштувань телефону, перейдіть до “Оновлення програмного забезпечення” і виберіть “Завантажити та встановити”. Якщо бета-версія доступна для вашого телефону і у вашому регіоні, Samsung надасть останню бета-версію для вашого телефону.

Нове оновлення One UI 6.0, побудоване на Android 14, пропонує багато цікавих можливостей і зручних функцій. Інтерфейс пристроїв Samsung зазнав значних покращень. У цій статті ми розглянемо деякі цікаві приховані функції бета-версії One UI 6.0 і розповімо, як отримати від них максимум користі на своєму пристрої Samsung Galaxy.

Останнє оновлення One UI 6.0 представляє різні нові можливості та покращення чинних функцій. Заглибмося в ці приховані можливості.

Приховані можливості One UI 6

Ось кілька цікавих функцій в останній бета-версії One UI 6.0. Щоб розпочати роботу, виконайте ці прості та швидкі кроки.

Більше налаштувань для екрана блокування

One UI 6У бета-версії інтерфейсу Samsung One UI 6.0 першою особливістю є покращене налаштування екрана блокування. Ви можете вибрати один з різних стилів годинника. Налаштування стилю годинника змінить положення значків сповіщень відповідно до обраного формату годинника. Якщо ви пересуваєте годинник вправо, іконки переміщуються вправо. Те саме стосується центру та ліворуч. Ви навіть можете змінити шрифт годинника на екрані блокування.

Кроки для зміни шрифту годинника в одному інтерфейсі 6:

 1. Натисніть і утримуйте на екрані блокування Samsung, щоб відобразити різні варіанти годинника.
 2. Виберіть потрібний стиль годинника із запропонованих варіантів.
 3. Потім виберіть вирівнювання, якому ви віддаєте перевагу. Ви можете вибрати вирівнювання по лівому краю, по правому краю або правильне вирівнювання.
 4. Налаштуйте розмір годинника відповідно до вашого стилю.
 5. З декількох стилів шрифтів ви можете вибрати будь-який з них, щоб змінити шрифти годинника.

Зміни на панелі швидких налаштувань

One UI 6Один свайп по панелі швидких налаштувань відкриває звичайну панель сповіщень. Розгорнувши її, ви побачите більшу версію панелі сповіщень. Тут ви можете легко ввімкнути або вимкнути сповіщення, натиснувши на плитку сповіщень.

Для плитки “Яскравість” у вас є два варіанти: адаптивна яскравість і додаткова яскравість, до яких ви можете отримати доступ, натиснувши три крапки поруч зі смужкою яскравості. Остання плитка сповіщень складається з двох плиток: Розумний вигляд для віддзеркалення екрана та пошук пристрою. Ви також можете редагувати та налаштовувати плитки сповіщень відповідно до своїх потреб.

Панель сповіщень

One UI 6Samsung додав миттєвий доступ до швидких налаштувань. Щоб побачити плитки швидких налаштувань, проведіть вниз з правого боку. Якщо ви хочете перевірити сповіщення, також проведіть вниз з правого боку. Кілька сповіщень від однієї програми групуються разом. Щоб переглянути окремі сповіщення, торкніться стрілки вниз. Тепер ви можете впорядкувати сповіщення за пріоритетом або часом.

Додавання функцій Android 14

Android 14
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В останній бета-версії інтерфейсу Samsung One UI 6.0 з Android 14 з’явилося кілька корисних функцій. Одна з них – можливість перетягувати зображення в інший додаток. Дивно, але це стосується не тільки фотографій – ви можете робити те ж саме з текстом. Просто виберіть текст там, де він знаходиться, утримуйте його, а потім перетягніть в іншу програму. Це може бути дуже зручно, особливо якщо ви використовуєте режим розділеного екрана.

Щоб перетягнути що-небудь на смартфоні Samsung з інтерфейсом One UI 6.0, просто натисніть і утримуйте елемент, а потім перетягніть його в потрібне місце.

Оновлений доступ за дозволами

Ще одна цінна функція зі стокової версії Android – це функція обмеженого доступу. Коли ви відкриваєте програму і надаєте їй дозвіл на доступ до ваших даних, тепер у вас є можливість дозволити доступ лише до певних фотографій і відео, а не до всіх зображень у вашій Галереї. Це дає вам більше контролю над вашою конфіденційністю.

Як працює новий доступ за дозволами

У новій версії One UI 6.0 ви побачите покращену функцію доступу за дозволами. Наприклад, коли ви вибираєте програму, яка запитує доступ до ваших медіафайлів, у вас з’явилася нова опція: “Вибрати фото та відео”. Вибравши цю опцію, програма зможе отримати доступ тільки до вибраних вами фотографій і відео, що дає вам більше контролю над вашими даними.

Текстовий дзвінок для Bixby

Bixby Text CallЩе одне помітне покращення стосується текстових дзвінків Bixby. Тепер ви можете легко перемикатися між голосовими та текстовими викликами під час дзвінка. Здійснюючи дзвінок, ви помітите опцію текстового дзвінка Bixby. Натиснувши її, ви можете перемикнутися з голосового дзвінка на текстовий і навпаки. Ця зручна функція не була доступна в попередній версії One UI 5.1. Крім того, нова версія Bixby підтримує більшу кількість мов, ніж попередня.

Налаштуйте власний віджет камери

Camera widgetОдне з найцікавіших доповнень до останньої версії One UI 6.0 – кастомний віджет камери. Тепер ви можете розмістити цей віджет прямо на головному екрані вашого пристрою. Він забезпечує швидкий доступ до певних камер і режимів камери. Щоб налаштувати його, просто натисніть і утримуйте віджет кастомної камери, перейдіть до налаштувань і дайте йому ім’я. Ви навіть можете вибрати фон для свого віджета, або з нещодавніх зображень з альбому камери, або вибравши зображення на власний розсуд. Це все для того, щоб зробити його власним і мати легкий доступ до потрібної вам камери.

Новий дизайн програми погоди

В останньому оновленні One UI 6.0 компанія Samsung представила новий віджет погоди, який пропонує всю необхідну інформацію про погоду. Крім того, сам додаток погоди зазнав редизайну, надаючи ще більше інформації, ніж раніше. Це означає, що ви можете бути краще поінформовані про погодні умови прямо зі свого пристрою.

Зміни в налаштуваннях камери

Інтерфейс програми “Камера” в One UI 6.0 зазнав деяких покращень, що зробило його більш зручним і практичним. З’явилася нова піктограма “суперстабільний режим”. У розділі “Налаштування” з’явилася нова опція “Розширений інтелектуальний”, яка дозволяє налаштувати оптимізацію якості на максимум, мінімум або середній рівень.

Крім того, з’явилася нова функція “Auto fps”, яка автоматично оптимізує частоту кадрів у режимі відеознімання, дозволяючи знімати яскравіші відео в умовах низької освітленості. Ці налаштування покращують функціональність і гнучкість програми “Камера”.

Нові можливості програми Галерея

Gallery AppУ програмі “Галерея” ви знайдете кілька помітних доповнень у One UI 6.0. Зокрема, з’явилася нова інформаційна піктограма з опціями редагування, як-от “ремастер”, “портретний ефект” і “гумка для стирання об’єктів”. Ви також можете отримати доступ до кастомних наклейок, включаючи ті, які ви самі створили. Цікаво те, що ви можете завантажувати власні тексти і додавати їх до своїх зображень. Крім того, тепер у вас є можливість копіювати зміни, які ви внесли в одне зображення, і вставляти їх в інше. Ці функції розширюють ваші можливості редагування та налаштування фотографій у додатку Галерея.

Переміщений розділ акумулятора

Помітною зміною в One UI 6.0 є реорганізація розділу акумулятора. Раніше він знаходився під опцією догляду за пристроєм, а тепер винесений на окрему вкладку. Цікавим доповненням є можливість натиснути на вкладку “Акумулятор”, щоб переглянути схеми використання акумулятора. Щоб зрозуміти і звикнути до цих шаблонів, може знадобитися трохи часу, але вони дають цінну інформацію про використання акумулятора вашого пристрою.

Як знайти новий розділ акумулятора

 • Торкніться програми “Налаштування”.
 • Прокрутіть вниз до пункту “Акумулятор” і натисніть на нього, щоб знайти розділ “Акумулятор”.
 • У попередній версії інтерфейсу One UI цей розділ можна було знайти на вкладці “Догляд за пристроєм”. Тепер він перемістився в місце, де до нього легко отримати доступ.

Висновок

На завершення, оновлення One UI 6.0 від Samsung приносить безліч цікавих і практичних функцій для широкого спектру пристроїв. Завдяки покращеному налаштуванню екрану блокування, змінам на панелі швидких налаштувань і вдосконаленому управлінню сповіщеннями користувачі можуть персоналізувати свій досвід. Серед помітних доповнень – функція перетягування зображень і тексту, а також вдосконалений доступ до дозволів, що забезпечує більший контроль над конфіденційністю. Включення текстових дзвінків Bixby та віджету камери, що налаштовується, додає зручності. Новий дизайн додатку погоди пропонує вичерпну інформацію про погоду, а додаток “Камера” отримує оновлення для кращої функціональності. Крім того, в додатку Галерея з’явилися опції редагування та можливість копіювання редагувань між фотографіями. Розділ заряду акумулятора тепер винесено в окрему вкладку, що дає змогу дізнатися про особливості використання. Загалом, One UI 6.0 покращує користувацький досвід і функціональність широкого спектру пристроїв Samsung.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: