iQOO 12: Варіанти кольорів та зображення, що демонструє телефон

Шанувальники iQOO радіють! Бренд Vivo, що спеціалізується на ігрових смартфонах, збирається запустити свою нову флагманську лінійку. Ці два телефони, а саме iQOO 12 та iQOO 12 Pro, будуть представлені в Китаї на початку листопада. Хоча запуск ще не відбувся, iQOO, схоже, стикається з проблемами, намагаючись тримати ці телефони в таємниці. Нещодавно в соціальній мережі Weibo з’явилося реальне зображення iQOO 12. На додаток до витоку зображення, з’явилися подробиці про колірні варіанти iQOO 12.

iQOO 12 – реальне зображення

Фотографія показує iQOO 12 у всій його красі. Ми бачимо великий круглий модуль камери на задній панелі. Через якість зображення важко підтвердити кількість датчиків у телефоні, але ми бачимо світлодіодний спалах. Витік зображення також підтверджує, що клавіші живлення та гучності телефону будуть розташовані на правому краю пристрою.

Хоча на зображенні не повністю зображено модуль камери, ми знаємо, що він буде оснащений потрійною камерою. Це буде основна камера з роздільною здатністю 50 Мп, надширококутний модуль з роздільною здатністю 50 Мп і телесенсор з роздільною здатністю 64 Мп. Основна камера буде оснащена сенсором OmniVision OV50H і працюватиме з оптичною стабілізацією зображення. Надширококутний модуль з роздільною здатністю 50 Мп та об’єктив з роздільною здатністю 64 Мп використовуватимуть сенсор OmniVision OV64B та сенсор Samsung JN1 відповідно.

iQOO 12 буде оснащений 6,7-дюймовим екраном E7 AMOLED з роздільною здатністю 1,5K і частотою оновлення 144 Гц. Під капотом — процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Живиться він від акумулятора місткістю 5 200 мАг з можливістю швидкої зарядки до 120 Вт. iQOO 12 матиме до 24 ГБ оперативної та 1 ТБ внутрішньої пам’яті.

Варіанти кольорів

З iQOO 12 бренд дотримуватиметься консервативного підходу. Буде доступний варіант білого кольору, як той, що ми бачимо на практичному зображенні вище. Телефон також буде доступний у версії з чорним склом та червоною веганською шкірою. Ці ж кольори, підтверджені Digital Chat Station, були розкриті іншим джерелом Panda is Bald раніше. Наразі не повідомляється, чи побачимо ми цього року видання BMW чи ні. Наразі ми можемо лише підтвердити ці три кольори.

Висновок

Реальне зображення дає нам уявлення про майбутній смартфон. Він збереже традиційний дизайн лінійки з величезним акцентом на апаратну частину. Серія iQOO 12 вийде на ринок у листопаді, і бренд буде продовжувати ділитися з нами новими подробицями.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iQOO 12: Варианты цветов и изображения, демонстрирующие телефон

Поклонники iQOO ликуют! Бренд Vivo, специализирующийся на игровых смартфонах, собирается запустить свою новую флагманскую линейку. Эти два телефона, а именно iQOO 12 и iQOO 12 Pro, будут представлены в Китае в начале ноября. Хотя запуск еще не состоялся, iQOO, похоже, сталкивается с проблемами, пытаясь держать эти телефоны в тайне. Недавно в социальной сети Weibo появилось практическое изображение iQOO 12. В дополнение к утечке изображения, появились подробности о цветовых вариантах iQOO 12.

iQOO 12 – реальное изображение

Фотография показывает iQOO 12 во всей его красе. Мы видим большой круглый модуль камеры на задней панели. Из-за качества изображения трудно подтвердить количество датчиков в телефоне, но мы видим светодиодную вспышку. Утечка изображения также подтверждает, что клавиши питания и громкости телефона будут расположены на правом краю устройства.

Хотя на изображении не полностью изображен модуль камеры, мы знаем, что он будет оснащен тройной камерой. Это будет основная камера с разрешением 50 Мп, сверхширокоугольный модуль с разрешением 50 Мп и телесенсор с разрешением 64 Мп. Основная камера будет оснащена сенсором OmniVision OV50H и будет работать с оптической стабилизацией изображения. Сверхширокоугольный модуль с разрешением 50 Мп и объектив с разрешением 64 Мп будут использовать сенсор OmniVision OV64B и сенсор Samsung JN1 соответственно.

iQOO 12 будет оснащен 6,7-дюймовым экраном E7 AMOLED с разрешением 1,5K и частотой обновления 144 Гц. Под капотом – процессор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Питается он от аккумулятора емкостью 5 200 мАч с возможностью быстрой зарядки до 120 Вт. iQOO 12 будет иметь до 24 ГБ оперативной и 1 ТБ внутренней памяти.

Варианты цветов

С iQOO 12 бренд будет придерживаться консервативного подхода. Будет доступен вариант белого цвета, как тот, что мы видим на практическом изображении выше. Телефон также будет доступен в версии с черным стеклом и красной веганской кожей. Эти же цвета, подтвержденные Digital Chat Station, были раскрыты другим источником Panda is Bald ранее. Пока не сообщается, увидим ли мы в этом году издание BMW или нет. Сейчас мы можем только подтвердить эти три цвета.

Вывод

Реальное изображение дает нам представление о будущем смартфоне. Он сохранит традиционный дизайн линейки с огромным акцентом на аппаратную часть. Серия iQOO 12 выйдет на рынок в ноябре, и бренд будет продолжать делиться с нами новыми подробностями.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua