Google Pixel 8 серії пропонує USB-аудіо без втрат: Справжнє свято для аудіофілів

Google вперше представила функцію USB-аудіо без втрат в Android 14 Beta 2. Для тих, хто не в курсі, вона в основному обіцяє запропонувати аудіофільський досвід за допомогою сумісних дротових навушників USB. А коли вона стане доступною, ви зможете насолоджуватися нестиснутими аудіофайлами так, як вони були створені.Що ж, якщо у вас є пристрій Google Pixel 8, ця функція скоро стане доступною і для вас

Компанія Google щойно підтвердила, що USB-аудіо без втрат незабаром з’явиться на нещодавно випущених Pixel 8 та телефонах інших виробників. За словами віцепрезидент Google з інжинірингу, підтримка ОС вже готова на даному етапі. Все, що потрібно новим пристроям — це підтримка від розробників додатків

Що означає підтримка аудіо без втрат на Google Pixel 8 серії

Річ у тім, що аудіо без втрат існує вже досить давно. Але воно ще не отримало широкого розповсюдження. І є кілька вагомих причин, чому ця функція не стала мейнстримом. По-перше, аудіо без втрат часто має преміальну ціну.Візьміть, наприклад, вартість підписки на Tidal або Apple Music

Lossless Audio Apple Music

По-друге, нелегко отримати аудіофайли у форматі без втрат. Загалом, нестиснуті аудіофайли мають розмір файлу близько 10,6 мегабайта на хвилину. Щоб зберігати аудіофайли без втрат локально, потрібно мати великий внутрішній простір. Але тепер, коли серія Google Pixel 8 отримає офіційну підтримку, аудіофілам стане простіше

Їм більше не потрібно оформлювати підписки на музичні сервіси, щоб отримати максимум задоволення від музичних треків. А пристрої Google Pixel 8 вже поставляються з пам’яттю до 1 ТБ. Отже, вимоги до пам’яті не будуть проблемою для аудіофілів.

Android 14 Beta 4.1

Що ще важливіше, так це те, що аудіо без втрат також буде доступне на майбутніх пристроях з Android 14. Отже, цю функцію отримають не лише пристрої Google Pixel 8. Але віцепрезидент Google з інжинірингу заявив, що реалізація функції потребуватиме підтримки від виробників пристроїв.Сподіваємось, ми побачимо деякі пристрої середнього класу, які дебютують з цією функцією

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google Pixel 8 серии предлагает USB-аудио без потерь: Настоящий праздник для аудиофилов

Google впервые представила функцию USB-аудио без потерь в Android 14 Beta 2. Для тех, кто не в курсе, она в основном обещает предложить аудиофильский опыт с помощью совместимых проводных наушников USB. А когда она станет доступной, вы сможете наслаждаться несжатыми аудиофайлами так, как они были созданы. Что ж, если у вас есть устройство Google Pixel 8, эта функция скоро станет доступной и для вас

Компания Google только что подтвердила, что USB-аудио без потерь вскоре появится на недавно выпущенных Pixel 8 и телефонах других производителей. По словам вице-президента Google по инжинирингу, поддержка ОС уже готова на данном этапе. Все, что нужно новым устройствам — это поддержка от разработчиков приложений.

Что означает поддержка аудио без потерь на Google Pixel 8 серии

Дело в том, что аудио без потерь существует уже достаточно давно. Но оно еще не получило широкого распространения. И есть несколько весомых причин, почему эта функция не стала мейнстримом. Во-первых, аудио без потерь часто имеет премиальную цену. Возьмите, например, стоимость подписки на Tidal или Apple Music.

Lossless Audio Apple Music

Во-вторых, нелегко получить аудиофайлы в формате без потерь. В целом, несжатые аудиофайлы имеют размер файла около 10,6 мегабайта в минуту. Чтобы хранить аудиофайлы без потерь локально, нужно иметь большое внутреннее пространство. Но теперь, когда серия Google Pixel 8 получит официальную поддержку, аудиофилам станет проще.

Им больше не нужно оформлять подписки на музыкальные сервисы, чтобы получить максимум удовольствия от музыкальных треков. А устройства Google Pixel 8 уже поставляются с памятью до 1 ТБ. Следовательно, требования к памяти не будут проблемой для аудиофилов.

Android 14 Beta 4.1Что еще важнее, так это то, что аудио без потерь также будет доступно на будущих устройствах с Android 14. Итак, эту функцию получат не только устройства Google Pixel 8. Но вице-президент Google по инжинирингу заявил, что реализация функции потребует поддержки от производителей устройств. Надеемся, мы увидим некоторые устройства среднего класса, которые дебютируют с этой функцией.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua