Ulefone Armor 24 встановлює нові стандарти в тестуванні продуктивності

Останній реліз від бренду Ulefone – новий захищений смартфон Armor 24. І він має на меті вкотре підняти планку для захищених смартфонів. Нещодавно він пройшов ретельні бенчмарк-тести та отримав досить пристойні результати за різними показниками продуктивності. Ось результати тестів загальної продуктивності AnTuTu Benchmark, Geekbench 6, 3D Mark і PC mark. Отже, подивімось.

AnTuTu Benchmark: 388,176

AnTuTu Benchmark є, мабуть, найпопулярнішим порівняно надійним тестом продуктивності смартфонів, тому його результати можна використовувати як вірогідне посилання. Завдяки комплексній оцінці процесора, графічного процесора, пам’яті та користувацького інтерфейсу Armor 24, він дає загальну оцінку його здатності справлятися з багатозадачністю, ресурсомісткими додатками та вимогливою графікою.Отримавши 388 176 балів, він демонструє, що Armor 24 здатен забезпечити бездоганний ігровий процес, обробку мультимедійних та інших завдань.

Geekbench 6

Geekbench 6 оцінює можливості процесора та пам’яті пристрою за допомогою серії тестів, надаючи одноядерні та багатоядерні оцінки. І Ulefone Armor 24 добре показав себе в бенчмарку Geekbench 6. З одноядерним балом 699 і багатоядерним балом 1,847, це вважається загальним показником того, що Armor 24 може забезпечити солідну обчислювальну потужність.Це знову забезпечує безперебійну багатозадачність та ефективне виконання вимогливих додатків.

3D Mark: 1,191

3DMark широко використовується для вимірювання графічної продуктивності пристроїв. Він використовує різні тести для оцінки різних аспектів графічної продуктивності, включаючи рендеринг, освітлення та фізичне моделювання. З високим результатом в 1,191 бала в 3DMark, Ulefone Armor 24 демонструє свої всебічні можливості графічної обробки, він показує свою відмінну продуктивність в графічних завданнях. А також його здатність обробляти складну графіку, забезпечуючи плавне та захопливе візуальне сприйняття та ігровий процес.

PC Mark: 9,740

PC Mark оцінює швидкість відгуку пристрою, його багатозадачність та ефективність у виконанні типових завдань. Таких як перегляд вебсторінок, редагування відео та обробка документів. Відображає загальну ефективність і швидкість реакції. Він надає оцінку, яка відображає продуктивність пристрою в реальних сценаріях, пропонуючи уявлення про його зручність використання та продуктивність. Оцінка Ulefone Armor 24 в PC Mark у 9 740 балів підкреслює його надійну роботу в цих типових сценаріях використання. Забезпечення ефективної та безперебійної роботи користувача.

Ці чотири тести дозволяють всебічно перевірити продуктивність Armor 24. Поєднуючи довговічність з хорошими показниками в тестах, він доводить, що є надійним і потужним пристроєм. Задоволення потреб користувачів, яким потрібна як міцність, так і висока продуктивність. Незалежно від того, чи виконуєте ви складні завдання, чи насолоджуєтеся захопливими іграми, чи вирішуєте повсякденні завдання, Armor 24 – саме той телефон, який задовольнить ваші потреби. Ви можете знайти більше інформації про нього на офіційному сайті.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Ulefone Armor 24 устанавливает новые стандарты в тестировании производительности

Последний релиз от бренда Ulefone – новый защищенный смартфон Armor 24. И он имеет целью в очередной раз поднять планку для защищенных смартфонов. Недавно он прошел тщательные бенчмарк-тесты и получил довольно приличные результаты по различным показателям производительности. Вот результаты тестов общей производительности AnTuTu Benchmark, Geekbench 6, 3D Mark и PC mark. Итак, давайте посмотрим.

AnTuTu Benchmark: 388,176

AnTuTu Benchmark является, пожалуй, самым популярным относительно надежным тестом производительности смартфонов, поэтому его результаты можно использовать в качестве достоверной ссылки. Благодаря комплексной оценке процессора, графического процессора, памяти и пользовательского интерфейса Armor 24, он дает общую оценку его способности справляться с многозадачностью, ресурсоемкими приложениями и требовательной графикой. Получив 388 176 баллов, он демонстрирует, что Armor 24 способен обеспечить безупречный игровой процесс, обработку мультимедийных и других задач.

Geekbench 6

Geekbench 6 оценивает возможности процессора и памяти устройства с помощью серии тестов, предоставляя одноядерные и многоядерные оценки. И Ulefone Armor 24 хорошо показал себя в бенчмарке Geekbench 6. С одноядерным баллом 699 и многоядерным баллом 1,847, это считается общим показателем того, что Armor 24 может обеспечить солидную вычислительную мощность. Это обеспечивает бесперебойную многозадачность и эффективное выполнение требовательных приложений.

3D Mark: 1,191

3DMark широко используется для измерения графической производительности устройств. Он использует различные тесты для оценки различных аспектов графической производительности, включая рендеринг, освещение и физическое моделирование. С высоким результатом в 1,191 балла в 3DMark, Ulefone Armor 24 демонстрирует свои всесторонние возможности графической обработки, он показывает свою отличную производительность в графических задачах. А также его способность обрабатывать сложную графику, обеспечивая плавное и захватывающее визуальное восприятие и игровой процесс.

PC Mark: 9,740

PC Mark оценивает скорость отклика устройства, его многозадачность и эффективность в выполнении типичных задач. Таких как просмотр веб-страниц, редактирование видео и обработка документов. Отображает общую эффективность и скорость реакции. Он предоставляет оценку, которая отражает производительность устройства в реальных сценариях, предлагая представление о его удобстве использования и производительности. Оценка Ulefone Armor 24 в PC Mark в 9 740 баллов подчеркивает его надежную работу в этих типичных сценариях использования. Обеспечение эффективной и бесперебойной работы пользователя.

Эти четыре теста позволяют всесторонне проверить производительность Armor 24. Сочетая долговечность с хорошими показателями в тестах, он доказывает, что является надежным и мощным устройством. Удовлетворение потребностей пользователей, которым требуется как прочность, так и высокая производительность. Независимо от того, выполняете ли вы сложные задачи, наслаждаетесь ли увлекательными играми или решаете повседневные задачи, Armor 24 – именно тот телефон, который удовлетворит ваши потребности. Вы можете найти больше информации о нем на официальном сайте.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua