Готуйтеся до iOS 17.1: Захопливі зміни у вашому iPhone

iOS 17.1 перебуває в стадії бета-версії вже майже місяць. Після завершення бета-версії оновлення офіційно з’явиться на сумісних iPhone наступного тижня.

З оновленням iOS 17.1 Apple представить кілька нових функцій. Крім того, оновлення програмного забезпечення принесе велику кількість виправлень і покращить продуктивність пристроїв.

Коли вийде iOS 17.1

Apple ще не підтвердила дату виходу iOS 17.1. Однак французькі регулятори розкрили дату запуску оновлення. Це відбудеться 24 жовтня, тобто наступного тижня. Ви можете здивуватися, чому французькі регулятори залучені, коли Apple планує оновлення програмного забезпечення.

Для тих, хто не в курсі, iOS 17.1 розв’яже проблеми французьких регуляторів щодо iPhone 12. Як ми вже писали раніше, французькі регулятори виявили, що iPhone 12 більше не відповідає встановленим обмеженням на випромінювання.

У відповідь на це Apple випустила iOS 17.1 для iPhone 12. Вона містить зміни в тому, як телефон обробляє стани поза тілом. Але оновлення стосується не лише iPhone 12. Всі пристрої, починаючи з iPhone XR, отримають оновлення.

Нові функції iOS 17.1

Як згадувалося раніше, iOS 17.1 принесе безліч нових функцій. Ось їх короткий опис:

Нові функції AirDrop

Оновлення принесе нову функцію AirDrop для iPhone. Ця функція дозволить вам продовжити передачу, навіть якщо ви вийшли з радіусу дії іншого пристрою, на який ви передаєте дані. По суті, AirDrop в iOS 17.1 буде використовувати Інтернет для цієї функції.

Apple AirDrop

Apple представила цю функцію AirDrop ще на WWDC у червні цього року. Але офіційний дебют відбувся лише в iOS 17, випущеній минулого місяця. Ви також знайдете новий перемикач у додатку “Налаштування”. Він дозволить вам використовувати мобільний зв’язок для завершення передачі даних AirDrop поза зоною дії мережі. Це стане в пригоді, якщо ваш телефон не підключений до WiFi.

Оновлення Apple Music

В iOS 17.1 внесено кілька змін до Apple Music. Серед них – нова функція “Вибране”, яка дозволяє обирати плейлисти, альбоми та пісні як улюблені. Ви також знайдете нові опції фільтрів у потоковому додатку “Музика”, які дозволять вам легко відображати всі ваші улюблені композиції в медіатеці.

Lossless Audio Apple MusicДо речі про бібліотеку, Apple додала бібліотеку творів мистецтва. Ви можете використовувати їх, щоб налаштувати свої підбірки. Ці нові опції будуть доступні, коли ви натиснете на меню з трьома крапками, що з’явиться у верхньому правому куті плейлиста.

Крім того, в iOS 17.1 з’явилася нова область “Пропозиції пісень” в Apple Music. Apple буде розумно представляти цю нову область, щоб “відповідати атмосфері вашого плейлиста”.

Зміни в режимі очікування в iOS 17.1

В iOS 17.1 компанія Apple додала кілька нових опцій до режиму очікування. Для тих, кому цікаво, режим очікування – це функція, яка перетворює ваш iPhone на повноцінний смартдисплей, коли він заряджається і встановлений у горизонтальній орієнтації. Після оновлення ви знайдете нову опцію “Дисплей” у меню StandBy.

Натиснувши на цю опцію, ви побачите нові перемикачі. Вони дозволять вам вибрати, коли ви хочете, щоб екран вимкнувся. Доступні такі варіанти: автоматично, через 20 секунд і ніколи.

Apple StandBy Mode

Режим очікування в початковій версії iOS 17 не мав цієї функції детального керування. І тут опція “ніколи” означає, що ви можете зробити так, щоб віджети StandBy завжди були присутні, коли ваш телефон перебуває в режимі очікування.

З усім тим, ці зміни в режимі очікування доступні лише для нових пристроїв, які постачаються з функцією “завжди на екрані”. До них відносяться iPhone 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro і 15 Pro Max.

Функції Apple Wallet в iOS 17.1

В iOS 17.1 додано нову функцію Connected Cards для користувачів iPhone у Великобританії. Ця функція відображає поточний баланс рахунків користувачів у банку. Він також показуватиме історію платежів та депозитів. Ця функція працює на основі Open Banking API, і її підтримують HSBC, Barclays, RBS, Monzo, Lloyds та Starling.

Apple Wallet

У США немає альтернативи Open Banking API. Однак Apple безпосередньо співпрацює з Discover, щоб показувати баланс та історію карток користувача в Apple Wallet в iOS 17.1.

Функція перемішування фотографій на екрані блокування

В iOS 17.1 компанія Apple розв’язала давню проблему, пов’язану з функцією перемішування фотографій на екрані блокування iPhone. Ця функція вперше з’явилася в iOS 16 і дозволяє iPhone перемішувати зображення у фототеці та випадковим чином вибирати одне з них для шпалер.

Photo Shuffle Lockscreen on iOS 17

Перша реалізація дозволяла користувачам iPhone перемішувати зображення природи, домашніх тварин і людей. Однак, вона не пропонувала варіантів для точного налаштування перемішування. Але в iOS 17.1 Apple додала нову опцію, яка дозволяє вибрати певний альбом для функції перемішування.

Зміни кнопки дії та індикатора-ліхтарика на Динамічному острові

В iOS 17.1 оптимізовано роботу нової кнопки “Дія”, яка з’явилася в iPhone 15 і iPhone 15 Pro Max. Тепер датчик наближення визначає, коли телефон знаходиться в кишені, що дозволяє уникнути випадкових активацій.

iOS 17 Dynamic Island Torch

Нарешті, в iOS 17 з’явилася функція індикатора ліхтарика на моделях iPhone 15 Pro. Але з новим оновленням ця функція буде доступна і для моделей iPhone 14 Pro.

Виправлення помилок в iOS 17.1

В iOS 17.1 компанія Apple виправила велику кількість помилок. Серед них є виправлення, що стосуються налаштувань екранного часу, налаштувань конфіденційності, сповіщень про вхідні дзвінки, користувацьких мелодій дзвінка та екранної клавіатури.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Готовьтесь к iOS 17.1: Захватывающие изменения в вашем iPhone

iOS 17.1 находится в стадии бета-версии уже почти месяц. После завершения бета-версии обновление официально появится на совместимых iPhone на следующей неделе.

С обновлением iOS 17.1 Apple представит несколько новых функций. Кроме того, обновление программного обеспечения принесет большое количество исправлений и улучшит производительность устройств.

Когда выйдет iOS 17.1

Apple еще не подтвердила дату выхода iOS 17.1. Однако французские регуляторы раскрыли дату запуска обновления. Это произойдет 24 октября, то есть на следующей неделе. Вы можете удивиться, почему французские регуляторы вовлечены, когда Apple планирует обновление программного обеспечения.

Для тех, кто не в курсе, iOS 17.1 решит проблемы французских регуляторов в отношении iPhone 12. Как мы уже писали ранее, французские регуляторы обнаружили, что iPhone 12 больше не соответствует установленным ограничениям на излучение.

В ответ на это Apple выпустила iOS 17.1 для iPhone 12. Она содержит изменения в том, как телефон обрабатывает состояния вне тела. Но обновление касается не только iPhone 12. Все устройства, начиная с iPhone XR, получат обновление.

Новые функции iOS 17.1

Как упоминалось ранее, iOS 17.1 принесет множество новых функций. Вот их краткое описание:

Новые функции AirDrop

Обновление принесет новую функцию AirDrop для iPhone. Эта функция позволит вам продолжить передачу, даже если вы вышли из радиуса действия другого устройства, на которое вы передаете данные. По сути, AirDrop в iOS 17.1 будет использовать Интернет для этой функции.

Apple AirDrop

Apple представила эту функцию AirDrop еще на WWDC в июне этого года. Но официальный дебют состоялся только в iOS 17, выпущенной в прошлом месяце. Вы также найдете новый переключатель в приложении “Настройки”. Он позволит вам использовать мобильную связь для завершения передачи данных AirDrop вне зоны действия сети. Это пригодится, если ваш телефон не подключен к WiFi.

Обновление Apple Music

В iOS 17.1 внесено несколько изменений в Apple Music. Среди них – новая функция “Избранное”, которая позволяет выбирать плейлисты, альбомы и песни как любимые. Вы также найдете новые опции фильтров в потоковом приложении “Музыка”, которые позволят вам легко отображать все ваши любимые композиции в медиатеке.

Lossless Audio Apple Music

Кстати о библиотеке, Apple добавила библиотеку произведений искусства. Вы можете использовать их, чтобы настроить свои подборки. Эти новые опции будут доступны, когда вы нажмете на меню с тремя точками, которое появится в верхнем правом углу плейлиста.

Кроме того, в iOS 17.1 появилась новая область “Предложения песен” в Apple Music. Apple будет разумно представлять эту новую область, чтобы “соответствовать атмосфере вашего плейлиста”.

Изменения в режиме ожидания в iOS 17.1

В iOS 17.1 компания Apple добавила несколько новых опций в режим ожидания. Для тех, кому интересно, режим ожидания – это функция, которая превращает ваш iPhone в полноценный смарт-дисплей, когда он заряжается и установлен в горизонтальной ориентации. После обновления вы найдете новую опцию “Дисплей” в меню StandBy.

Нажав на эту опцию, вы увидите новые переключатели. Они позволят вам выбрать, когда вы хотите, чтобы экран выключился. Доступны следующие варианты: автоматически, через 20 секунд и никогда.

Apple StandBy Mode

Режим ожидания в начальной версии iOS 17 не имел этой функции детального управления. И здесь опция “никогда” означает, что вы можете сделать так, чтобы виджеты StandBy всегда присутствовали, когда ваш телефон находится в режиме ожидания.

Тем не менее эти изменения в режиме ожидания доступны только для новых устройств, которые поставляются с функцией “всегда на экране”. К ним относятся iPhone 14 Pro, 14 Pro Max, 15 Pro и 15 Pro Max.

Функции Apple Wallet в iOS 17.1

В iOS 17.1 добавлена новая функция Connected Cards для пользователей iPhone в Великобритании. Эта функция отображает текущий баланс счетов пользователей в банке. Он также будет показывать историю платежей и депозитов. Эта функция работает на основе Open Banking API и поддерживается HSBC, Barclays, RBS, Monzo, Lloyds и Starling.

Apple Wallet

В США нет альтернативы Open Banking API. Однако Apple напрямую сотрудничает с Discover, чтобы показывать баланс и историю карт пользователя в Apple Wallet в iOS 17.1.

Функция перемешивания фотографий на экране блокировки

В iOS 17.1 компания Apple решила давнюю проблему, связанную с функцией перемешивания фотографий на экране блокировки iPhone. Эта функция впервые появилась в iOS 16 и позволяет iPhone перемешивать изображения в фототеке и случайным образом выбирать одно из них для обоев.

Photo Shuffle Lockscreen on iOS 17

Первая реализация позволяла пользователям iPhone перемешивать изображения природы, домашних животных и людей. Однако она не предлагала вариантов для точной настройки перемешивания. Но в iOS 17.1 Apple добавила новую опцию, которая позволяет выбрать определенный альбом для функции перемешивания.

Изменения кнопки действия и индикатора-фонарика на Динамическом острове

В iOS 17.1 оптимизирована работа новой кнопки “Действие”, которая появилась в iPhone 15 и iPhone 15 Pro Max. Теперь датчик приближения определяет, когда телефон находится в кармане, что позволяет избежать случайных активаций.

iOS 17 Dynamic Island Torch

Наконец, в iOS 17 появилась функция индикатора фонарика на моделях iPhone 15 Pro. Но с новым обновлением эта функция будет доступна и для моделей iPhone 14 Pro.

Исправление ошибок в iOS 17.1

В iOS 17.1 компания Apple исправила большое количество ошибок. Среди них есть исправления, касающиеся настроек экранного времени, настроек конфиденциальности, уведомлений о входящих звонках, пользовательских мелодий звонка и экранной клавиатуры.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua