Майбутній режим відновлення Android збереже ваші дані під час ремонту

Незалежно від того, наскільки хороший ваш телефон Android, завжди є невелика ймовірність того, що в якийсь момент вам доведеться віднести його в ремонт. Наприклад, з часом ваш телефон може потребувати заміни акумулятора. І з майбутнім режимом ремонту Android ці ремонтні сесії будуть менш напруженими, ніж зараз.

Річ у тім, що ваш телефон є домівкою для великої кількості особистих даних. Це банківські реквізити, контакти, особиста інформація та багато інших конфіденційних даних. Під час ремонту майстрам може знадобитися завантажити ваш телефон і перевірити, чи працює він належним чином. На цьому етапі ваші особисті дані стають вразливими.Саме на це і спрямований режим відновлення Android.

Більше про майбутній режим ремонту на Android

Один зі способів захистити свої особисті дані під час ремонту — це стерти їх. Але цей процес вимагає створення резервної копії даних заздалегідь, а потім відновлення резервної копії після ремонту. Іншими словами, на поточному етапі виправляння телефонів Android в ремонт може бути справжнім стресом.

Phone repair

Але з режимом ремонту ви можете відправити свій телефон Android в ремонт, не стираючи дані на ньому. Цей режим гарантує, що сервісні фахівці не зможуть отримати доступ до ваших особистих даних і додатків під час процесу ремонту. Але вони матимуть свободу перевіряти функціональність системи для діагностики.

Як пояснює Мішаал Рахман, режим ремонту Android використовує механізм динамічного оновлення системи. Це дозволяє смартфонам Android завантажуватися в загальний образ системи (Generic System Image, GSI). Іншими словами, режим імітує новий екземпляр ОС, захищаючи ваші особисті дані.

Android Phone Repair

Для входу та виходу з режиму ремонту Android знадобиться пароль до екрана блокування. Це означає, що фахівці не зможуть отримати доступ до ваших даних навіть після перезавантаження телефону. І якщо все це звучить схоже, то так, це в основному режим обслуговування, який можна знайти в One UI телефонів Samsung. Але режим ремонту не є ексклюзивним для телефонів Samsung.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Будущий режим восстановления Android сохранит ваши данные во время ремонта

Независимо от того, насколько хорош ваш телефон Android, всегда есть небольшая вероятность того, что в какой-то момент вам придется отнести его в ремонт. Например, со временем вашему телефону может потребоваться замена аккумулятора. И с будущим режимом ремонта Android эти ремонтные сессии будут менее напряженными, чем сейчас.

Дело в том, что ваш телефон является домом для большого количества личных данных. Это банковские реквизиты, контакты, личная информация и много других конфиденциальных данных. Во время ремонта мастерам может понадобиться загрузить ваш телефон и проверить, работает ли он должным образом. На этом этапе ваши личные данные становятся уязвимыми, именно на это и направлен режим восстановления Android.

Больше о предстоящем режиме ремонта на Android

Один из способов защитить свои личные данные во время ремонта – это стереть их. Но этот процесс требует предварительного создания резервной копии данных, а затем восстановления резервной копии после ремонта. Другими словами, на данном этапе отправка телефонов Android в ремонт может быть настоящим стрессом.

Phone repair

Но с режимом ремонта вы можете отправить свой телефон Android в ремонт, не стирая данные на нем. Этот режим гарантирует, что сервисные специалисты не смогут получить доступ к вашим личным данным и приложениям во время процесса ремонта. Но они будут иметь свободу проверять функциональность системы для диагностики.

Как объясняет Мишаал Рахман, режим ремонта Android использует механизм динамического обновления системы. Это позволяет смартфонам Android загружаться в общий образ системы (Generic System Image, GSI). Другими словами, режим имитирует новый экземпляр ОС, защищая ваши личные данные.

Android Phone Repair

Для входа и выхода из режима ремонта Android понадобится пароль к экрану блокировки. Это означает, что специалисты не смогут получить доступ к вашим данным даже после перезагрузки телефона. И если все это звучит похоже, то да, это в основном режим обслуживания, который можно найти в One UI телефонов Samsung. Но режим ремонта не является эксклюзивным для телефонов Samsung.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua