SMIC готується до виконання зростальних замовлень на чипи Kirin

У серпні китайський технологічний гігант Huawei представив свій флагманський смартфон Huawei Mate 60 Pro, і цей анонс викликав кілька хвиль по всьому світу. Смартфон Huawei Mate 60 Pro дійсно вражає, але це не головна рушійна сила його популярності. Однак світ був шокований здатністю Huawei знову представити чип Kirin і впровадити технологію 5G у свій телефон, попри санкції з боку США. Тут у гру вступає SMIC, найбільший ливарний завод з виробництва чипів у Китаї. Було підтверджено, що компанія, яка стоїть за виробництвом нового чипа Kirin 9000s, є SMIC.

Китайський виробник телекомунікаційного обладнання через санкції вже кілька років може виробляти лише смартфони 4G. У своїх попередніх флагманах, Huawei P60 Pro та серії Mate 60, компанія отримала ліцензії на використання Snapdragon 8+ Gen 1, але могла використовувати лише 4G-версію цього чипа. З іншого боку, SMIC була обмежена у виробництві 14-нм чипів через санкції США.

SMIC тепер може створити 7-нм чип

SMIC Chip

У липні 2022 року повідомлялося, що SMIC імітувала 7-нм технологію TSMC для виробництва своєї SoC Bitcoin Miner для майнінгу криптовалют. Тепер, схоже, SMIC може створювати 7-нм чипсети, подібні до Kirin 9000S, який використовується в смартфоні Mate 60 Pro з підтримкою 5G. Huawei планує продати до 20 мільйонів одиниць цього пристрою. Навіть попри те, що Kirin 9000S з техпроцесом 7 нм відстає на два покоління від 3-нм чіпа A17 Pro, який використовується в iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max.

Згідно з нещодавнім повідомленням китайського сайту money.UDN.com (через Tom’sHardware), SMIC накопичує необхідні запаси для виробництва більшої кількості чипів Kirin 9000S. Як повідомляється, SMIC зробила замовлення через свій ланцюжок постачання на Тайвані, щоб забезпечити матеріали для виробництва Kirin 9000S протягом наступних двох років. У звіті висвітлюються дві можливі причини, що стоять за діями ливарного заводу.

Чому SMIC накопичує запаси матеріалів для виробництва чипів?

SMIC Chip

Існує дві потенційні причини дій SMIC. Одна з них полягає в тому, що вона побоюється подальших санкцій США проти Huawei. Головним чином через занепокоєння щодо чипсета Kirin 9000S, який вона використовує в телефонах 5G. Посилення санкцій може завадити SMIC виробляти передовий кремній для 5G, включаючи SoC Kirin 9000S.

Інша можливість полягає в тому, що SMIC очікує сплеску попиту на Huawei Mate 60 Pro, Mate 60 Pro+ та Mate 60 RS. Тому компанії довелося розмістити більше замовлень на ці чипи. Попри те, що Huawei не використовує 3-нм техпроцес, можливо, їй все ж доведеться використовувати Kirin 9000S у майбутніх флагманських моделях. Це також стосується майбутньої серії P70.

Співпраця Huawei та SMIC викликала хвилю націоналізму в Китаї. Це потенційно може призвести до збільшення постачання смартфонів для Huawei цього року, але є певні побоювання. Якщо SMIC не зможе вийти за межі 7-нм виробничого процесу, їхній бізнес може занепасти. Важливим питанням є те, як Міністерство торгівлі США відреагує на цю ситуацію.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

SMIC готовится к выполнению растущих заказов на чипы Kirin

В августе китайский технологический гигант Huawei представил свой флагманский смартфон Huawei Mate 60 Pro, и этот анонс вызвал несколько волн по всему миру. Смартфон Huawei Mate 60 Pro действительно впечатляет, но это не главная движущая сила его популярности. Однако мир был шокирован способностью Huawei снова представить чип Kirin и внедрить технологию 5G в свой телефон, несмотря на санкции со стороны США. Здесь в игру вступает SMIC, крупнейший литейный завод по производству чипов в Китае. Было подтверждено, что компания, которая стоит за производством нового чипа Kirin 9000s, является SMIC.

Китайский производитель телекоммуникационного оборудования из-за санкций уже несколько лет может производить только смартфоны 4G. В своих предыдущих флагманах, Huawei P60 Pro и серии Mate 60, компания получила лицензии на использование Snapdragon 8+ Gen 1, но могла использовать только 4G-версию этого чипа. С другой стороны, SMIC была ограничена в производстве 14-нм чипов из-за санкций США.

SMIC теперь может создать 7-нм чип

SMIC Chip

В июле 2022 года сообщалось, что SMIC имитировала 7-нм технологию TSMC для производства своей SoC Bitcoin Miner для майнинга криптовалют. Теперь, похоже, SMIC может создавать 7-нм чипсеты, подобные Kirin 9000S, который используется в смартфоне Mate 60 Pro с поддержкой 5G. Huawei планирует продать до 20 миллионов единиц этого устройства. Даже несмотря на то, что Kirin 9000S с техпроцессом 7 нм отстает на два поколения от 3-нм чипа A17 Pro, который используется в iPhone 15 Pro и iPhone 15 Pro Max.

Согласно недавнему сообщению китайского сайта money.UDN.com (через Tom’sHardware), SMIC накапливает необходимые запасы для производства большего количества чипов Kirin 9000S. Как сообщается, SMIC сделала заказ через свою цепочку поставок на Тайване, чтобы обеспечить материалы для производства Kirin 9000S в течение следующих двух лет. В отчете освещаются две возможные причины, стоящие за действиями литейного завода.

Почему SMIC накапливает запасы материалов для производства чипов?

SMIC Chip

Существует две потенциальные причины действий SMIC. Одна из них заключается в том, что она опасается дальнейших санкций США против Huawei. Главным образом из-за беспокойства относительно чипсета Kirin 9000S, который она использует в телефонах 5G. Ужесточение санкций может помешать SMIC производить передовой кремний для 5G, включая SoC Kirin 9000S.

Другая возможность заключается в том, что SMIC ожидает всплеска спроса на Huawei Mate 60 Pro, Mate 60 Pro+ и Mate 60 RS. Поэтому компании пришлось разместить больше заказов на эти чипы. Несмотря на то, что Huawei не использует 3-нм техпроцесс, возможно, ей все же придется использовать Kirin 9000S в будущих флагманских моделях. Это также касается будущей серии P70.

Сотрудничество Huawei и SMIC вызвало волну национализма в Китае. Это потенциально может привести к увеличению поставок смартфонов для Huawei в этом году, но есть определенные опасения. Если SMIC не сможет выйти за пределы 7-нм производственного процесса, их бизнес может прийти в упадок. Важным вопросом является то, как Министерство торговли США отреагирует на эту ситуацию.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua