Google Pixel 8 Pro легко пройшов тест на міцність

Нещодавно компанія Google випустила свої новітні смартфони – Google Pixel 8 та 8 Pro. Як завжди, смартфони Google Pixel відомі своєю відмінною якістю збірки та міцністю. Google Pixel 8 Pro втілює в собі красу, міцність і хороші технічні характеристики, як повідомляє Google. Google Pixel 8 Pro, здається, став на крок далі від Google Pixel 7 Pro у всіх категоріях. Нова модель Pixel може похвалитися кращим екраном, кращим чипсетом, кращою камерою і багатьма іншими функціями.

Що ж, покращені технічні характеристики — це те, чого всі очікували від нових флагманських телефонів Google, але ніхто не очікував нової політики оновлення від Google. Google оголосила, що користувачі Pixel 8 і Pixel 8 Pro тепер зможуть насолоджуватися оновленням програмного забезпечення протягом семи років. Ця новина стала захопливою для шанувальників Google Pixel по всьому світу та інших потенційних користувачів, які планують перейти на смартфони Pixel.

Сім років підтримки програмного забезпечення — це, безперечно, захопливий крок компанії, але в соціальних мережах також з’явилося нове питання. Використання одного смартфона протягом семи років — це дійсно довгий термін, якщо порахувати. Питання в тому, чи зможе Pixel 8 Pro протриматися так довго? Чи достатньо міцний смартфон, щоб пережити всі подряпини, розриви та зношування протягом семи років? Будь-який телефон, який здатен прожити так довго, без сумніву, повинен бути міцним телефоном. З цієї причини популярний творець контенту для YouTube вирішив перевірити міцність Google Pixel 8 Pro.

Тест на міцність Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryRigEverything

JerryRigEverything, популярний ютубер, який відомий тим, що випробовує смартфони в суворих умовах, щоб перевірити їхні сильні та слабкі сторони, провів свій звичайний тест на Google Pixel 8 Pro. Минулого року Pixel 7 Pro також пройшов через такий самий тест і показав відмінні результати. Google Pixel 8 Pro має міцну алюмінієву раму та міцніше скло Gorilla Glass Victus 2 як спереду, так і ззаду. Тому ми очікуємо, що він покаже ще кращі результати в цьому тесті, особливо тому, що тепер він має міцніше скло.

Цей тест складається з трьох основних етапів: тест на стійкість до подряпин, тест на вигоряння екрана і тест на згинання. Ми перерахуємо кожен етап і обговоримо, як він виконувався і як Pixel 8 Pro показав себе під час тесту.

Тест на стійкість до подряпин Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryRigEverything

Через те, що екрани мобільних телефонів стали дуже дорогими, багато користувачів намагаються зробити все можливе, щоб уберегти свій смартфон від падінь. Однак уникнути подряпин сьогодні досить складно, особливо якщо ви не є прихильником захисних плівок для екрана. Ось чому Джеррі завжди проводить тести на стійкість до подряпин, щоб перевірити, наскільки смартфон здатен протистояти подряпинам на екрані.

Для цього тесту він кладе аркуш паперу на екран і позначає на ньому рівні від першого до дев’ятого. На першому рівні він дряпає гострою викруткою, щоб перевірити, наскільки екран стійкий до подряпин. Потім він випробовує гостріший край на наступному рівні, поки не дійде до дев’ятого рівня. Це означає, що останній рівень буде протестований найгострішим краєм.

У цьому тесті екран Pixel 8 Pro зміг протистояти подряпинам до шостого і сьомого рівнів. На шостому рівні на дисплеї можна було побачити кілька легких подряпин. Рівень 7 був не таким вже й поганим, оскільки ви також могли бачити світлі відтінки на дисплеї. Це означає, що дисплей Google Pixel 8 Pro не буде легко дряпатися, якщо тільки він не контактує з дуже гострим предметом.

Google також зробив дещо унікальне, щоб підвищити міцність Pixel 8 Pro. Компанія вирішила зробити регулятор гучності та кнопку живлення знімними. У цьому випадку, при сильному натисканні на ці клавіші, вони відпадають, а не відламуються після використання. Користувач може легко прикріпити їх назад руками. Крім того, дряпання вістрям ножа по склу камери, здається, не завдало йому особливого клопоту. На ділянці сканера відбитків пальців було кілька подряпин, але сенсор все одно працював добре.

Тест на вигоряння екрана Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryRigEverything

Цей тест полягає в тому, що ви тримаєте палаючу запальничку на відстані двох дюймів від екрана протягом приблизно 16 секунд. Мета цього тесту — перевірити, наскільки екран смартфона витримає під гарячими літніми сонячними променями.

Тест на опік екрану Pixel 8 Pro тривав близько 17 секунд. Після тесту вогонь залишив на екрані незгладимий слід, який не вплинув на зручність користування смартфоном. Навіть після опіку Pixel 8 Pro продовжував працювати нормально.

Тест Google Pixel 8 Pro на згинання

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryarigEverything

Це той момент, коли багато смартфонів фактично не витримують випробування. У тесті на вигин Джеррі чинить сильний тиск на смартфон, намагаючись його зламати. Цей тест визначає структурну жорсткість смартфона. Він показує фактичну якість збірки смартфона. Це також показує міцність матеріалів, які компанія використовувала при створенні телефону. Варто зазначити, що iPhone 15 Pro Max від Apple з його титановим матеріалом все ж не пройшов тест на вигин, оскільки під час нього розбилося заднє скло.

З іншого боку, Google Pixel 8 Pro витримав випробування незалежно від того, наскільки сильно на нього тиснули. Під час тесту можна було почути звуки, схожі на тріск деревини, але телефон все одно залишався міцним. Хоча на зовнішній стороні було деяке згинання, ні рамка, ні скло спереду і ззаду не зламалися і не потріскалися.

Висновок

В кінці тесту Google Pixel 8 Pro виявився дуже зручним у використанні. Все як і раніше працювало просто чудово без будь-яких проблем. Це підтверджує, що Pixel 8 Pro може витримати великий тиск протягом дуже довгого часу. Тому, якщо ви плануєте придбати собі Pixel 8 Pro, ви можете бути впевнені, що зможете повною мірою насолоджуватися 7 роками оновлення програмного забезпечення, не турбуючись про виживання апаратної частини.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Google Pixel 8 Pro легко прошел тест на прочность

Недавно компания Google выпустила свои новейшие смартфоны – Google Pixel 8 и 8 Pro. Как всегда, смартфоны Google Pixel известны своим отличным качеством сборки и прочностью. Google Pixel 8 Pro воплощает в себе красоту, прочность и хорошие технические характеристики, как сообщает Google. Google Pixel 8 Pro, кажется, стал на шаг дальше от Google Pixel 7 Pro во всех категориях. Новая модель Pixel может похвастаться лучшим экраном, лучшим чипсетом, лучшей камерой и многими другими функциями.

Что ж, улучшенные технические характеристики – это то, чего все ожидали от новых флагманских телефонов Google, но никто не ожидал новой политики обновления от Google. Google объявила, что пользователи Pixel 8 и Pixel 8 Pro теперь смогут наслаждаться обновлением программного обеспечения в течение семи лет. Эта новость стала захватывающей для поклонников Google Pixel по всему миру и других потенциальных пользователей, которые планируют перейти на смартфоны Pixel.

Семь лет поддержки программного обеспечения – это, бесспорно, захватывающий шаг компании, но в социальных сетях также появился новый вопрос. Использование одного смартфона в течение семи лет – это действительно долгий срок, если посчитать. Вопрос в том, сможет ли Pixel 8 Pro продержаться так долго? Достаточно ли прочный смартфон, чтобы пережить все царапины, разрывы и износ в течение семи лет? Любой телефон, который способен прожить так долго, без сомнения, должен быть прочным телефоном. По этой причине популярный создатель контента для YouTube решил проверить прочность Google Pixel 8 Pro.

Тест на прочность Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryRigEverything

JerryRigEverything, популярный ютубер, который известен тем, что испытывает смартфоны в суровых условиях, чтобы проверить их сильные и слабые стороны, провел свой обычный тест на Google Pixel 8 Pro. В прошлом году Pixel 7 Pro также прошел через такой же тест и показал отличные результаты. Google Pixel 8 Pro имеет прочную алюминиевую раму и более прочное стекло Gorilla Glass Victus 2 как спереди, так и сзади. Поэтому мы ожидаем, что он покажет еще лучшие результаты в этом тесте, особенно потому, что теперь он имеет более прочное стекло.

Этот тест состоит из трех основных этапов: тест на устойчивость к царапинам, тест на выгорание экрана и тест на сгибание. Мы перечислим каждый этап и обсудим, как он выполнялся и как Pixel 8 Pro показал себя во время теста.

Тест на устойчивость к царапинам Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryRigEverything

Из-за того, что экраны мобильных телефонов стали очень дорогими, многие пользователи стараются сделать все возможное, чтобы уберечь свой смартфон от падений. Однако избежать царапин сегодня довольно сложно, особенно если вы не являетесь сторонником защитных пленок для экрана. Вот почему Джерри всегда проводит тесты на устойчивость к царапинам, чтобы проверить, насколько смартфон способен противостоять царапинам на экране.

Для этого теста он кладет лист бумаги на экран и обозначает на нем уровни от первого до девятого. На первом уровне он царапает острой отверткой, чтобы проверить, насколько экран устойчив к царапинам. Затем он испытывает более острый край на следующем уровне, пока не дойдет до девятого уровня. Это означает, что последний уровень будет протестирован с самым острым краем.

В этом тесте экран Pixel 8 Pro смог противостоять царапинам до шестого и седьмого уровней. На шестом уровне на дисплее можно было увидеть несколько легких царапин. Уровень 7 был не таким уж и плохим, поскольку вы также могли видеть светлые оттенки на дисплее. Это означает, что дисплей Google Pixel 8 Pro не будет легко царапаться, если только он не контактирует с очень острым предметом.

Google также сделал кое-что уникальное, чтобы повысить прочность Pixel 8 Pro. Компания решила сделать регулятор громкости и кнопку питания съемными. В этом случае, при сильном нажатии на эти клавиши, они отпадают, а не отламываются после использования. Пользователь может легко прикрепить их обратно руками. Кроме того, царапанье острием ножа по стеклу камеры, кажется, не доставило ему особых хлопот. На участке сканера отпечатков пальцев было несколько царапин, но сенсор все равно работал хорошо.

Тест на выгорание экрана Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryRigEverything

Этот тест заключается в том, что вы держите горящую зажигалку на расстоянии двух дюймов от экрана в течение примерно 16 секунд. Цель этого теста – проверить, насколько экран смартфона выдержит под горячими летними солнечными лучами.

Тест на ожог экрана Pixel 8 Pro длился около 17 секунд. После теста огонь оставил на экране неизгладимый след, который не повлиял на удобство пользования смартфоном. Даже после ожога Pixel 8 Pro продолжал работать нормально.

Тест Google Pixel 8 Pro на сгибание Google Pixel 8 Pro

Google Pixel 8 Pro Durability
Image Credit: JerryarigEverything

Это тот момент, когда многие смартфоны фактически не выдерживают испытания. В тесте на изгиб Джерри оказывает сильное давление на смартфон, пытаясь его сломать. Этот тест определяет структурную жесткость смартфона. Он показывает фактическое качество сборки смартфона. Это также показывает прочность материалов, которые компания использовала при создании телефона. Стоит отметить, что iPhone 15 Pro Max от Apple с его титановым материалом все же не прошел тест на изгиб, поскольку во время него разбилось заднее стекло.

С другой стороны, Google Pixel 8 Pro выдержал испытание независимо от того, насколько сильно на него давили. Во время теста можно было услышать звуки, похожие на треск древесины, но телефон все равно оставался прочным. Хотя на внешней стороне было некоторое сгибание, ни рамка, ни стекло спереди и сзади не сломались и не потрескались.

Вывод

В конце теста Google Pixel 8 Pro оказался очень удобным в использовании. Все по-прежнему работало просто замечательно без каких-либо проблем. Это подтверждает, что Pixel 8 Pro может выдержать большое давление в течение очень долгого времени. Поэтому, если вы планируете приобрести себе Pixel 8 Pro, вы можете быть уверены, что сможете в полной мере наслаждаться 7 годами обновления программного обеспечения, не беспокоясь о выживании аппаратной части.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua