Xiaomi підтвердила терміни запуску майбутньої серії Xiaomi 14

Компанія Xiaomi підтвердила терміни запуску флагманів Xiaomi 14. Згідно з офіційним повідомленням на Weibo, нові пристрої мають з’явитися вже цього місяця. Цим повідомленням компанія підтверджує своє постійне партнерство з Leica.

Ще в липні 2022 року Xiaomi підтвердила, що співпрацює з Leica. Мета цього партнерства – запропонувати покращений досвід роботи з камерою на флагманських телефонах. Незабаром після партнерства у нас з’явилося багато флагманських телефонів з об’єктивами Leica. В тому числі:

  • Xiaomi 12S Ultra
  • Серія Xiaomi 13
  • Серія Xiaomi 13T

Серія Xiaomi 14 виходить на ринок у жовтні

Для серії Xiaomi 14 компанія Xiaomi представить інноваційне рішення оптичної системи. Вона буде оснащена найкращим об’єктивом Leica Summilux. Це найсучасніший об’єктив, доступний у сфері мобільної фотографії.

Xiaomi 14 Series Announcement

Xiaomi поєднала цей об’єктив з високодинамічним датчиком зображення. Завдяки цьому майбутні телефони матимуть безпрецедентні можливості для точного знімання.Покращена конфігурація камери телефонів також забезпечить чудову продуктивність.

Лей Цзюнь, генеральний директор Xiaomi, перепостив постер зі свого акаунта в Weibo. Він дражнить вдосконаленим датчиком зображення. Постер також демонструє партнерство з Leica для серії Xiaomi 14.

Xiaomi HyperOS

Крім того, нові телефони Xiaomi 14 будуть оснащені чипсетом Snapdragon 8 Gen 3. Також, як повідомлялося раніше, замість MIUI на пристроях буде встановлена операційна система Xiaomi HyperOS. Ця ОС має на меті покращити користувацький досвід роботи з телефонами Xiaomi. Вона також запропонує більше функцій та можливостей для налаштування. Ви можете ознайомитися з нашим матеріалом про HyperOS, щоб отримати більше інформації про неї

З усім тим, в серії буде щонайменше два телефони. Це будуть Xiaomi 14 та 14 Pro. І, як і в минулих запусках, бренд випустить 14 Ultra пізніше наступного року. Ми повідомимо вам, коли з’явиться більше інформації. Тож, залишайтеся з нами.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Xiaomi подтвердила сроки запуска будущей серии Xiaomi 14

Компания Xiaomi подтвердила сроки запуска флагманов Xiaomi 14. Согласно официальному сообщению на Weibo, новые устройства должны появиться уже в этом месяце. Этим сообщением компания подтверждает свое постоянное партнерство с Leica.

Еще в июле 2022 года Xiaomi подтвердила, что сотрудничает с Leica. Цель этого партнерства – предложить улучшенный опыт работы с камерой на флагманских телефонах. Вскоре после партнерства у нас появилось много флагманских телефонов с объективами Leica. В том числе:

  • Xiaomi 12S Ultra
  • Серия Xiaomi 13
  • Серия Xiaomi 13T

Серия Xiaomi 14 выходит на рынок в октябре

Для серии Xiaomi 14 компания Xiaomi представит инновационное решение оптической системы. Она будет оснащена лучшим объективом Leica Summilux. Это самый современный объектив, доступный в сфере мобильной фотографии.

Xiaomi 14 Series Announcement

Xiaomi соединила этот объектив с высокодинамичным датчиком изображения. Благодаря этому будущие телефоны будут иметь беспрецедентные возможности для точной съемки. улучшенная конфигурация камеры телефонов также обеспечит превосходную производительность.

Лей Цзюнь, генеральный директор Xiaomi, перепостил постер со своего аккаунта в Weibo. Он дразнит усовершенствованным датчиком изображения. Постер также демонстрирует партнерство с Leica для серии Xiaomi 14.

Xiaomi HyperOSКроме того, новые телефоны Xiaomi 14 будут оснащены чипсетом Snapdragon 8 Gen 3. Также, как сообщалось ранее, вместо MIUI на устройствах будет установлена операционная система Xiaomi HyperOS. Эта ОС имеет целью улучшить пользовательский опыт работы с телефонами Xiaomi. Она также предложит больше функций и возможностей для настройки. Вы можете ознакомиться с нашим материалом о HyperOS, чтобы получить больше информации о ней

Со всем тем, в серии будет по меньшей мере два телефона. Это будут Xiaomi 14 и 14 Pro. И, как и в прошлых запусках, бренд выпустит 14 Ultra позже в следующем году. Мы сообщим вам, когда появится больше информации. Поэтому, оставайтесь с нами.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua