Samsung має намір продовжити термін оновлення Android-смартфонів

Останніми роками виробники приділяють значну увагу покращенню програмної підтримки смартфонів на базі Android. Яскравим прикладом є Samsung, лідер ринку, який постійно досягає успіху в цьому аспекті.

Однак, Google став справжнім чемпіоном з офіційних оновлень програмного забезпечення, здивувавши світ своєю обіцянкою до 7 років оновлень операційної системи та системи безпеки для Pixel 8. Це спонукало Samsung проявити зацікавленість у розширенні своєї та без того похвальної політики офіційних оновлень.

Samsung хоче подовжити підтримку програмного забезпечення для телефонів Android

One UI 6 Samsung

Мета Samsung – збільшити тривалість офіційної підтримки своїх мобільних пристроїв, щоб відповідати сильному конкуренту Google. Xiaomi, як і інші виробники, також ставлять цю мету в пріоритет.

Наразі Samsung та Xiaomi надають до п’яти років оновлення безпеки та до чотирьох років оновлення ОС Android. Вони досягають цього, оновлюючи свої інтерфейси One UI та MIUI.

Правила гри змінилися, коли Google оголосила, що Pixel 8 буде отримувати оновлення протягом 7 років, включаючи оновлення безпеки та ОС. Ця заява викликала шок на ринку, кинувши виклик великим виробникам перевершити самих себе в цьому важливому аспекті.

Всього за кілька років виробники Android не тільки зрівнялися з Apple за середньою кількістю оновлень для iPhone, але й навіть перевищили її в деяких випадках. Samsung підтверджує свою прихильність до офіційних оновлень програмного забезпечення для своїх мобільних пристроїв.

Про це повідомив Шин-Чул Байк (Shin-Chul Baik), головний інженер і технічний керівник програми з безпеки в підрозділі Samsung Mobile eXperience. Деталі були розкриті під час інтерв’ю на конференції Samsung Developers Conference 2023 у Сан-Франциско.

Samsung розглядає можливість продовження своєї програми оновлення для смартфонів на базі Android після п’яти років. Хоча точна кількість оновлень Android ще не підтверджена, намір зрозумілий.

Наразі Google лідирує з 7-річним періодом оновлень, за ним йде Apple з 6-річним періодом. Fairphone посідає третє місце з показником 5 років, тоді як Samsung, OnePlus, Huawei та Xiaomi гарантують 4 роки оновлень.

Motorola та Nothing наразі пропонують 3 роки гарантованих оновлень, а Sony – 2 роки офіційної підтримки. Враховуючи цю ситуацію, цілком ймовірно, що Samsung намагатиметься принаймні відповідати прикладу Google.

Споживачі мобільних пристроїв Samsung з інтерфейсом One UI з нетерпінням очікують на остаточне рішення компанії щодо підтримки та офіційних оновлень. Таке вдосконалення принесе їм велику користь.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung намерена продлить срок обновления Android-смартфонов

В последние годы производители уделяют значительное внимание улучшению программной поддержки смартфонов на базе Android. Ярким примером является Samsung, лидер рынка, который постоянно преуспевает в этом аспекте.

Однако Google стал настоящим чемпионом по официальным обновлениям программного обеспечения, удивив мир своим обещанием до 7 лет обновлений операционной системы и системы безопасности для Pixel 8. Это побудило Samsung проявить заинтересованность в расширении своей и без того похвальной политики официальных обновлений.

Samsung хочет продлить поддержку программного обеспечения для телефонов Android

One UI 6 Samsung

Цель Samsung – увеличить продолжительность официальной поддержки своих мобильных устройств, чтобы соответствовать сильному конкуренту Google. Xiaomi, как и другие производители, также ставят эту цель в приоритет.

В настоящее время Samsung и Xiaomi предоставляют до пяти лет обновления безопасности и до четырех лет обновления ОС Android. Они достигают этого, обновляя свои интерфейсы One UI и MIUI.

Правила игры изменились, когда Google объявила, что Pixel 8 будет получать обновления в течение 7 лет, включая обновления безопасности и ОС. Это заявление вызвало шок на рынке, бросив вызов крупным производителям превзойти самих себя в этом важном аспекте.

Всего за несколько лет производители Android не только сравнялись с Apple по среднему количеству обновлений для iPhone, но и даже превысили его в некоторых случаях. Samsung подтверждает свою приверженность к официальным обновлениям программного обеспечения для своих мобильных устройств.

Об этом сообщил Шин-Чул Байк (Shin-Chul Baik), главный инженер и технический руководитель программы по безопасности в подразделении Samsung Mobile eXperience. Детали были раскрыты во время интервью на конференции Samsung Developers Conference 2023 в Сан-Франциско.

Samsung рассматривает возможность продления своей программы обновления для смартфонов на базе Android после пяти лет. Хотя точное количество обновлений Android еще не подтверждено, намерение понятно.

Сейчас Google лидирует с 7-летним периодом обновлений, за ним следует Apple с 6-летним периодом. Fairphone занимает третье место с показателем 5 лет, тогда как Samsung, OnePlus, Huawei и Xiaomi гарантируют 4 года обновлений.

Motorola и Nothing пока предлагают 3 года гарантированных обновлений, а Sony – 2 года официальной поддержки. Учитывая эту ситуацию, вполне вероятно, что Samsung будет пытаться по крайней мере соответствовать примеру Google.

Потребители мобильных устройств Samsung с интерфейсом One UI с нетерпением ожидают окончательного решения компании относительно поддержки и официальных обновлений. Такое усовершенствование принесет им большую пользу.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua