Функція шумозаглушення з’явиться в AirPods у 2024 році

Свіжий звіт відомого технічного журналіста Марка Гурмана з Bloomberg дає уявлення про майбутні плани Apple щодо навушників. Головним відкриттям у цьому звіті є впровадження технології шумозаглушення в стандартні AirPods. Ця функція раніше була ексклюзивною для моделей Pro та Max, що робило їх дорожчими. Очікується, що цей крок змінить ринок у 2024 році, якщо прогнози Гурмана справдяться.

Apple впровадить функцію шумозаглушення в AirPods

AirPods Pro 2

Apple готується оновити всю лінійку AirPods у період з 2024 по 2025 рік. Це означає, що протягом наступних кількох років Apple випустить оновлені версії всіх своїх бездротових навушників.

Найцікавіші оновлення відбудуться наступного року з виходом четвертого покоління AirPods. Ці базові моделі матимуть свіжий дизайн, збільшений час автономної роботи, можливість бездротової зарядки та покращену якість звуку.

Дизайн AirPods 4 буде поєднувати в собі поєднання поточних моделей з культовим виглядом AirPods Pro, з меншими ніж у попередніх, але незмінними наконечниками, що не підлягають заміні.

Четверте покоління AirPods буде доступне у двох варіантах. Дорожчий варіант включатиме таку бажану технологію шумозаглушення, яку можна знайти в дорожчих моделях, а кейс матиме динаміки, що дозволять користувачам знаходити свої навушники через мережу Find My. Обидві версії матимуть кейси з входами USB-C.

Пізніше, у 2024 році, дебютує друге покоління AirPods Max, хоча подробиць про цю модель поки що небагато. Гурман згадав лише про додавання інтерфейсу зарядки USB-C і появу нових колірних рішень.

AirPods отримають функцію шумозаглушення

Наступна ітерація AirPods Pro вийде на ринок у 2025 році. Як повідомляється, для цих навушників Apple розробляє нові функції, пов’язані зі здоров’ям, ймовірно, пов’язані зі слухом користувачів.

Компанія Apple, відома своїми інноваційними досягненнями у світі технологій, має намір трансформувати ринок бездротових навушників у найближчі роки. У звіті Гурмана йдеться про те, що компанія має намір представити низку цікавих оновлень і нових функцій для лінійки AirPods.

2024 рік є ключовим для бездротових навушників Apple. На ринок вийде четверте покоління AirPods, яке продемонструє безліч удосконалень. Це покоління успадкує елементи дизайну від AirPods Pro, з більш компактними ніжками та культовими незмінними вкладишами.

Крім того, AirPods 4 будуть доступні у двох версіях. Дорожчий варіант буде оснащений технологією шумозаглушення, яка була основним фактором продажу моделей Pro та Max. На додаток до цього, нові AirPods матимуть кейси з входами USB-C. Примітно, що кейс версії з шумозаглушенням також матиме динаміки, які дозволять користувачам знаходити загублені навушники за допомогою мережі Find My.

Впровадження шумозаглушення в стандартні AirPods є значною подією. Досі ця технологія була відмінною рисою дорожчих моделей Pro і Max, що спонукало користувачів обирати ці дорожчі варіанти. Однак цим оновленням Apple прагне вирівняти ігрове поле і зробити шумозаглушення більш доступним для ширшої аудиторії.

Окрім AirPods 4, у 2024 році також з’явиться друге покоління AirPods Max, навушників-вкладишів Apple. Хоча конкретні подробиці про цей реліз залишаються обмеженими, відомо, що навушники будуть оснащені інтерфейсом зарядки USB-C і будуть доступні в нових колірних варіаціях. Цей крок, безсумнівно, схвилює шанувальників високоякісного звуку, який пропонують AirPods Max.

Технологія шумозаглушення з’явиться в AirPods 4

Apple AirPods Pro 2 USB-C

Тим, хто з нетерпінням чекає на наступну ітерацію AirPods Pro, доведеться почекати до 2025 року. Apple тримає деталі цього релізу в секреті. Але обіцянка нових функцій, пов’язаних зі здоров’ям, що стосуються слуху, є цікавою перспективою.

Оскільки Apple продовжує впроваджувати інновації та розширювати лінійку AirPods, споживачі можуть розраховувати на ширший спектр опцій, що відповідають різним потребам та уподобанням. Додавання функції шумозаглушення до стандартних навушників AirPods є свідченням прагнення Apple покращити користувацький досвід. І зробити передові технології більш доступними.

Розвиток AirPods з моменту їхнього першого випуску до сьогоднішнього дня був вражаючим. Кожне нове покоління приносило з собою вдосконалені функції, покращений дизайн, а в деяких випадках і абсолютно нові лінійки продуктів. Вторгнення Apple у світ бездротових навушників було зустрінуте широким визнанням. А AirPods стали символом стилю, зручності та передових технологій.

Майбутній випуск AirPods 4 у 2024 році підкреслює прагнення Apple залишатися в авангарді аудіоіндустрії. Ці нові навушники запропонують споживачам привабливе поєднання елементів дизайну, технологічних досягнень та покращеного користувацького досвіду.

AirPods Pro та AirPods Max вже давно оцінили за їхні можливості шумозаглушення. Ця функція була помітно відсутня у стандартних AirPods. Це призвело до того, що багато користувачів обирали дорожчі моделі Pro або Max, щоб насолодитися перевагами шумозаглушення.

Однак звіт Марка Гурмана натякає на значні зміни в цьому питанні. Apple планує зробити технологію шумозаглушення доступною в базовій моделі AirPods. Надаючи користувачам більш бюджетний варіант, який не йде на компроміс з основними функціями.

Остаточне оновлення навушників

Отже, дизайн AirPods 4 забезпечить свіжий і привабливий вигляд. Він поєднує в собі елементи чинних моделей та AirPods Pro. Зменшення розміру дужки, як в AirPods Pro, – це зміна дизайну, на яку багато користувачів очікували.

Крім того, поява двох версій AirPods 4 – з функцією шумозаглушення та без неї — задовольняє ширший спектр уподобань та бюджетів. Це рішення є свідченням прагнення Apple запропонувати своїм клієнтам широкий вибір.

Додавання динаміків до корпусу версії з шумозаглушенням, що дозволяє користувачам знаходити загублені навушники через мережу Find My, є продуманою і практичною функцією. Вона полегшує розчарування від втрати навушників і спрощує процес їх пошуку.

Також, як і AirPods Max, друге покоління оповите таємницею, а деталі тримаються в секреті. Однак однієї лише згадки про інтерфейс зарядки USB-C та нові варіанти кольорів достатньо, щоб викликати очікування серед аудіоентузіастів.

Стрибок до 2025 року для випуску наступного покоління AirPods Pro натякає на суттєві інновації, що готуються до випуску. Перспектива появи функцій, пов’язаних зі здоров’ям та слухом, є цікавою. Адже це означає, що Apple виходить на перехрестя технологій і добробуту.

На завершення, плани Apple щодо лінійки AirPods на наступні кілька років обіцяють значні зміни та вдосконалення. Доступність технології шумозаглушення в базовій моделі AirPods, ймовірно, переверне ринок. В той час як поява AirPods 4 з його вдосконаленим дизайном і розширеними можливостями. Крім того, численні опції задовольнять ширшу аудиторію.

Оскільки Apple продовжує розширювати межі інновацій, споживачі можуть розраховувати на світ можливостей у сфері бездротових навушників. Незалежно від того, чи ви аудіофіл, чи любитель фітнесу, чи просто цінуєте зручність, на горизонті з’явиться модель AirPods, яка задовольнить ваші потреби та перевершить ваші очікування.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Функция шумоподавления появится в AirPods в 2024 году

Свежий отчет известного технического журналиста Марка Гурмана из Bloomberg дает представление о будущих планах Apple в отношении наушников. Главным открытием в этом отчете является внедрение технологии шумоподавления в стандартные AirPods. Эта функция ранее была эксклюзивной для моделей Pro и Max, что делало их дороже. Ожидается, что этот шаг изменит рынок в 2024 году, если прогнозы Гурмана оправдаются.

Apple внедрит функцию шумоподавления в AirPods

AirPods Pro 2

Apple готовится обновить всю линейку AirPods в период с 2024 по 2025 год. Это означает, что в течение следующих нескольких лет Apple выпустит обновленные версии всех своих беспроводных наушников.

Самые интересные обновления состоятся в следующем году с выходом четвертого поколения AirPods. Эти базовые модели будут иметь свежий дизайн, увеличенное время автономной работы, возможность беспроводной зарядки и улучшенное качество звука.

Дизайн AirPods 4 будет сочетать в себе сочетание текущих моделей с культовым видом AirPods Pro, с меньшими чем у предыдущих, но неизменными наконечниками, которые не подлежат замене.

Четвертое поколение AirPods будет доступно в двух вариантах. Более дорогой вариант будет включать такую желанную технологию шумоподавления, которую можно найти в дорогих моделях, а кейс будет иметь динамики, которые позволят пользователям находить свои наушники через сеть Find My. Обе версии будут иметь кейсы с входами USB-C.

Позже, в 2024 году, дебютирует второе поколение AirPods Max, хотя подробностей об этой модели пока немного. Гурман упомянул лишь о добавлении интерфейса зарядки USB-C и появлении новых цветовых решений.

AirPods получат функцию шумоподавления

Следующая итерация AirPods Pro выйдет на рынок в 2025 году. Как сообщается, для этих наушников Apple разрабатывает новые функции, связанные со здоровьем, вероятно, связанные со слухом пользователей.

Компания Apple, известная своими инновационными достижениями в мире технологий, намерена трансформировать рынок беспроводных наушников в ближайшие годы. В отчете Гурмана говорится о том, что компания намерена представить ряд интересных обновлений и новых функций для линейки AirPods.

2024 год является ключевым для беспроводных наушников Apple. На рынок выйдет четвертое поколение AirPods, которое продемонстрирует множество усовершенствований. Это поколение унаследует элементы дизайна от AirPods Pro, с более компактными ножками и культовыми неизменными вкладышами.

Кроме того, AirPods 4 будут доступны в двух версиях. Более дорогой вариант будет оснащен технологией шумоподавления, которая была основным фактором продажи моделей Pro и Max. В дополнение к этому, новые AirPods будут иметь кейсы с входами USB-C. Примечательно, что кейс версии с шумоподавлением также будет иметь динамики, которые позволят пользователям находить потерянные наушники с помощью сети Find My.

Внедрение шумоподавления в стандартные AirPods является значительным событием. До сих пор эта технология была отличительной чертой более дорогих моделей Pro и Max, что побуждало пользователей выбирать эти более дорогие варианты. Однако этим обновлением Apple стремится выровнять игровое поле и сделать шумоподавление более доступным для более широкой аудитории.

Кроме AirPods 4, в 2024 году также появится второе поколение AirPods Max, наушников-вкладышей Apple. Хотя конкретные подробности об этом релизе остаются ограниченными, известно, что наушники будут оснащены интерфейсом зарядки USB-C и будут доступны в новых цветовых вариациях. Этот шаг, несомненно, взволнует поклонников высококачественного звука, который предлагают AirPods Max.

Технология шумоподавления появится в AirPods 4

Apple AirPods Pro 2 USB-C

Тем, кто с нетерпением ждет следующую итерацию AirPods Pro, придется подождать до 2025 года. Apple держит детали этого релиза в секрете. Но обещание новых функций, связанных со здоровьем, касающихся слуха, является интересной перспективой.

Поскольку Apple продолжает внедрять инновации и расширять линейку AirPods, потребители могут рассчитывать на более широкий спектр опций, отвечающих различным потребностям и предпочтениям. Добавление функции шумоподавления к стандартным наушникам AirPods является свидетельством стремления Apple улучшить пользовательский опыт. И сделать передовые технологии более доступными.

Развитие AirPods с момента их первого выпуска до сегодняшнего дня было впечатляющим. Каждое новое поколение приносило с собой усовершенствованные функции, улучшенный дизайн, а в некоторых случаях и совершенно новые линейки продуктов. Вторжение Apple в мир беспроводных наушников было встречено широким признанием. А AirPods стали символом стиля, удобства и передовых технологий.

Предстоящий выпуск AirPods 4 в 2024 году подчеркивает стремление Apple оставаться в авангарде аудиоиндустрии. Эти новые наушники предложат потребителям привлекательное сочетание элементов дизайна, технологических достижений и улучшенного пользовательского опыта.

AirPods Pro и AirPods Max уже давно оценили за их возможности шумоподавления. Эта функция была заметно отсутствует в стандартных AirPods. Это привело к тому, что многие пользователи выбирали более дорогие модели Pro или Max, чтобы насладиться преимуществами шумоподавления.

Однако отчет Марка Гурмана намекает на значительные изменения в этом вопросе. Apple планирует сделать технологию шумоподавления доступной в базовой модели AirPods. Предоставляя пользователям более бюджетный вариант, который не идет на компромисс с основными функциями.

Окончательное обновление наушников

Итак, дизайн AirPods 4 обеспечит свежий и привлекательный вид. Он сочетает в себе элементы действующих моделей и AirPods Pro. Уменьшение размера дужки, как в AirPods Pro, – это изменение дизайна, которого многие пользователи ожидали.

Кроме того, появление двух версий AirPods 4 – с функцией шумоподавления и без нее – удовлетворяет широкий спектр предпочтений и бюджетов. Это решение является свидетельством стремления Apple предложить своим клиентам широкий выбор.

Добавление динамиков к корпусу версии с шумоподавлением, что позволяет пользователям находить потерянные наушники через сеть Find My, является продуманной и практичной функцией. Она облегчает разочарование от потери наушников и упрощает процесс их поиска.

Также, как и AirPods Max, второе поколение окутано тайной, а детали держатся в секрете. Однако одного лишь упоминания об интерфейсе зарядки USB-C и новых вариантах цветов достаточно, чтобы вызвать ожидание среди аудиоэнтузиастов.

Прыжок до 2025 года для выпуска следующего поколения AirPods Pro намекает на существенные инновации, готовящиеся к выпуску. Перспектива появления функций, связанных со здоровьем и слухом, является интересной. Ведь это означает, что Apple выходит на перекресток технологий и благосостояния.

В завершение, планы Apple по линейке AirPods на следующие несколько лет обещают значительные изменения и совершенствования. Доступность технологии шумоподавления в базовой модели AirPods, вероятно, перевернет рынок. В то время как появление AirPods 4 с его усовершенствованным дизайном и расширенными возможностями. Кроме того, многочисленные опции удовлетворят более широкую аудиторию.

Поскольку Apple продолжает расширять границы инноваций, потребители могут рассчитывать на мир возможностей в сфере беспроводных наушников. Независимо от того, вы аудиофил, или любитель фитнеса, или просто цените удобство, на горизонте появится модель AirPods, которая удовлетворит ваши потребности и превзойдет ваши ожидания.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua