Oppo подвоює зусилля над генеративним ШІ, щоб отримати перевагу на ринку

Oppo збільшує свої загальні інвестиції в ШІ. Це рішення прийнято у формі амбітної заявки на перенесення потужності LLMs безпосередньо на смартфони. Але китайський гігант планує працювати лише з власною мовною моделлю. Це AndesGPT.

Запускаючи велику мовну модель локально, Oppo хоче зробити функції чату зі штучним інтелектом більш чутливими та надійними.

Oppo хоче, щоб її телефони краще розуміли клієнтів

Керівник дослідницького інституту Oppo Джейсон Ляо (Jason Liao) повністю підтримує цю ідею. На нещодавньому брифінгу для ЗМІ, що відбувся в Сінгапурі, він підтвердив, що компанія з ентузіазмом ставиться до цього плану. Він також пояснив, як інтеграція може змінити досвід користування смартфонами.

Oppo Find N3

Однак попереду в Oppo великий виклик. Локально запустити сервіси штучного інтелекту на смартфонах — непросте завдання. Команда дослідницького інституту повинна зробити багато, щоб з’ясувати, як зробити інтеграцію безперебійною. Звичайно, дослідники також повинні виконати велику роботу з налаштування телефонів з достатніми обчислювальними потужностями для запуску моделі.

З усім тим, перехід до локалізованого штучного інтелекту є ключовим рішенням для Oppo. З його допомогою бренд виділить себе на ринку, повному запеклих конкурентів, таких як Xiaomi, Huawei, Vivo і Xiaomi. Всі ці конкуренти знаходяться на своєму власному шляху до ШІ.

Oppo Find N3 Flip

Варто зазначити, що бачення Oppo не обмежується лише чат-ботом зі штучним інтелектом. Крім того, бренд хоче заглибитися в технологію комп’ютерного зору. Завдяки цьому бренд хоче випустити телефони, які бачать і розуміють навколишній світ. І завдяки цьому смартфони зрештою краще розумітимуть споживачів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Oppo удваивает усилия над генеративным ИИ, чтобы получить преимущество на рынке

Oppo увеличивает свои общие инвестиции в ИИ. Это решение принято в форме амбициозной заявки на перенос мощности LLMs непосредственно на смартфоны. Но китайский гигант планирует работать только с собственной языковой моделью. Это AndesGPT.

Запуская большую языковую модель локально, Oppo хочет сделать функции чата с искусственным интеллектом более чувствительными и надежными.

Oppo хочет, чтобы ее телефоны лучше понимали клиентов

Руководитель исследовательского института Oppo Джейсон Ляо (Jason Liao) полностью поддерживает эту идею. На недавнем брифинге для СМИ, состоявшемся в Сингапуре, он подтвердил, что компания с энтузиазмом относится к этому плану. Он также объяснил, как интеграция может изменить опыт пользования смартфонами.

Oppo Find N3

Однако впереди у Oppo большой вызов. Локально запустить сервисы искусственного интеллекта на смартфонах – непростая задача. Команда исследовательского института должна сделать многое, чтобы выяснить, как сделать интеграцию бесперебойной. Конечно, исследователи также должны проделать большую работу по настройке телефонов с достаточными вычислительными мощностями для запуска модели.

Тем не менее переход к локализованному искусственному интеллекту является ключевым решением для Oppo. С его помощью бренд выделит себя на рынке, полном ожесточенных конкурентов, таких как Xiaomi, Huawei, Vivo и Xiaomi. Все эти конкуренты находятся на своем собственном пути к ИИ.

Oppo Find N3 FlipСтоит отметить, что видение Oppo не ограничивается только чат-ботом с искусственным интеллектом. Кроме того, бренд хочет углубиться в технологию компьютерного зрения. Благодаря этому бренд хочет выпустить телефоны, которые видят и понимают окружающий мир. И благодаря этому смартфоны в конечном итоге будут лучше понимать потребителей.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua