ЄС закликає YouTube дотримуватися зобов’язань щодо модерації контенту

Європейська комісія надіслала лист-попередження компанії Google та її дочірньому сервісу YouTube щодо дезінформації та графічного контенту, пов’язаного з конфліктом між ХАМАСом та Ізраїлем. У листі компанії нагадали про її зобов’язання щодо модерації контенту відповідно до Закону ЄС про цифрові послуги (DSA). ЄС стурбований поширенням неправдивої інформації та незаконного контенту. Він попереджає соціальні медіакомпанії про необхідність посилити контроль на своїх платформах для виявлення такого контенту. У листі до генерального директора Google Сундара Пічаї та генерального директора YouTube Ніла Мохана комісар ЄС Тьєррі Бретон нагадав їм про зобов’язання ЄС щодо модерації контенту відповідно до Закону про цифрові послуги (DSA).

content moderation

Попередження ЄС для YouTube та Google

Європейська комісія надіслала попередження компаніям Google та YouTube через дезінформацію та графічний контент, пов’язаний з конфліктом між ХАМАСом та Ізраїлем. У листі компаніям нагадали про їхні зобов’язання щодо модерації контенту відповідно до Закону ЄС про цифрові послуги (DSA). ЄС занепокоєний поширенням неправдивої інформації та незаконного контенту і попереджає соціальні медіакомпанії про необхідність посилення контролю за такими матеріалами на своїх платформах.

Зобов’язання YouTube відповідно до DSA

YouTube має кілька зобов’язань згідно з DSA. До них відносяться:

– Модерація контенту: YouTube повинен тримати графічний контент, такий як відео із захопленням заручників, подалі від неповнолітніх користувачів і швидко реагувати, коли органи влади виявляють контент, що порушує європейське законодавство.

– Боротьба з дезінформацією: YouTube повинен пом’якшувати дезінформацію та боротися з нею в контексті виборів.

– Звітування: Європейська комісія попросила YouTube надати звіт “оперативно, точно і повно”.

content moderation

Висновок

Попередження ЄС на адресу YouTube і Google підкреслює важливість модерації контенту та боротьби з дезінформацією. YouTube має низку зобов’язань за Угодою про асоціацію, і він повинен дотримуватися цих зобов’язань, щоб уникнути штрафних санкцій. ЄС займає жорстку позицію щодо соціальних мереж, які не дотримуються його правил. Цілком ймовірно, що в майбутньому ми побачимо більше попереджень і перевірок.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

ЕС призывает YouTube соблюдать обязательства по модерации контента

Европейская комиссия направила письмо-предупреждение компании Google и ее дочернему сервису YouTube относительно дезинформации и графического контента, связанного с конфликтом между ХАМАСом и Израилем. В письме компании напомнили о ее обязательствах по модерации контента в соответствии с Законом ЕС о цифровых услугах (DSA). ЕС обеспокоен распространением ложной информации и незаконного контента. Он предупреждает социальные медиакомпании о необходимости усилить контроль на своих платформах для выявления такого контента. В письме к генеральному директору Google Сундару Пичаи и генеральному директору YouTube Нилу Мохану комиссар ЕС Тьерри Бретон напомнил им об обязательствах ЕС по модерации контента в соответствии с Законом о цифровых услугах (DSA).

content moderation

Предупреждение ЕС для YouTube и Google

Европейская комиссия направила предупреждение компаниям Google и YouTube из-за дезинформации и графического контента, связанного с конфликтом между ХАМАСом и Израилем. В письме компаниям напомнили об их обязательствах по модерации контента в соответствии с Законом ЕС о цифровых услугах (DSA). ЕС обеспокоен распространением ложной информации и незаконного контента и предупреждает социальные медиакомпании о необходимости усиления контроля за такими материалами на своих платформах.

Обязательства YouTube в соответствии с DSA

YouTube имеет несколько обязательств согласно DSA. К ним относятся:

– Модерация контента: YouTube должен держать графический контент, такой как видео с захватом заложников, подальше от несовершеннолетних пользователей и быстро реагировать, когда органы власти обнаруживают контент, нарушающий европейское законодательство.

– Борьба с дезинформацией: YouTube должен смягчать дезинформацию и бороться с ней в контексте выборов.

– Отчетность: Европейская комиссия попросила YouTube предоставить отчет “оперативно, точно и полно”.

content moderation

Вывод

Предупреждение ЕС в адрес YouTube и Google подчеркивает важность модерации контента и борьбы с дезинформацией. YouTube имеет ряд обязательств по Соглашению об ассоциации, и он должен соблюдать эти обязательства, чтобы избежать штрафных санкций. ЕС занимает жесткую позицию в отношении социальных сетей, которые не соблюдают его правила. Вполне вероятно, что в будущем мы увидим больше предупреждений и проверок.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua