Функція AMD Anti-Lag може призвести до бану в Counter Strike 2

Деякі гравці Counter Strike 2 отримують VAC-бани після встановлення останнього оновлення драйверів AMD. І перш ніж ви запитаєте, ні, AMD не пропонує чити з оновленням драйверів, щоб ви отримували більше хедшотів у грі. Натомість саме функція AMD Anti-Lag призводить до того, що гравці отримують VAC-бан.

Оновлення драйверів, про яке йдеться, – 23.10.1, яке AMD випустила на початку цього тижня. Його метою було виправити проблеми із заїканням та вильотами в Counter Strike 2. Драйвер також додає підтримку CS2 для функції Anti-Lag.

Після повідомлення на Reddit, яке підняло тривогу щодо цієї проблеми, акаунт CS2 у Twitter підтвердив наявність проблеми.Твіттер-акаунт Counter Strike 2 попросив користувачів AMD не використовувати цю функцію під час гри.

Що не так з функцією AMD Anti-Lag і чому вона видає заборони на використання CS2 Vac?

По суті, функція AMD Anti-Lag мінімізує затримку введення. Вона робить це, “застосовуючи вирівнювання ферми з самим ігровим кодом”Це дозволяє гравцям отримати “кращу синхронізацію кадрів, що призводить до ще меншої затримки та чудового ігрового досвіду”.

AMD Anti-Lag feature

Іншими словами, функція AMD Anti-Lag вбудовує себе в код гри. За словами Valve, ця функція реалізована шляхом “обходу функцій dll рушія” Counter Strike 2 інтерпретує це як несанкціоноване втручання і накладає заборону VAC.Заява Valve свідчить про те, що вона не планує змінювати VAC на своєму боці, щоб дозволити гравцям користуватися цією функцією

Anti Lag and Anti Lag

Натомість у заяві Valve натякає, що вона чекатиме, поки AMD випустить латку. До того часу вам слід тримати функцію AMD Anti-Lag вимкненою під час гри в Counter Strike 2. А якщо вас вже забанили за гру з цією функцією, Valve скасує заборону, як тільки проблему з драйверами буде вирішено.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Функция AMD Anti-Lag может привести к бану в Counter Strike 2

Некоторые игроки Counter Strike 2 получают VAC-баны после установки последнего обновления драйверов AMD. И прежде чем вы спросите, нет, AMD не предлагает читы с обновлением драйверов, чтобы вы получали больше хедшотов в игре. Вместо этого именно функция AMD Anti-Lag приводит к тому, что игроки получают VAC-бан.

Обновление драйверов, о котором идет речь – 23.10.1, его AMD выпустила в начале этой недели. Его целью было исправить проблемы с заиканием и вылетами в Counter Strike 2. Драйвер также добавляет поддержку CS2 для функции Anti-Lag в CS2.

После сообщения на Reddit, которое подняло тревогу по поводу этой проблемы, аккаунт CS2 в Twitter подтвердил наличие проблемы. Твиттер-аккаунт Counter Strike 2 попросил пользователей AMD не использовать эту функцию во время игры.

Что не так с функцией AMD Anti-Lag и почему она выдает запреты на использование CS2 Vac?

По сути, функция AMD Anti-Lag минимизирует задержку ввода. Она делает это, “применяя выравнивание фермы с самим игровым кодом “Это позволяет игрокам получить “лучшую синхронизацию кадров, что приводит к еще меньшей задержке и превосходному игровому опыту”.

AMD Anti-Lag feature

Другими словами, функция AMD Anti-Lag встраивает себя в код игры. По словам Valve, эта функция реализована путем “обхода функций dll движка” Counter Strike 2 интерпретирует это как несанкционированное вмешательство и накладывает запрет VAC.Заявление Valve свидетельствует о том, что она не планирует изменять VAC на своей стороне, чтобы позволить игрокам пользоваться этой функцией.

Anti Lag and Anti Lag

Вместо этого в заявлении Valve намекает, что она будет ждать, пока AMD выпустит заплатку. К тому времени вам следует держать функцию AMD Anti-Lag выключенной во время игры в Counter Strike 2. А если вас уже забанили за игру с этой функцией, Valve отменит запрет, как только проблема с драйверами будет решена.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua