WhatsApp більше не працюватиме на застарілих версіях Android

Якщо ви користуєтеся телефоном на старій версії Android, годинник цокає для вашого WhatsApp. Починаючи із завтрашнього дня, популярний додаток для обміну повідомленнями буде недоступний, якщо ваш пристрій працює на версії Android раніше 5.0 Lollipop, про що компанія вже давно попереджала.

WhatsApp відмовляється від застарілих версій Android: Вас це стосується?

WhatsApp Interface

WhatsApp прощається зі старими версіями Android, такими як Jelly Bean і KitKat, залишаючи їх у цифровому пилу. Якщо ви все ще чіпляєтеся за ці застарілі операційні системи, ви повинні були бачити напис на стіні. Додаток вже деякий час розсилає сповіщення про те, що він скоро вийде на пенсію.

До сьогоднішнього дня WhatsApp був сумісний з Android 4.1 і новішими версіями, але завтра це зміниться. Відтепер вам знадобиться щонайменше Android 5.0, щоб продовжувати спілкуватися з друзями у WhatsApp. Це означає, що Android Jelly Bean 4.1 і KitKat 4.4 більше не підтримуються.

Для порівняння, Android Jelly Bean 4.1 з’явилася понад десять років тому, у 2012 році. В той час як остання версія KitKat, 4.4.4, востаннє з’явилася 7 липня 2014 року. Ці версії є архаїчними, і сьогодні їх використовують менше ніж 1% активних телефонів на базі Android.

Якщо ви один з небагатьох, хто досі користується WhatsApp на Android 4.1 або 4.4, ви, ймовірно, отримували ці попереджувальні повідомлення. Починаючи з завтрашнього дня, додаток не відкриватиметься, а показуватиме лише повідомлення з кнопкою для отримання додаткової інформації. Ви можете спробувати змінити налаштування дати в телефоні. Але це тимчасове рішення, і воно спрацює, тільки якщо ви активуєте режим польоту, що зробить вас нездатним спілкуватися в чаті.

Коротко кажучи, у вас є 24 години, щоб перенести дані WhatsApp на більш сучасний пристрій на базі Android 5.0 або новішої версії. Враховуючи, що навіть Google припинила підтримку сервісів Google Play на KitKat, найкращим варіантом буде перенести ваші чати безпосередньо, не покладаючись на Google Диск. Не зволікайте, час діяти вже настав. WhatsApp нікого не чекає.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

WhatsApp больше не будет работать на устаревших версиях Android

Если вы пользуетесь телефоном на старой версии Android, часы тикают для вашего WhatsApp. Начиная с завтрашнего дня, популярное приложение для обмена сообщениями будет недоступно, если ваше устройство работает на версии Android ранее 5.0 Lollipop, о чем компания уже давно предупреждала.

WhatsApp отказывается от устаревших версий Android: Вас это касается?

WhatsApp Interface

WhatsApp прощается со старыми версиями Android, такими как Jelly Bean и KitKat, оставляя их в цифровой пыли. Если вы все еще цепляетесь за эти устаревшие операционные системы, вы должны были видеть надпись на стене. Приложение уже некоторое время рассылает уведомления о том, что оно скоро выйдет на пенсию.

До сегодняшнего дня WhatsApp был совместим с Android 4.1 и более новыми версиями, но завтра это изменится. Отныне вам понадобится как минимум Android 5.0, чтобы продолжать общаться с друзьями в WhatsApp. Это означает, что Android Jelly Bean 4.1 и KitKat 4.4 больше не поддерживаются.

Для сравнения, Android Jelly Bean 4.1 появилась более десяти лет назад, в 2012 году. В то время как последняя версия KitKat, 4.4.4, в последний раз появилась 7 июля 2014 года. Эти версии являются архаичными, и сегодня их используют менее 1% активных телефонов на базе Android.

Если вы один из немногих, кто до сих пор пользуется WhatsApp на Android 4.1 или 4.4, вы, вероятно, получали эти предупредительные сообщения. Начиная с завтрашнего дня приложение не будет открываться, а будет показывать только сообщения с кнопкой для получения дополнительной информации. Вы можете попробовать изменить настройки даты в телефоне. Но это временное решение, и оно сработает, только если вы активируете режим полета, что сделает вас неспособным общаться в чате.

Короче говоря, у вас есть 24 часа, чтобы перенести данные WhatsApp на более современное устройство на базе Android 5.0 или более новой версии. Учитывая, что даже Google прекратила поддержку сервисов Google Play на KitKat, лучшим вариантом будет перенести ваши чаты напрямую, не полагаясь на Google Диск. Не медлите, время действовать уже настало. WhatsApp никого не ждет.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua