Samsung тихо виводить на ринок доступний планшет Galaxy Tab A9

Компанія Samsung непомітно випустила абсолютно новий планшет. Пристрій, що отримав назву Galaxy Tab A9, був офіційно представлений на сайті Samsung в Гватемалі та на сайті Amazon в ОАЕ.

За своєю суттю, Samsung Galaxy Tab A9 є планшетом початкового рівня. Він став офіційним з ціною GTQ 1,499, що становить близько $191. В офіційному пресрелізі також згадується Tab A9+. Однак, Samsung не розкрила повних специфікацій або цінових деталей для дорожчого варіанту.

Основні характеристики Samsung Galaxy Tab A9

Попри те, що Samsung Galaxy Tab A9 поставляється за ціною початкового рівня, він має пристойні технічні характеристики. Спереду планшет оснащений 8,7-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 800 x 1340 пікселів. Під капотом встановлений чипсет MediaTek Helio G99, який є тією ж SoC, що і в OnePlus Pad Go.

Galaxy Tab S9 display and Design

Для тих, кому цікаво, MediaTek Helio G99 SoC – це чипсет початкового рівня. Він без проблем справляється з повсякденними додатками та деякими менш інтенсивними додатками. Це означає, що ви можете розраховувати на досить пристойний розважальний досвід з Galaxy Tab A9. Крім того, планшет оснащений технологією Dolby Atmos, яка забезпечує захопливе і насичене звучання.

Samsung поєднала цей чипсет з 8 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам’яті. Однак базова модель має 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ пам’яті для зберігання даних. Хоча 64 ГБ внутрішньої пам’яті — це погана новина, гарна частина полягає в тому, що планшет має підтримку слота для карт пам’яті microSD. З його допомогою ви можете розширити пам’ять.

Other features

З точки зору програмного забезпечення, Galaxy Tab A9 працює на Android 13. Крім того, планшет має постачатися з інтерфейсом One UI 5.1, який є фірмовою оболонкою Android від Samsung. Вона принесе кілька функцій Samsung, таких як “Швидкий доступ”, “Продовження роботи з додатками” та “Автоматична синхронізація”. Крім того, планшет оснащений одинарною камерою на задній панелі та фронтальною камерою для селфі.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung тихо выводит на рынок доступный планшет Galaxy Tab A9

Компания Samsung незаметно выпустила совершенно новый планшет. Устройство, получившее название Galaxy Tab A9, было официально представлено на сайте Samsung в Гватемале и на сайте Amazon в ОАЭ.

По своей сути, Samsung Galaxy Tab A9 является планшетом начального уровня. Он стал официальным с ценой GTQ 1,499, что составляет около $191. В официальном пресс-релизе также упоминается Tab A9+. Однако Samsung не раскрыла полных спецификаций или ценовых деталей для более дорогого варианта.

Основные характеристики Samsung Galaxy Tab A9

Несмотря на то, что Samsung Galaxy Tab A9 поставляется по цене начального уровня, он имеет приличные технические характеристики. Спереди планшет оснащен 8,7-дюймовым ЖК-дисплеем с разрешением 800 x 1340 пикселей. Под капотом установлен чипсет MediaTek Helio G99, который является той же SoC, что и в OnePlus Pad Go.

Galaxy Tab S9 display and Design

Для тех, кому интересно, MediaTek Helio G99 SoC – это чипсет начального уровня. Он без проблем справляется с повседневными приложениями и некоторыми менее интенсивными приложениями. Это означает, что вы можете рассчитывать на довольно приличный развлекательный опыт с Galaxy Tab A9. Кроме того, планшет оснащен технологией Dolby Atmos, которая обеспечивает захватывающее и насыщенное звучание.

Samsung соединила этот чипсет с 8 ГБ оперативной и 128 ГБ постоянной памяти. Однако базовая модель имеет 4 ГБ оперативной памяти и 64 ГБ памяти для хранения данных. Хотя 64 ГБ внутренней памяти – это плохая новость, хорошая часть заключается в том, что планшет имеет поддержку слота для карт памяти microSD. С его помощью вы можете расширить память.

Other features

С точки зрения программного обеспечения, Galaxy Tab A9 работает на Android 13. Кроме того, планшет должен поставляться с интерфейсом One UI 5.1, который является фирменной оболочкой Android от Samsung. Он принесет несколько функций Samsung, таких, как “Быстрый доступ”, “Продолжение работы с приложениями” и “Автоматическая синхронизация”. Кроме того, планшет оснащен одинарной камерой на задней панели и фронтальной камерой для селфи.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua