Meizu 20 Classic: Стильне оновлення

Meizu, компанія-виробник смартфонів, що належить автовиробнику Geely, щойно випустила новий смартфон. Смартфон під назвою Meizu 20 Classic багато в чому ідентичний моделі Meizu 20, випущеній у травні цього року. Однак, версія Classic доступна в трьох гарних кольорах і має до 16 ГБ оперативної пам’яті.

Основні особливості Meizu 20 Classic

Під капотом Meizu 20 Classic встановлений Snapdragon 8 Gen 2, який є поточною флагманською SoC Android. Як згадувалося раніше, Meizu поєднала цю потужну SoC з до 16 ГБ оперативної пам’яті. Для порівняння, звичайний Meizu 20 мав до 12 ГБ оперативної пам’яті. Наявність додаткової оперативної пам’яті робить новий пристрій більш здатним справлятися з вимогливими завданнями.

Meizu 20 Classic front

Спереду Meizu 20 Classic оснащений 6,55-дюймовою OLED-панеллю. Цей екран має роздільну здатність FHD і підтримує частоту оновлення 144 Гц.У ньому є виріз, в якому розміщена 32-мегапіксельна селфі-камера з діафрагмою f/2.45.

Camera config

На задній панелі розміщена конфігурація з трьох камер. Серед них основна камера на 50 Мп, надширококутна на 16 Мп і датчик глибини на 5 Мп. Також є кільцевий світлодіодний спалах, який оточує основну камеру.

Що стосується акумулятора, то Meizu 20 Classic оснащений елементом на 4700 мАг. А для того, щоб ви могли швидко зарядити його з 0% до 100%, він має швидку зарядку потужністю 67 Вт. Що стосується програмного забезпечення, то телефон працює під управлінням Flyme 10, який базується на Android 13. Але найцікавіше те, що він підтримує розширену інтеграцію з вибраними автомобілями.

Meizu 20 Classic Car Integration

Щодо нових кольорів, то ви можете придбати Meizu 20 Classic у білому, залізно-сірому або зеленому кольорах. На відміну від попередньої версії, ці варіанти мають поліровану задню панель. А також новий логотип Meizu, стилізований під панель.

Color Options

Щодо цінової інформації, то 20 Classic коштує 3099 китайських юанів, що становить близько $424. Це ціна за модель на 16/256 ГБ. Модель на 16/512 ГБ коштує 3399 китайських юанів, що становить близько $465. Пристрій наразі доступний на офіційному вебсайті, а також у деяких обраних роздрібних партнерів у Китаї.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Meizu 20 Classic: Стильное обновление

Meizu, компания-производитель смартфонов, принадлежащая автопроизводителю Geely, только что выпустила новый смартфон. Смартфон под названием Meizu 20 Classic во многом идентичен модели Meizu 20, выпущенной в мае этого года. Однако версия Classic доступна в трех красивых цветах и имеет до 16 ГБ оперативной памяти.

Основные особенности Meizu 20 Classic

Под капотом Meizu 20 Classic установлен Snapdragon 8 Gen 2, который является текущей флагманской SoC Android. Как упоминалось ранее, Meizu совместила эту мощную SoC с 16 ГБ оперативной памяти. Для сравнения, обычный Meizu 20 имел до 12 ГБ оперативной памяти. Наличие дополнительной оперативной памяти делает новое устройство более способным справляться с требовательными задачами.

Meizu 20 Classic front

Спереди Meizu 20 Classic оснащен 6,55-дюймовой OLED-панелью. Этот экран имеет разрешение FHD и поддерживает частоту обновления 144 Гц. В нем есть вырез, в котором размещена 32-мегапиксельная селфи-камера с диафрагмой f/2.45.

Camera config

На задней панели размещена конфигурация из трех камер. Среди них основная камера на 50 Мп, сверхширокоугольная на 16 Мп и датчик глубины на 5 Мп. Также есть кольцевая светодиодная вспышка, которая окружает основную камеру.

Что касается аккумулятора, то Meizu 20 Classic оснащен элементом на 4700 мАч. А для того, чтобы вы могли быстро зарядить его с 0% до 100%, он имеет быструю зарядку мощностью 67 Вт. Что касается программного обеспечения, то телефон работает под управлением Flyme 10, который базируется на Android 13. Но самое интересное то, что он поддерживает расширенную интеграцию с выбранными автомобилями.

Meizu 20 Classic Car Integration

Что касается новых цветов, то вы можете приобрести Meizu 20 Classic в белом, железно-сером или зеленом цветах. В отличие от предыдущей версии, эти варианты имеют полированную заднюю панель. А также новый логотип Meizu, стилизованный под панель.

Color Options

Что касается ценовой информации, то 20 Classic стоит 3099 китайских юаней, что составляет около $424. Это цена за модель на 16/256 ГБ. Модель на 16/512 ГБ стоит 3399 китайских юаней, что составляет около $465. Устройство в настоящее время доступно на официальном веб-сайте, а также у некоторых избранных розничных партнеров в Китае.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua