HP Spectre Fold: Найтонший і найменший 17-дюймовий складаний ноутбук дебютує на міжнародному рівні

За останні кілька років виробники ПК демонструють повільний, але стабільний темп у створенні складних ноутбуків. На ринку з’явилося кілька хороших варіантів, серед яких складний ThinkPad від Lenovo та складний Zenbook від Asus. Але найцікавішою новинкою, мабуть, є HP Spectre Fold

Цікаво, чому? Більшість 17-дюймових складних ноутбуків важать більш як три фунти. HP подбала про це, зробивши Spectre Fold вагою нижче цієї позначки, що є досить дивовижно для 17-дюймового пристрою. На додаток, пропозиція HP може похвалитися званням найтоншого та найменшого у світі 17-дюймового складаного ПК, що є великою особливістю, яка вирізняє його з-поміж інших

Тепер, коли Spectre Fold мав обмежену доступність під час початкового запуску, HP щойно розширила його на світовий ринок. Він став офіційним для міжнародного ринку на заході HP Imagine 2023, який відбувся нещодавно

Основні характеристики комп’ютера HP Spectre Fold

По суті, HP Spectre Fold – це ноутбук 3-в-1. Природа ноутбука 3-в-1 означає, що ви можете використовувати пристрій як настільний комп’ютер, планшет або ноутбук. У розкладеному стані він стає повноцінним 17-дюймовим планшетом. Встановіть вбудовану підставку та під’єднати її до клавіатури, і він перетвориться на 17-дюймовий ноутбук/ПК. Крім того, ви можете використовувати його, склавши на 90 градусів.Тоді він перетвориться на 12,3-дюймовий ноутбук-розкладачку

HP Spectre Fold 3-in-1

Він має високу 17-дюймову складну OLED-панель з роздільною здатністю 2,5K. Цей сенсорний екран підтримує HDR, 500 ніт яскравості HDR, до 400 ніт яскравості SDR і 99,5% колірного охоплення DCI-P3.

HP Spectre Fold 3-in-1

Всередині HP Spectre Fold PC оснащений процесором Intel Core-7 1250U. Він працює в парі з 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 і твердотілим накопичувачем NVMe PCIe Gen SSD місткістю 1 ТБ. Для живлення цих внутрішніх компонентів складний ПК може похвалитися 6-елементним акумулятором місткістю 94,3 Вт-год, який заряджається за допомогою 100-ватного адаптера живлення USB-C, що входить до комплекту постачання.

Spectre Fold Sides

HP обіцяє час автономної роботи до 12,5 годин у складеному режимі та до 11,75 години у від’єднуваному режимі. Крім того, HP Spectre Fold оснащений 5-мегапіксельною інфрачервоною камерою з перемикачем конфіденційності. А для відтворення звуку складаний ПК оснащений чотирма динаміками Bang & Olufsen з підтримкою DTS:X Ultra та HP Audio Boost.

Spectre Fold Laptop mode

Крім того, Spectre Fold PC оснащений клавіатурою Bluetooth, яка знімається. Ви також знайдете стилус MPP2.0 Tilt Pen, що перезаряджається.

Серед інших особливостей складного ПК – Thunderbolt 4, 5 PIN-портів та Windows 11 Home. І як згадувалося раніше, Spectre Fold PC надзвичайно легкий для свого типу. Він важить лише 1,35 кілограма без клавіатури, що становить близько 2,97 фунта.

Ціна та доступність

І Zenbook Fold від Asus, і ThinkPad X1 Fold від Lenovo були винятковими пристроями. Але вони не мали того, що потрібно для того, щоб стати гідною покупкою за розкішною ціною. Наприклад, X1 Fold має жахливу батарею, а його клавіатура дуже мала для комфортного набору тексту.

Hp Spectre Fold

З іншого боку, Asus Zenbook Fold має гарний загальний дизайн із винятковим 17-дюймовим екраном. Однак він страждає від різних програмних збоїв. HP розв’язала ці проблеми в Spectre Fold. Але це все одно не означає, що він має високу цінність.

Tablet Mode

Зрештою, складні ноутбуки все ще перебувають на ранній стадії розвитку. І ціна знизиться лише тоді, коли їх почне пропонувати все більше виробників.

Laptop Mode

З усім тим, HP Spectre Fold наразі доступний для попередніх замовлень у США за ціною 4 999 доларів США. У вересні він був запущений у Великій Британії разом із США. Завдяки події HP Imagine 2023, складаний комп’ютер потрапляє до Японії, Кореї, Малайзії, Австралії, Індонезії, Кореї, Нової Зеландії, Сінгапуру, Філіппін та В’єтнаму.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

HP Spectre Fold: Самый тонкий и маленький 17″ складной ноутбук дебютирует на международном уровне

За последние несколько лет производители ПК демонстрируют медленный, но стабильный темп в создании складных ноутбуков. На рынке появилось несколько хороших вариантов, среди которых складной ThinkPad от Lenovo и складной Zenbook от Asus. Но самой интересной новинкой, пожалуй, является HP Spectre Fold

Интересно, почему? Большинство 17-дюймовых складных ноутбуков весят более трех фунтов. HP позаботилась об этом, сделав Spectre Fold весом ниже этой отметки, что довольно удивительно для 17-дюймового устройства. В дополнение, предложение HP может похвастаться званием самого тонкого и самого маленького в мире 17-дюймового складного ПК, что является большой особенностью, которая отличает его от других

Теперь, когда Spectre Fold имел ограниченную доступность при первоначальном запуске, HP только что расширила его на мировой рынок. Он стал официальным для международного рынка на мероприятии HP Imagine 2023, которое состоялось недавно

Основные характеристики компьютера HP Spectre Fold HP Spectre Fold

По сути, HP Spectre Fold – это ноутбук 3-в-1. Природа ноутбука 3-в-1 означает, что вы можете использовать устройство как настольный компьютер, планшет или ноутбук. В разложенном состоянии он становится полноценным 17-дюймовым планшетом. Установите встроенную подставку и подключите ее к клавиатуре, и он превратится в 17-дюймовый ноутбук/ПК. Кроме того, вы можете использовать его, сложив на 90 градусов, тогда он превратится в 12,3-дюймовый ноутбук-раскладушку.

HP Spectre Fold 3-in-1

Он имеет высокую 17-дюймовую складную OLED-панель с разрешением 2,5K. Этот сенсорный экран поддерживает HDR, 500 нит яркости HDR, до 400 нит яркости SDR и 99,5% цветового охвата DCI-P3.

HP Spectre Fold 3-in-1

Внутри HP Spectre Fold PC оснащен процессором Intel Core-7 1250U. Он работает в паре с 16 ГБ оперативной памяти LPDDR5 и твердотельным накопителем NVMe PCIe Gen SSD емкостью 1 ТБ. Для питания этих внутренних компонентов складной ПК может похвастать 6-элементным аккумулятором емкостью 94,3 Вт-ч, который заряжается с помощью 100-ваттного адаптера питания USB-C, входящего в комплект поставки.

Spectre Fold Sides

HP обещает время автономной работы до 12,5 часа в сложенном режиме и до 11,75 часа в отсоединяемом режиме. Кроме того, HP Spectre Fold оснащен 5-мегапиксельной инфракрасной камерой с переключателем конфиденциальности. А для воспроизведения звука складной ПК оснащен четырьмя динамиками Bang & Olufsen с поддержкой DTS:X Ultra и HP Audio Boost.

Spectre Fold Laptop mode

Кроме того, Spectre Fold PC оснащен клавиатурой Bluetooth, которая снимается. Вы также найдете перезаряжаемый стилус MPP2.0 Tilt Pen.

Среди других особенностей складного ПК – Thunderbolt 4, 5 PIN-портов и Windows 11 Home. И как упоминалось ранее, Spectre Fold PC чрезвычайно легкий для своего типа. Он весит всего 1,35 килограмма без клавиатуры, что составляет около 2,97 фунта.

Цена и доступность

И Zenbook Fold от Asus, и ThinkPad X1 Fold от Lenovo были исключительными устройствами. Но у них не было того, что нужно для того, чтобы стать достойной покупкой по роскошной цене. Например, у X1 Fold ужасная батарея, а его клавиатура слишком мала для комфортного набора текста.

Hp Spectre Fold

С другой стороны, Asus Zenbook Fold имеет красивый общий дизайн с исключительным 17-дюймовым экраном. Однако он страдает от различных программных сбоев. HP решила эти проблемы в Spectre Fold. Но это все равно не означает, что он имеет высокую ценность.

Tablet Mode

В конце концов, складные ноутбуки все еще находятся на ранней стадии развития. И цена снизится только тогда, когда их начнет предлагать все больше производителей.

Laptop Mode

Тем не менее HP Spectre Fold в настоящее время доступен для предварительных заказов в США по цене 4 999 долларов США. В сентябре он был запущен в Великобритании вместе с США. Благодаря событию HP Imagine 2023, складной компьютер попадает в Японию, Корею, Малайзию, Австралию, Индонезию, Корею, Новую Зеландию, Сингапур, Филиппины и Вьетнам.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua