Серія Vivo X100 дебютує з оперативною пам’яттю LPDDR5T

З виходом Snapdragon 8 Gen 3 і швидким виходом Dimensity 9300 виробники чипсетів готові до наступного покоління флагманських смартфонів. У фоновому режимі виробники смартфонів вже працюють над створенням своїх нових флагманських пристроїв. Xiaomi працює над Xiaomi 14, OnePlus над OnePlus 12, а Vivo працює над серією Vivo X100. Остання ітерація серії Vivo X100 вийде незабаром, і ми знову очікуємо значних покращень у технології камер. Однак, нові флагмани також побачать покращення в інших аспектах, таких як технологія DRAM.

Vivo X100 дебютує зі стандартом оперативної пам’яті LPDDR5T у смартфонах

За інформацією надійного інсайдера, всі смартфони серії Vivo X100 будуть оснащені найновішою доступною на ринку оперативною пам’яттю DRAM. LPDDR5T є новітнім стандартом і має на меті замінити оперативну пам’ять LPDDR5X, яка використовується в більшості сучасних флагманів. Назва розшифровується як Low Power Double Data Rate 5 Turbo і забезпечує робочу швидкість до 9,6 Гбіт/с, що на 12,5% швидше, ніж стандарт LPDDR5X DRAM, який використовується в сучасних флагманах. Завдяки новій технології серія Vivo X100 буде швидшою за сучасні смартфони та ефективнішою в багатозадачності. За словами SK Hynix, це не зовсім нове покоління, але все ж це значне покращення для поточної технології. Технологія була представлена на початку цього року і також має з’явитися в продуктах зі штучним інтелектом та доповненою і віртуальною реальністю.

Vivo X100

Серія Vivo X100 складатиметься з Vivo X100, X100 Pro та X100 Pro. Вони отримають обидва топових флагманських чипсета, майбутній Dimensity 9300 від MediaTek і новий Snapdragon 8 Gen 3 від Qualcomm, причому версія Dimensity може похвалитися підтримкою нового стандарту оперативної пам’яті LPDDR5T DRAM. Всі телефони vivo X100 також будуть оснащені підтримкою накопичувачів UFS 4.0 і матимуть оптику ZEISS з новітньою технологією стабілізації зображення від Vivo.

Серія Vivo X90 вийшла на ринок наприкінці минулого року, тож ми очікуємо, що Vivo X100 також з’явиться наприкінці цього року.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Серия Vivo X100 дебютирует с оперативной памятью LPDDR5T

С выходом Snapdragon 8 Gen 3 и скорым выходом Dimensity 9300 производители чипсетов готовы к следующему поколению флагманских смартфонов. В фоновом режиме производители смартфонов уже работают над созданием своих новых флагманских устройств. Xiaomi работает над Xiaomi 14, OnePlus над OnePlus 12, а Vivo работает над серией Vivo X100. Последняя итерация серии Vivo X100 выйдет вскоре, и мы снова ожидаем значительных улучшений в технологии камер. Однако, новые флагманы также увидят улучшения в других аспектах, таких как технология DRAM.

Vivo X100 дебютирует со стандартом оперативной памяти LPDDR5T в смартфонах

По информации надежного инсайдера, все смартфоны серии Vivo X100 будут оснащены самой новой доступной на рынке оперативной памятью DRAM. LPDDR5T является новейшим стандартом и имеет целью заменить оперативную память LPDDR5X, которая используется в большинстве современных флагманов. Название расшифровывается как Low Power Double Data Rate 5 Turbo и обеспечивает рабочую скорость до 9,6 Гбит/с, что на 12,5% быстрее, чем стандарт LPDDR5X DRAM, который используется в современных флагманах. Благодаря новой технологии серия Vivo X100 будет быстрее современных смартфонов и эффективнее в многозадачности. По словам SK Hynix, это не совсем новое поколение, но все же это значительное улучшение для текущей технологии. Технология была представлена в начале этого года и также должна появиться в продуктах с искусственным интеллектом и дополненной и виртуальной реальностью.

Vivo X100

Серия Vivo X100 будет состоять из Vivo X100, X100 Pro и X100 Pro. Они получат оба топовых флагманских чипсета, будущий Dimensity 9300 от MediaTek и новый Snapdragon 8 Gen 3 от Qualcomm, причем версия Dimensity может похвастаться поддержкой нового стандарта оперативной памяти LPDDR5T DRAM. Все телефоны vivo X100 также будут оснащены поддержкой накопителей UFS 4.0 и будут иметь оптику ZEISS с новейшей технологией стабилизации изображения от Vivo.

Серия Vivo X90 вышла на рынок в конце прошлого года, поэтому мы ожидаем, что Vivo X100 также появится в конце этого года.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua