Tesla Model 3 Highland вперше доставили до Німеччини

Компанія Tesla почала поставляти оновлену Model 3 “Highland” в Німеччині, як показано на нових фотографіях. Оновлену версію Model 3 від Tesla, що отримала назву “Project Highland”, було помічено під час подорожей Німеччиною та Францією протягом останніх двох днів. Перша Model 3 “Highland” під щільною плівкою була помічена в Німеччині. Автомобіль пофарбований у сріблястий металік, а на задньому плані видніються особливі елементи.

Видача була здійснена в магазині Tesla в Білефельді, Німеччина. Знімки були зроблені користувачем під ніком “bei i3sMichael” і опубліковані на X користувачем @planwerk.

На фото також видно аеродинамічні колеса Model 3 Highland, коли автомобіль підключений до мережі для зарядки за межами сервісного центру в Білефельді. Автомобіль був показаний в італійських автосалонах цього місяця, після його запуску в Азії, Європі та на інших ринках. Перші постачання Model 3 Highland в Китай також заплановані на кінець цього місяця.

Новий Model 3 Highland також був помічений під час руху по частині знаменитого німецького автобану. Аналізуючи зображення, можна припустити, що автомобіль є фактично новою моделлю Model 3, оскільки камуфляж, задні відбивачі та задні ліхтарі виглядають ідентично до тих, що були знайдені на попередніх прихованих прототипах, помічених у США, Новій Зеландії та Китаї. Автомобіль має традиційний для седанів багажник. Новий Model 3 Highland має хромовану окантовку навколо вікон і дверних ручок.

Постачання Model 3 Highland в Німеччину є важливою віхою для Tesla. Німеччина є одним з найбільших ринків електромобілів в Європі. Tesla відклала орієнтовні дати постачання нових моделей Model 3 в Європі.

Висновок

Постачання Tesla Model 3 Highland в Німеччину є важливою віхою для Tesla. Німеччина є одним з найбільших ринків електромобілів в Європі. Оновлена Model 3 Highland була помічена під час руху по частині знаменитого німецького автобану. Виявляється, що автомобіль насправді є оновленою моделлю 3. Автомобіль має традиційний для седанів багажник і хромовану окантовку навколо вікон і дверних ручок. Тесла, можливо, хотіла перевірити, як поводить себе силова установка, коли вона зазнає навантаження на швидкісних дорогах країни, відомих як автобан. Так само, можливо, вона хотіла виміряти ефективність і з’ясувати, як система підвіски справляється з їздою на різних типах європейського асфальту.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Tesla Model 3 Highland впервые доставили в Германию

Компания Tesla начала поставлять обновленную Model 3 “Highland” в Германии, как показано на новых фотографиях. Обновленная версия Model 3 от Tesla, получившая название “Project Highland”, была замечена во время путешествий по Германии и Франции в течение последних двух дней. Первая Model 3 “Highland” под плотной пленкой была замечена в Германии. Автомобиль окрашен в серебристый металлик, а на заднем плане виднеются особые элементы.

Выдача была осуществлена в магазине Tesla в Билефельде, Германия. Снимки были сделаны пользователем под ником “bei i3sMichael” и опубликованы на X пользователем @planwerk.

На фото также видны аэродинамические колеса Model 3 Highland, когда автомобиль подключен к сети для зарядки за пределами сервисного центра в Билефельде. Автомобиль был показан в итальянских автосалонах в этом месяце, после его запуска в Азии, Европе и на других рынках. Первые поставки Model 3 Highland в Китай также запланированы на конец этого месяца.

Новый Model 3 Highland также был замечен во время движения по части знаменитого немецкого автобана. Анализируя изображения, можно предположить, что автомобиль является фактически новой моделью Model 3, поскольку камуфляж, задние отражатели и задние фонари выглядят идентично тем, что были найдены на предыдущих скрытых прототипах, замеченных в США, Новой Зеландии и Китае. Автомобиль имеет традиционный для седанов багажник. Новый Model 3 Highland имеет хромированную окантовку вокруг окон и дверных ручек.

Поставка Model 3 Highland в Германию является важной вехой для Tesla. Германия является одним из крупнейших рынков электромобилей в Европе. Tesla отложила ориентировочные даты поставки новых моделей Model 3 в Европе.

Вывод

Поставка Tesla Model 3 Highland в Германию является важной вехой для Tesla. Германия является одним из крупнейших рынков электромобилей в Европе. Обновленная Model 3 Highland была замечена во время движения по части знаменитого немецкого автобана. Оказывается, что автомобиль на самом деле является обновленной моделью 3. Автомобиль имеет традиционный для седанов багажник и хромированную окантовку вокруг окон и дверных ручек. Тесла, возможно, хотела проверить, как ведет себя силовая установка, когда она испытывает нагрузку на скоростных дорогах страны, известных как автобаны. Так же, возможно, она хотела измерить эффективность и выяснить, как система подвески справляется с ездой на разных типах европейского асфальта.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua