Vivo Y200 вийшов на ринок зі Snapdragon 4 Gen 1 та AMOLED-дисплеєм

Vivo може бути зайнята флагманським сегментом і майбутніми флагманами серії Vivo X100, але це не заважає бренду наповнювати ринок середнього класу новими претендентами. Сьогодні Vivo представляє очікувану модель Vivo Y200. Це гідний бюджетний смартфон, який додасть трохи жару в цей конкурентний сегмент. У цій статті ми розповімо про основні функції, технічні характеристики та ціну телефону.

Представляємо Vivo Y200

Vivo Y200 офіційно представлений в Індії і є прямим наступником Vivo Y100, який з’явився в лютому. Це пристойний апгрейд у порівнянні з попередником, який отримав чудовий 6,67-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю FHD+ і частотою оновлення 120 Гц. Дисплей має висоту 16,94 см і центрований виріз для селфі-камери. Цікаво, що цей телефон має сканер відбитків пальців під дисплеєм. Це велика рідкість серед пристроїв середнього класу.

Vivo Y200

Фронтальна камера має роздільну здатність 16 МП, чого має бути достатньо для гарних селфі та відеодзвінків. На задній панелі ви знайдете прямокутний виріз з двома отворами для камер. Основна камера має роздільну здатність 64 Мп з OIS, а також 2-мегапіксельний датчик глибини.

Vivo Y200 також може похвалитися підсвічуванням Smart Aura Light, яке має 38-рівневе регулювання колірної температури залежно від навколишнього освітлення.

В основі телефону лежить чипсет Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1. Це пристойний восьмиядерний чипсет з максимальною тактовою частотою 2,0 ГГц і графічним процесором Adreno. З цим процесором користувачі можуть без проблем користуватися соціальними мережами та грати в казуальні ігри. Деякі важкі ігри також можуть працювати з помірними графічними налаштуваннями. Телефон оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті та продається у варіантах зі 128 ГБ або 256 ГБ пам’яті.

Vivo Y200 живиться від акумулятора місткістю 4800 мАг зі швидкою зарядкою 44 Вт. Програмне забезпечення покрито оболонкою Funtouch 13 на базі Android 13, але пристрій також підтримує майбутнє оновлення до Android 14.

Ціна та доступність

Наразі Vivo Y200 доступний в Індії у кольорах Desert Gold та Jungle Green. Пристрій продається за ціною 21 999 індійських рупій (264 долари США) у версії з 8 ГБ/128 ГБ, а версія з 8 ГБ/256 ГБ коштує 23 999 індійських рупій (289 доларів США). Телефон доступний у вільному продажу в офіційному онлайн-магазині vivo, а також на Amazon India.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Vivo Y200 вышел на рынок со Snapdragon 4 Gen 1 и AMOLED-дисплеем

Vivo может быть занята флагманским сегментом и будущими флагманами серии Vivo X100, но это не мешает бренду наполнять рынок среднего класса новыми претендентами. Сегодня Vivo представляет ожидаемую модель Vivo Y200. Это достойный бюджетный смартфон, который добавит немного жара в этот конкурентный сегмент. В этой статье мы расскажем об основных функциях, технических характеристиках и цене телефона.

Представляем Vivo Y200

Vivo Y200 официально представлен в Индии и является прямым преемником Vivo Y100, который появился в феврале. Это приличный апгрейд по сравнению с предшественником, который получил великолепный 6,67-дюймовый AMOLED-экран с разрешением FHD+ и частотой обновления 120 Гц. Дисплей имеет высоту 16,94 см и центрированный вырез для селфи-камеры. Интересно, что этот телефон имеет сканер отпечатков пальцев под дисплеем. Это большая редкость среди устройств среднего класса.

Vivo Y200

Фронтальная камера имеет разрешение 16 МП, чего должно быть достаточно для хороших селфи и видеозвонков. На задней панели вы найдете прямоугольный вырез с двумя отверстиями для камер. Основная камера имеет разрешение 64 Мп с OIS, а также 2-мегапиксельный датчик глубины.

Vivo Y200 также может похвастаться подсветкой Smart Aura Light, которая имеет 38-уровневую регулировку цветовой температуры в зависимости от окружающего освещения.

В основе телефона лежит чипсет Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1. Это приличный восьмиядерный чипсет с максимальной тактовой частотой 2,0 ГГц и графическим процессором Adreno. С этим процессором пользователи могут без проблем пользоваться социальными сетями и играть в казуальные игры. Некоторые тяжелые игры также могут работать с умеренными графическими настройками. Телефон оснащен 8 ГБ оперативной памяти и продается в вариантах со 128 ГБ или 256 ГБ памяти.

Vivo Y200 питается от аккумулятора емкостью 4800 мАч с быстрой зарядкой 44 Вт. Программное обеспечение покрыто оболочкой Funtouch 13 на базе Android 13, но устройство также поддерживает будущее обновление до Android 14.

Цена и доступность

Сейчас Vivo Y200 доступен в Индии в цветах Desert Gold и Jungle Green. Устройство продается по цене 21 999 индийских рупий (264 доллара США) в версии с 8 ГБ/128 ГБ, а версия с 8 ГБ/256 ГБ стоит 23 999 индийских рупий (289 долларов США). Телефон доступен в свободной продаже в официальном онлайн-магазине vivo, а также на Amazon India.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua