Нова Model Y від Tesla почала продаватися в Китаї

Компанія Tesla розпочала постачання своїх кросоверів Model Y місцевого виробництва в Китаї, що стало ще однією важливою віхою для електромобілебудівника на найбільшому у світі автомобільному ринку. Постачання розпочалися 18 січня 2021 року одразу в 10 великих містах, включаючи Шанхай, Ханчжоу та Ухань. Китайський ринок є критично важливим для Tesla та її планів зростання, оскільки компанія прагне збільшити обсяг продажів своїх автомобілів з близько 500 000 у 2020 році до 20 мільйонів щорічно протягом наступного десятиліття.

Model Y

Виробництво Tesla в Китаї

Tesla побудувала свій завод у Шанхаї вартістю 2 мільярди доларів США трохи менше ніж за рік, що є швидким терміном для світової автомобільної промисловості. Автовиробники налагоджують місцеве виробництво автомобілів, щоб знизити витрати на доставку та уникнути імпортних мит або затримок, особливо в країнах з високими тарифами, таких як Китай. Компанія Tesla заявила, що початкова мета заводу в Шанхаї – виробляти 250 000 автомобілів на рік, а потім збільшити виробництво до 500 000 одиниць. Дебют Model Y китайського виробництва очікувався з нетерпінням, і його запуск розглядався як ще один виклик китайському конкуренту Nio, який продає свою власну лінійку електричних позашляховиків.

Стратегія Tesla щодо Model Y в Китаї

На відміну від попередніх програм, які були запущені на різних ринках з автомобілями, імпортованими з заводу Tesla у Фремонті в Каліфорнії, Tesla представляє Model Y на нових ринках тільки після того, як автомобіль буде вироблений там. Протягом останніх дев’яти місяців Tesla розширювала завод Gigafactory в Шанхаї, щоб підготуватися до виробництва електричного позашляховика. Завод збільшився в розмірах більш ніж удвічі. У жовтні 2020 року Tesla отримала дозвіл на виробництво Model Y в Китаї від Міністерства промисловості та інформаційних технологій. Нарешті, протягом останніх кількох тижнів Tesla розпочала виробництво Model Y на своєму заводі Gigafactory в Шанхаї. Лише минулого тижня автовиробник оновив онлайн-конфігуратор виробничою версією, підтвердивши, що поставки почнуться вже цього місяця.

Tesla Model Y

Оновлена Model Y від Tesla в Китаї

1 жовтня 2023 року Tesla оновила Model Y в Китаї. Зміни торкнулися екстер’єру, інтер’єру та деяких специфікацій. Нова Model Y оснащена RGB-підсвіткою на приладовій панелі. Вона також поставляється з новим текстильним матеріалом приладової панелі (замість дерев’яного оздоблення). За повідомленнями з Китаю, новий MIC Model Y також оснащений комп’ютером самокерованого водіння Hardware 4.0 (HW4) і має деякі інші покращення (зниження рівня шуму). Ціна на три версії MIC Tesla Model Y в Китаї залишається незмінною і починається від $36 788 (263 900 юанів).

Завершальні слова

Нова Model Y від Tesla почала поставлятися до Китаю. Компанія використовує нову стратегію впровадження електричного позашляховика. Виробництво Tesla в Китаї має вирішальне значення для її планів зростання. Прогнозується, що китайський ринок стане ще більш важливим у найближчі роки. Крім того, дебют моделі, виробленої в Китаї, очікується з нетерпінням. Запуск розглядається як ще один виклик китайському конкуренту Nio. Tesla також оновила цю модель у Китаї, застосувавши зміни до екстер’єру, інтер’єру та деяких технічних характеристик.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Новая Model Y от Tesla начала продаваться в Китае

Компания Tesla начала поставки своих кроссоверов Model Y местного производства в Китае, что стало еще одной важной вехой для электромобилестроителя на крупнейшем в мире автомобильном рынке. Поставки начались 18 января 2021 года сразу в 10 крупных городах, включая Шанхай, Ханчжоу и Ухань. Китайский рынок является критически важным для Tesla и ее планов роста, поскольку компания стремится увеличить объем продаж своих автомобилей с около 500 000 в 2020 году до 20 миллионов ежегодно в течение следующего десятилетия.

Model Y

Производство Tesla в Китае

Tesla построила свой завод в Шанхае стоимостью 2 миллиарда долларов США чуть менее чем за год, что является быстрым сроком для мировой автомобильной промышленности. Автопроизводители налаживают местное производство автомобилей, чтобы снизить затраты на доставку и избежать импортных пошлин или задержек, особенно в странах с высокими тарифами, таких как Китай. Компания Tesla заявила, что первоначальная цель завода в Шанхае – производить 250 000 автомобилей в год, а затем увеличить производство до 500 000 единиц. Дебют Model Y китайского производства ожидался с нетерпением, и его запуск рассматривался как еще один вызов китайскому конкуренту Nio, который продает свою собственную линейку электрических внедорожников.

Стратегия Tesla в отношении Model Y в Китае

В отличие от предыдущих программ, которые были запущены на разных рынках с автомобилями, импортированными с завода Tesla во Фремонте в Калифорнии, Tesla представляет Model Y на новых рынках только после того, как автомобиль будет произведен там. В течение последних девяти месяцев Tesla расширяла завод Gigafactory в Шанхае, чтобы подготовиться к производству электрического внедорожника. Завод увеличился в размерах более чем вдвое. В октябре 2020 года Tesla получила разрешение на производство Model Y в Китае от Министерства промышленности и информационных технологий. Наконец, в течение последних нескольких недель Tesla начала производство Model Y на своем заводе Gigafactory в Шанхае. Только на прошлой неделе автопроизводитель обновил онлайн-конфигуратор производственной версией, подтвердив, что поставки начнутся уже в этом месяце.

Tesla Model Y

Обновленная Model Y от Tesla в Китае

1 октября 2023 года Tesla обновила Model Y в Китае. Изменения коснулись экстерьера, интерьера и некоторых спецификаций. Новая Model Y оснащена RGB-подсветкой на приборной панели. Она также поставляется с новым текстильным материалом приборной панели (вместо деревянной отделки). По сообщениям из Китая, новый MIC Model Y также оснащен компьютером самоуправляемого вождения Hardware 4.0 (HW4) и имеет некоторые другие улучшения (снижение уровня шума). Цена на три версии MIC Tesla Model Y в Китае остается неизменной и начинается от $36 788 (263 900 юаней).

Завершающие слова

Новая Model Y от Tesla начала поставляться в Китай. Компания использует новую стратегию внедрения электрического внедорожника. Производство Tesla в Китае имеет решающее значение для ее планов роста. Прогнозируется, что китайский рынок станет еще более важным в ближайшие годы. Кроме того, дебют модели, произведенной в Китае, ожидается с нетерпением. Запуск рассматривается как еще один вызов китайскому конкуренту Nio. Tesla также обновила эту модель в Китае, применив изменения в экстерьере, интерьере и некоторых технических характеристиках.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua