iOS 17.1 вийде 24 жовтня: Виправлення SAR для iPhone 12

Сага навколо високих значень SAR iPhone 12 у Франції добігає кінця. Компанія Apple оголосила, що до 24 жовтня випустить оновлення, а саме iOS 17.1, щоб розв’язати цю проблему для всіх французьких користувачів iPhone. Ця інформація надійшла від французького національного регулятора частот ANFR.

Хороші новини для французьких користувачів iPhone 12: Оновлення iOS 17.1 виправляє значення SAR

Нагадаємо, що iPhone 12 зіткнувся із забороною на продаж у Франції через високі значення SAR, виявлені ANFR. У відповідь на це Apple запевнила, що буде впроваджено програмне виправлення. Минулого місяця французька влада схвалила оновлення, а тепер назвала дату його виходу.

Очікується, що після 24 жовтня високі значення SAR iPhone 12 більше не будуть проблемою. Однак у цієї роздільної здатності є і зворотна сторона. Apple пояснює високі значення SAR функцією виявлення поза тілом в iOS. Ця функція визначає, коли телефон не знаходиться в прямому контакті з тілом, і відповідно збільшує потужність передачі. У Франції ця функція буде вимкнена, що може призвести до погіршення якості передачі даних в районах з обмеженим покриттям.

На додаток до розв’язання проблеми SAR, iOS 17.1 пропонує кілька інших покращень. Користувачі можуть розраховувати на систему обраного для Apple Music, підтримку AirDrop через Інтернет, покращені опції для банківських і карткових балансів у додатку Wallet, динамічний індикатор ліхтарика, сумісність з контролером Nintendo Switch N64, покращення функції Photo Shuffle на екрані блокування, а також вимкнення певних функцій Кнопки дій (таких як Камера, Ліхтарик, Голосові нотатки, Фокус та Лупа), коли iPhone знаходиться в кишені.

З найближчим виходом оновлення iOS 17.1 французькі користувачі iPhone 12 незабаром зможуть насолодитися покращеними показниками SAR та ознайомитися з новими функціями та покращеннями, які з’являться разом з ним. Прихильність Apple до розв’язання регуляторних проблем посилює її відданість забезпеченню безперебійного користувацького досвіду з дотриманням національних стандартів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

iOS 17.1 выйдет 24 октября: Исправление SAR для iPhone 12

Сага вокруг высоких значений SAR iPhone 12 во Франции подходит к концу. Компания Apple объявила, что до 24 октября выпустит обновление, а именно iOS 17.1, чтобы решить эту проблему для всех французских пользователей iPhone. Эта информация поступила от французского национального регулятора частот ANFR.

Хорошие новости для французских пользователей iPhone 12: Обновление iOS 17.1 исправляет значение SAR

Напомним, что iPhone 12 столкнулся с запретом на продажу во Франции из-за высоких значений SAR, обнаруженных ANFR. В ответ на это Apple заверила, что будет внедрено программное исправление. В прошлом месяце французские власти одобрили обновление, а теперь назвали дату его выхода.

Ожидается, что после 24 октября высокие значения SAR iPhone 12 больше не будут проблемой. Однако у этого разрешения есть и обратная сторона. Apple объясняет высокие значения SAR функцией обнаружения вне тела в iOS. Эта функция определяет, когда телефон не находится в прямом контакте с телом, и соответственно увеличивает мощность передачи. Во Франции эта функция будет выключена, что может привести к ухудшению качества передачи данных в районах с ограниченным покрытием.

В дополнение к решению проблемы SAR, iOS 17.1 предлагает несколько других улучшений. Пользователи могут рассчитывать на систему избранного для Apple Music, поддержку AirDrop через Интернет, улучшенные опции для банковских и карточных балансов в приложении Wallet, динамический индикатор фонарика, совместимость с контроллером Nintendo Switch N64, улучшение функции Photo Shuffle на экране блокировки, а также отключение определенных функций Кнопки действий (таких, как Камера, Фонарик, Голосовые заметки, Фокус и Лупа), когда iPhone находится в кармане.

С ближайшим выходом обновления iOS 17.1 французские пользователи iPhone 12 вскоре смогут насладиться улучшенными показателями SAR и ознакомиться с новыми функциями и улучшениями, которые появятся вместе с ним. Приверженность Apple к решению регуляторных проблем усиливает ее приверженность обеспечению бесперебойного пользовательского опыта с соблюдением национальных стандартов.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua