Що таке Conversation Awareness у навушниках AirPods і як ним користуватися?

Apple випустила AirPods Pro 2-го покоління з кількома чудовими функціями. Наприклад, ця пара бездротових навушників пропонує чудове шумозаглушення. З ними зовнішній світ не заважатиме вам слухати аудіо. Однак, в деяких випадках, ви можете захотіти почути зовнішній світ. У таких ситуаціях у гру вступає функція розпізнавання розмов.

Для тих, кому цікаво, Apple AirPods Pro також постачаються з режимом адаптивного аудіо. І це не те ж саме, що розпізнавання розмови. Адаптивне аудіо пропонує вам щось середнє між прозорістю і повним режимом ANC. В результаті ви зможете почути вуличні шуми належним чином.

Але з функцією розпізнавання розмов Apple AirPods Pro, як випливає з назви, призначені для ведення розмов, коли ви вдягнені в навушники. Розберімося в деталях, щоб запропонувати вам кращу ідею.

Що таке Conversation Awareness в Apple AirPods?

Conversational Awareness в Apple AirPods Pro – це функція, яка визначає, коли ви з кимось розмовляєте. Після активації вона змінює налаштування звуку в навушниках, дозволяючи вам краще підтримувати розмову. Це усуває необхідність знімати навушники, коли ви натрапляєте на когось, з ким хотіли б поговорити.

Коли ви почнете говорити вголос, AirPods Pro розпізнає ваш голос і зрозуміє, що ви намагаєтеся з кимось поспілкуватися. Після цього навушники автоматично знизять гучність відтворення, посилять голоси, які лунають перед вами, і зменшать фоновий шум навколо вас.

AirPods Pro 2 Conversational Awareness

Функція Conversation Awareness в Apple AirPods працює настільки добре, що розмовляти з навушниками краще, коли ви перебуваєте в галасливому середовищі. І ця функція залишатиметься ввімкненою протягом усієї розмови, яку ви ведете.Як тільки навушники перестають визначати розмову, що відбувається протягом декількох секунд, режим вимикається.

Проте, коли ця функція на Apple AirPods увімкнеться, ви отримаєте повідомлення від Siri. Це повідомлення пояснює, що режим виявлення розмови зменшив гучність.По суті, це гарантує, що ви не почнете хвилюватися, думаючи, що ваші навушники зламалися.

Apple AirPods 3rd Gen Best Open Ear headphones for iPhones

Крім того, коли Conversation Awareness вимикається, він повільно збільшує гучність. Це гарантує, що ви не будете раптово вражені звуком на повну гучність.

Як отримати цю функцію?

Якщо у вас є сумісні AirPods, вам потрібно лише оновити прошивку, щоб увімкнути функцію Conversation Awareness на AirPods. Загалом, оновлення прошивки на цих навушниках відбувається автоматично. Все, що вам потрібно зробити — це тримати AirPods в радіусі дії Bluetooth вашого iPad, iPhone або Mac і поставити чохол на зарядку.

На цій ноті вам потрібно переконатися, що ваш iPad або iPhone знаходиться на iOS 17 або iPadOS 17. А на комп’ютері Mac має бути встановлена macOS Sonoma.

Як увімкнути функцію розпізнавання розмов на AirPods?

На етапі за замовчуванням функція Conversation Awareness буде вимкнена на ваших Apple AirPods. Вам потрібно вручну увімкнути її з підключеного пристрою Apple. Ось як це зробити:

  • Перейдіть до Налаштувань
  • Прокрутіть вниз і знайдіть AirPods
  • Натисніть на AirPods і виберіть “Аудіо
  • Увімкніть режим розпізнавання розмов

Крім того, ви можете увімкнути режим через Центр керування, коли Apple AirPods підключені до вашого iPhone або iPad

Які моделі підтримують цю функцію?

Наразі функція Conversation Awareness доступна лише на Apple AirPods Pro 2-го покоління. Але хороша новина полягає в тому, що не має значення, чи у вас навушники з портом USB-C, чи з портом Lightning. Обидві версії мають підтримку цього режиму

Apple AirPods Pro 2

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Що таке Conversation Awareness у навушниках AirPods і як ним користуватися?

Apple выпустила AirPods Pro 2-го поколения с несколькими замечательными функциями. Например, эта пара беспроводных наушников предлагает превосходное шумоподавление. С ними внешний мир не будет мешать вам слушать аудио. Однако в некоторых случаях, вы можете захотеть услышать внешний мир. В таких ситуациях в игру вступает функция распознавания разговоров.

Для тех, кому интересно, Apple AirPods Pro также поставляются с режимом адаптивного аудио. И это не то же самое, что распознавание разговора. Адаптивное аудио предлагает вам нечто среднее между прозрачностью и полным режимом ANC. В результате вы сможете услышать уличные шумы должным образом.

Но с функцией распознавания разговоров Apple AirPods Pro, как следует из названия, предназначены для ведения разговоров, когда вы одеты в наушники. Давайте разберемся в деталях, чтобы предложить вам лучшую идею.

Что такое Conversation Awareness в Apple AirPods?

Conversational Awareness в Apple AirPods Pro – это функция, которая определяет, когда вы с кем-то разговариваете. После активации она меняет настройки звука в наушниках, позволяя вам лучше поддерживать разговор. Это устраняет необходимость снимать наушники, когда вы наталкиваетесь на кого-то, с кем хотели бы поговорить.

Когда вы начнете говорить вслух, AirPods Pro распознает ваш голос и поймет, что вы пытаетесь с кем-то пообщаться. После этого наушники автоматически снизят громкость воспроизведения, усилят голоса, которые звучат перед вами, и уменьшат фоновый шум вокруг вас.

AirPods Pro 2 Conversational Awareness

Функция Conversation Awareness в Apple AirPods работает настолько хорошо, что разговаривать с наушниками лучше, когда вы находитесь в шумной среде. И эта функция будет оставаться включенной в течение всего разговора, который вы ведете. Как только наушники перестают определять разговор, что происходит в течение нескольких секунд, режим выключается.

Однако, когда эта функция на Apple AirPods включится, вы получите уведомление от Siri. Это сообщение объясняет, что режим обнаружения разговора уменьшил громкость.По сути, это гарантирует, что вы не начнете волноваться, думая, что ваши наушники сломались.

Apple AirPods 3rd Gen Best Open Ear headphones for iPhones

Кроме того, когда Conversation Awareness выключается, он медленно увеличивает громкость. Это гарантирует, что вы не будете внезапно поражены звуком на полную громкость.

Как получить эту функцию?

Если у вас есть совместимые AirPods, вам нужно только обновить прошивку, чтобы включить функцию Conversation Awareness на AirPods. В общем, обновление прошивки на этих наушниках происходит автоматически. Все, что вам нужно сделать – это держать AirPods в радиусе действия Bluetooth вашего iPad, iPhone или Mac и поставить чехол на зарядку.

На этой ноте вам нужно убедиться, что ваш iPad или iPhone находится на iOS 17 или iPadOS 17. А на компьютере Mac должна быть установлена macOS Sonoma.

Как включить функцию распознавания разговоров на AirPods?

На этапе по умолчанию функция Conversation Awareness будет отключена на ваших Apple AirPods. Вам нужно вручную включить ее с подключенного устройства Apple. Вот как это сделать:

  • Перейдите в Настройки
  • Прокрутите вниз и найдите AirPods
  • Нажмите на AirPods и выберите “Аудио”.
  • Включите режим распознавания разговоров

Кроме того, вы можете включить режим через Центр управления, когда Apple AirPods подключены к вашему iPhone или iPad

Какие модели поддерживают эту функцию?

Сейчас функция Conversation Awareness доступна только на Apple AirPods Pro 2-го поколения. Но хорошая новость заключается в том, что не имеет значения, у вас наушники с портом USB-C или с портом Lightning. Обе версии имеют поддержку этого режима

Apple AirPods Pro 2

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua