Що таке Google Find My Device – все, що вам потрібно знати

Ви коли-небудь потрапляли в ситуацію, коли не могли знайти свій телефон? Ви намагалися зателефонувати на нього, але дзвінок не з’єднувався? Що ж, це деякі з тих ситуацій, в яких опинялися багато з нас, користувачів смартфонів. І в таких випадках такі програми, як Google Знайти мій пристрій, можуть стати тим героєм, який нам потрібен.

Як випливає з назви, Google “Знайти мій пристрій” – це програма, за допомогою якої ви можете відстежувати свій пристрій. Це надзвичайно зручно, коли ви не можете знайти свій телефон, хтось вкрав його або він загубився. Але програма не лише відстежує ваш телефон. У цьому посібнику ми розповімо про все, що вам потрібно знати про цю програму.

Як отримати доступ до програми Google “Знайти мій пристрій”

Ви можете отримати доступ до програми Google “Знайти мій пристрій” двома різними способами. Перший — через додаток для Android. Ви можете завантажити його на телефон Android з магазину Google Play. Інший варіант — через браузер. Для цього просто відкрийте браузер і введіть “Знайти мій телефон”. За верхнім посиланням Google ви потрапите до вебінтерфейсу.

Google Find My Device Web App
Зображення: Вебінтерфейс

Тут другий варіант доступу до Google Find My Device є дуже зручною перевагою. Зрештою, у вас може не бути доступу до телефону після того, як ви його загубили. А той факт, що ви можете отримати доступ до функціонала через браузер, робить додаток надзвичайно корисним.

Як користуватися програмою “Знайти мій пристрій”

Перш ніж перейти до програми, вам потрібно знати кілька речей. По-перше, пристрій, який ви намагаєтеся відстежити, повинен бути зареєстрований у вашому обліковому записі Google. По-друге, щоб отримати максимальну віддачу від функцій програми “Знайти мій пристрій”, пристрій має бути підключений до інтернету.

Підключення до Інтернету – це, по суті, спосіб, за допомогою якого Google визначає місцеперебування телефону в реальному часі. І коли ви втрачаєте свій пристрій, його місцеперебування в реальному часі – це все, що має значення. Однак, навіть якщо ваш телефон не підключений, ви все одно отримаєте певну інформацію про його місцеперебування при спробі відстежити його. У цьому випадку додаток пропонує останнє відоме місцеперебування.

Перегляд мапи

Після того, як ви потрапите в додаток “Знайти мій пристрій”, ви побачите список пристроїв, підключених до вашого облікового запису. Деякі з назв можуть збити з пантелику. Причиною цього є те, що програма часто використовує номер моделі телефону замість фактичної назви. Але в більшості випадків додаток повинен запропонувати вам правильну назву пристрою.

Map View
Зображення: Режим перегляду мапи

З усім тим, після натискання на пристрій, який ви хочете відстежувати, ви потрапляєте в режим перегляду мапи. На цій карті показано місцеперебування пристрою. Знову ж таки, якщо він підключений до інтернету в цей момент, ви отримуєте реальне місцеперебування. З іншого боку, якщо він не підключений, додаток “Знайти мій пристрій” надасть вам останнє відоме місцеперебування.

Мені особливо подобається, що додаток “Знайти мій пристрій” показує точне місцеперебування на карті. Наприклад, одного разу я загубив свій телефон вдома. Але завдяки додатку я швидко знайшов, в якій частині мого будинку знаходиться телефон. Додаток навіть дозволяє побачити, в якій кімнаті знаходиться телефон.

Інформаційна панель

Прямо під мапою ви побачите панель. Вона буде розширюватися, коли ви взаємодієте з нею. Ця панель на Google “Знайти мій пристрій” надає вам інформацію про телефон, який ви шукаєте. Ви можете знайти ім’я телефону, відсоток заряду акумулятора і до якого WiFi він підключений в цей момент.

Device Info
Зображення: Інформаційна панель

Відтворення звуку

Під інформаційною панеллю ви знайдете опцію відтворення звуку. Ця опція стане в пригоді, якщо ви не можете знайти свій пристрій. Після натискання, Google Знайти мій пристрій відтворить мелодію за замовчуванням, пропонуючи вам аудіогід для пошуку вашого телефону. І це працює, навіть якщо ваш телефон перебуває в беззвучному режимі.

Play A Sound On Google Find My Device
Зображення: Відтворення звуку

Напрямки

У додатку Google “Знайти мій пристрій” є опція “Отримати напрямок”. Цей квадратний значок покаже вам координати розташування пристрою на Картах Google. Після цього ви можете використовувати Карти Google, щоб знайти свій пристрій.

Захистіть загублений пристрій за допомогою Google “Знайти мій пристрій”

Боїтеся, що хтось знайшов ваш пристрій і може отримати доступ до конфіденційної інформації, яка зберігається на ньому? У Google “Знайти мій пристрій” є функція захисту, яка може стати в пригоді в цьому відношенні. Вона заблокує телефон за допомогою вашого графічного ключа або пін-коду. Ця функція також виведе телефон з вашого облікового запису Google.

Securing the Device on Google Find My App
Зображення: Захист пристрою

Таким чином, навіть якщо особа, яка володіє вашим телефоном, отримає доступ до нього вдруге, вона не зможе отримати доступ до вашої особистої інформації. Це включає збережені контакти, файли та документи, які знаходяться у вашому обліковому записі Google.

Але якщо ви впевнені, що вже не зможете повернути свій телефон, Google “Знайти мій пристрій” пропонує корисну опцію. Вона дозволяє скинути телефон до заводських налаштувань, що призведе до видалення всіх даних з пристрою та його завантаження у стан за замовчуванням. Це допоможе зберегти локально збережені файли в безпеці.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua