Google покращує функцію RAW-фотографій у телефонах Pixel 8/Pro

Нещодавно компанія Google випустила телефони Pixel 8 і Pixel 8 Pro, в яких значно покращено функції камери. Одне з найпомітніших покращень – це функція фотографування у форматі RAW, яка була вдосконалена для забезпечення кращої якості та більшої гнучкості редагування. У цій статті ми детальніше розглянемо покращення, внесені у функцію RAW-фотографій у телефонах Pixel 8 і Pro.

Image Source: 9toGoogle

Оновлене апаратне забезпечення камери

І Pixel 8, і Pixel 8 Pro оснащені флагманською 50-мегапіксельною основною камерою, яка має на 21% більшу світлочутливість, ніж у Pixel 7, що робить її найкращою камерою Pixel для знімання в умовах низької освітленості. Надширококутна камера Pixel 8 була оновлена і тепер має автофокус, що вперше виводить функцію макрофокусування за межі серії Pro. Pixel 8 Pro, з іншого боку, отримав покращення в усіх сферах. Він поставляється з надширококутною камерою, роздільна здатність якої збільшилася з 12 МП до 48 МП. Вона доповнює основний датчик на 50 МП і датчик на 48 МП для 5-кратного оптичного зуму.

Режим RAW+JPEG

Телефони Pixel 8/Pro дозволяють користувачам робити фотографії в режимі RAW+JPEG. Це дає змогу легко редагувати RAW-файли для маніпуляцій у Lightroom або іншому програмному забезпеченні для редагування, а також створювати JPEG-файли, готові до публікації, із застосуванням магії зображень від Google. Ця функція особливо корисна для професійних фотографів, які потребують більшої гнучкості редагування та контролю над своїми зображеннями.

Професійні елементи керування

Pixel 8 Pro постачається з новими функціями Pro Controls, які забезпечують ще більший контроль над налаштуваннями камери. Це відкриває світ творчості. На додаток до контролю балансу білого, експозиції та яскравості тіней, користувачі тепер можуть вручну регулювати фокус, витримку та ISO на Pixel 8 Pro. Нові налаштування Pro також дозволяють користувачам робити фотографії з роздільною здатністю 50 Мп по всьому діапазону зуму.

Image Source: 9toGoogle

Технологія подвійної експозиції

Технологія подвійної експозиції доступна в новій основній камері Pixel 8 і Pixel 8 Pro. Вона робить відео різкішими і менш зернистими в сценах з найскладнішим освітленням, наприклад, на фоні заходу сонця. Функція подвійної експозиції ефективно робить два знімки одночасно – один оптимізований для низької освітленості, а інший – для широкого динамічного діапазону. В результаті ви отримуєте природні відео з яскравими кольорами та низьким рівнем шуму.

Професійні налаштування

Ексклюзивно для Pixel 8 Pro доступні нові налаштування “Pro”, які надають користувачам більш розширені можливості керування камерою. Ці налаштування, особливо якщо врахувати, що вони знаходяться на другорядній вкладці в меню загальних налаштувань у додатку камери, насправді є досить корисними і, здається, довільно обмежені лише для Pro-моделі. Налаштування Pro дозволяють користувачам регулювати такі параметри, як баланс білого, експозицію та яскравість тіней, а також вручну налаштовувати фокус, витримку та ISO.

Висновок

Телефони Pixel 8/Pro мають значні покращення у функціях камери, включаючи функцію RAW-фотографій. Було вдосконалено апаратне забезпечення камери, режим RAW+JPEG, Pro Controls, технологію подвійної експозиції та Pro Settings. Тепер користувачі можуть знімати високоякісні фото та відео з більшою гнучкістю та контролем над редагуванням. Ці вдосконалення роблять телефони Pixel 8/Pro чудовим вибором для професійних фотографів. Кожен, хто хоче знімати високоякісні фото та відео на свій мобільний пристрій, може робити це за допомогою Pixel 8/Pro.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google улучшает функцию RAW-фотографий в телефонах Pixel 8/Pro

Недавно компания Google выпустила телефоны Pixel 8 и Pixel 8 Pro, в которых значительно улучшены функции камеры. Одно из самых заметных улучшений – это функция фотографирования в формате RAW, которая была усовершенствована для обеспечения лучшего качества и большей гибкости редактирования. В этой статье мы подробнее рассмотрим улучшения, внесенные в функцию RAW-фотографий в телефонах Pixel 8 и Pro.

Image Source: 9toGoogle

Обновленное аппаратное обеспечение камеры

И Pixel 8, и Pixel 8 Pro оснащены флагманской 50-мегапиксельной основной камерой, которая имеет на 21% большую светочувствительность, чем у Pixel 7, что делает ее лучшей камерой Pixel для съемки в условиях низкой освещенности. Сверхширокоугольная камера Pixel 8 была обновлена и теперь имеет автофокус, что впервые выводит функцию макрофокусировки за пределы серии Pro. Pixel 8 Pro, с другой стороны, получил улучшения во всех областях. Он поставляется со сверхширокоугольной камерой, разрешение которой увеличилось с 12 МП до 48 МП. Она дополняет основной датчик на 50 МП и датчик на 48 МП для 5-кратного оптического зума.

Режим RAW+JPEG

Телефоны Pixel 8/Pro позволяют пользователям делать фотографии в режиме RAW+JPEG. Это позволяет легко редактировать RAW-файлы для манипуляций в Lightroom или другом программном обеспечении для редактирования, а также создавать JPEG-файлы, готовые к публикации, с применением магии изображений от Google. Эта функция особенно полезна для профессиональных фотографов, которые нуждаются в большей гибкости редактирования и контроля над своими изображениями.

Профессиональные элементы управления

Pixel 8 Pro поставляется с новыми функциями Pro Controls, которые обеспечивают еще больший контроль над настройками камеры. Это открывает мир творчества. В дополнение к контролю баланса белого, экспозиции и яркости теней, пользователи теперь могут вручную регулировать фокус, выдержку и ISO на Pixel 8 Pro. Новые настройки Pro также позволяют пользователям делать фотографии с разрешением 50 Мп по всему диапазону зума.

Image Source: 9toGoogle

Технология двойной экспозиции

Технология двойной экспозиции доступна в новой основной камере Pixel 8 и Pixel 8 Pro. Она делает видео более резкими и менее зернистыми в сценах с самым сложным освещением, например, на фоне заката. Функция двойной экспозиции эффективно делает два снимка одновременно – один оптимизирован для низкой освещенности, а другой – для широкого динамического диапазона. В результате вы получаете естественные видео с яркими цветами и низким уровнем шума.

Профессиональные настройки

Эксклюзивно для Pixel 8 Pro доступны новые настройки “Pro”, которые предоставляют пользователям более расширенные возможности управления камерой. Эти настройки, особенно если учесть, что они находятся на второстепенной вкладке в меню общих настроек в приложении камеры, на самом деле являются довольно полезными и, кажется, произвольно ограничены только для Pro-модели. Настройки Pro позволяют пользователям регулировать такие параметры, как баланс белого, экспозицию и яркость теней, а также вручную настраивать фокус, выдержку и ISO.

Вывод

Телефоны Pixel 8/Pro имеют значительные улучшения в функциях камеры, включая функцию RAW-фотографий. Было усовершенствовано аппаратное обеспечение камеры, режим RAW+JPEG, Pro Controls, технологию двойной экспозиции и Pro Settings. Теперь пользователи могут снимать высококачественные фото и видео с большей гибкостью и контролем над редактированием. Эти усовершенствования делают телефоны Pixel 8/Pro отличным выбором для профессиональных фотографов. Каждый, кто хочет снимать высококачественные фото и видео на свое мобильное устройство, может делать это с помощью Pixel 8/Pro.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua