Oppo Find N3 Flip дебютує на міжнародному рівні

Дебютувавши у серпні і наразі доступний у Китаї, Oppo Find N3 Flip цього місяця вийде на світовий ринок. Якщо бути точним, пристрій вийде на міжнародний ринок 12 жовтня, тобто наступного тижня.

Перший крок буде зроблено в Індії, де о 19:00 за місцевим часом заплановано урочисту презентацію. Ця подія буде транслюватися в прямому ефірі на YouTube, що дозволить всім охочим краще познайомитися з Oppo Find N3 Flip.

Основні особливості Oppo Find N3 Flip

Для тих, хто пропустив ексклюзивну презентацію в Китаї, Find N3 Flip – це перший розкладний смартфон з потрійною камерою на кришці. Вона складається з основної камери з роздільною здатністю 50 Мп, телефотокамери з роздільною здатністю 32 Мп та надширококутного датчика з роздільною здатністю 48 Мп. Ці сенсори володіють всіма можливостями камери Hasselblad.

Oppo Find N3 Flip

Спереду пристрій оснащений 32-мегапіксельним сенсором. Oppo розмістила селфі-камеру Find N3 Flip в центральному перфораційному отворі переднього дисплея. Говорячи про передній дисплей, це 6,8-дюймова FHD+ LTPO панель. Цей AMOLED-екран має частоту оновлення 120 Гц.

А на кришці Oppo Find N3 Flip розмістився 3,26-дюймовий екран з роздільною здатністю 720×382 пікселів. Під капотом пристрою красується флагманська SoC Dimensity 9200. Oppo поєднала чипсет з 12 ГБ оперативної та до 512 ГБ вбудованої пам’яті.

Find N3 Flip Design

Що стосується продуктивності акумулятора, Find N3 Flip оснащений акумулятором на 4300 мАг з можливістю швидкої зарядки потужністю 44 Вт. Серед інших особливостей пристрою — сканер відбитків пальців на бічній панелі, стереодинаміки та NFC. Щодо програмного забезпечення, то пристрій працює на ColorOS 13.2, яка базується на Android 13.

Стартова ціна в Китаї становить 6 799 юанів, що дорівнює приблизно 944 доларам США. Поки що незрозуміло, чи залишиться така ж ціна на міжнародні релізи. Але це незабаром стане зрозуміло після глобальної презентації.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Oppo Find N3 Flip дебютирует на международном уровне

Дебютировав в августе и пока доступен в Китае, Oppo Find N3 Flip в этом месяце выйдет на мировой рынок. Если быть точным, устройство выйдет на международный рынок 12 октября, то есть на следующей неделе.

Первый шаг будет сделан в Индии, где в 19:00 по местному времени запланирована торжественная презентация. Это событие будет транслироваться в прямом эфире на YouTube, что позволит всем желающим лучше познакомиться с Oppo Find N3 Flip.

Основные особенности Oppo Find N3 Flip

Для тех, кто пропустил эксклюзивную презентацию в Китае, Find N3 Flip – это первый раскладной смартфон с тройной камерой на крышке. Она состоит из основной камеры с разрешением 50 Мп, телефотокамеры с разрешением 32 Мп и сверхширокоугольного датчика с разрешением 48 Мп. Эти сенсоры обладают всеми возможностями камеры Hasselblad.

Oppo Find N3 Flip

Спереди устройство оснащено 32-мегапиксельным сенсором. Oppo разместила селфи-камеру Find N3 Flip в центральном перфорационном отверстии переднего дисплея. Говоря о переднем дисплее, это 6,8-дюймовая FHD+ LTPO панель. Этот AMOLED-экран имеет частоту обновления 120 Гц.

А на крышке Oppo Find N3 Flip разместился 3,26-дюймовый экран с разрешением 720×382 пикселей. Под капотом устройства красуется флагманская SoC Dimensity 9200. Oppo совместила чипсет с 12 ГБ оперативной и до 512 ГБ встроенной памяти.

Find N3 Flip Design

Что касается производительности аккумулятора, Find N3 Flip оснащен аккумулятором на 4300 мАч с возможностью быстрой зарядки мощностью 44 Вт. Среди других особенностей устройства – сканер отпечатков пальцев на боковой панели, стереодинамики и NFC. Что касается программного обеспечения, то устройство работает на ColorOS 13.2, которая базируется на Android 13.

Стартовая цена в Китае составляет 6 799 юаней, что равняется примерно 944 долларам США. Пока что непонятно, останется ли такая же цена на международные релизы. Но это вскоре станет понятно после глобальной презентации.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua