Представляємо CMF by Nothing: Яскраві, доступні та функціональні аксесуари

26-го числа минулого місяця CMF by Nothing офіційно випустив три нові продукти. Разом з новими продуктами, Nothing надали більше інформації про суббренд. Для тих, кому цікаво, що означає CMF, це колір, матеріал та обробка.

Основна мета цього суббренду від Nothing – забезпечити привабливі та якісні продукти за доступними цінами. І, правду кажучи, з новими продуктами від CMF by Nothing, споживачі тепер мають кілька солідних варіантів аксесуарів у бюджетному ціновому діапазоні.

CMF Buds Pro

CMF Buds Pro
CMF Buds Pro

Експертиза Nothing в аудіоаксесуарах не потребує представлення. Візьмемо, наприклад, навушники Nothing Ear (1) та Ear (2). І хоча Buds Pro від CMF by Nothing коштують дешевше, ніж флагманські навушники від Nothing, вони не економлять на важливих факторах.

Buds Pro CMF Call Quality

Почнемо з того, що CMF від Nothing Buds Pro оснащені передовою технологією активного шумозаглушення (ANC). Вона може запропонувати до 45 дБ шумозаглушення в широкому діапазоні 5000 Гц. Іншими словами, ви будете повністю ізольовані від зовнішнього шуму, якщо ввімкнути режим ANC.

Battery Life CMF Buds Pro

Але ANC – не єдина особливість CMF Buds Pro. Навушники також пропонують надійну роботу акумулятора. Якщо бути точним, вони оснащені найбільшим акумулятором, який можна знайти в будь-якому аудіопродукті Nothing.

Але наскільки надійна робота акумулятора? Ви можете працювати до 6,5 годин з увімкненим ANC і до 11 годин з вимкненим ANC. Крім того, CMF від Nothing Buds Pro оснащені надійними аудіо драйверами. Драйвери LCP+PU мають технологію регулювання низьких частот у режимі реального часу.

Driver Setup CMF Buds Pro

Ці передові аудіотехнології гарантують, що ви отримаєте максимальну віддачу від відтворення аудіо.

Ви можете вибрати CMF Buds Pro в трьох різних кольорах: Світло-сірий, темно-сірий та помаранчевий. І для тих, кому цікаво, Buds Pro від CMF by Nothing коштують $49/ ₹3499/ £49.

CMF Watch Pro

CMF Watch Pro
CMF Watch Pro

CMF Watch Pro – це перший в історії смартгодинник від Nothing. І хоча це перша технологія Nothing, бренд проробив величезну роботу над дизайном та оснащенням годинника основними функціями.

Що стосується дисплея, CMF Watch Pro має великий 1,9-дюймовий AMOLED-екран. Ця панель може похвалитися роздільною здатністю 410×502 пікселів, що гарантує, що всі тексти та візуальні елементи будуть чіткими та добре деталізованими. Що ще важливіше, пікова яскравість екрана становить 600+ ніт.

Завдяки такій високій піковій яскравості ви можете легко розгледіти елементи на екрані навіть за яскравого зовнішнього освітлення. Ще одна чудова особливість екрана – частота його оновлення становить 58 Гц. Для порівняння, більшість доступних годинників мають частоту оновлення 30 Гц.

Висока частота оновлення екрана CMF Watch Pro забезпечує більш плавну роботу інтерфейсу користувача. Циферблати годинника також виглядають яскравими та плавними.

Функції для спорту та фітнесу

Ви також отримуєте деякі функції, які зазвичай відсутні в доступних смарт-годинниках. Наприклад, у Watch Pro від CMF by Nothing є GPS-навігація. Вона може забезпечити відстеження місцеперебування під час ходьби, їзди на велосипеді та піших прогулянок.

GPS features Watch Pro

До речі, годинник підтримує широкий спектр функцій для тренувань і занять спортом. Вони полегшать відстеження рівня вашої фізичної форми під час тренувань і занять спортом.

Health Features Watch Pro CMF

На додаток, Watch Pro від CMF by Nothing оснащений функціями для здоров’я. Тут є монітори кисню в крові та пульсу в режимі реального часу. Ви також можете відстежувати свій сон і рівень стресу за допомогою годинника.

Функція дзвінків та інформація про ціну

Watch Pro від CMF by Nothing дозволяє здійснювати та приймати дзвінки. Він має вбудований динамік і мікрофон, щоб задовольнити ваші потреби у дзвінках. А оскільки годинник оснащений функцією дзвінків зі штучним інтелектом, ви отримаєте безпроблемний досвід дзвінків на ньому.

Calling Feature CMF Watch Pro

Щодо ціни, то CMF Watch Pro обійдеться вам у £39/$39. У вас є можливість отримати годинник у двох різних кольорах: Полірований сірий металік і темно-сірий. Для темно-сірого кольору ви можете обрати один з двох кольорів ремінця: Попелясто-сірий і темно-сірий.

А для полірованого сірого кольору Watch Pro від CMF by Nothing випускається з яскравим помаранчевим ремінцем. До речі, в Індії темно-сірий ремінець коштує ₹4499, а металево-сірий – ₹4999.

Зарядний пристрій CMF Power 65W GaN

Останнім продуктом, представленим CMF by Nothing, є зарядний пристрій CMF Power 65W GaN. Він має два порти USB-C та один порт USB-A. Завдяки наявності декількох портів ви можете одночасно заряджати до трьох різних пристроїв. І відповідно до своєї назви, загальна вихідна потужність зарядного пристрою становить 65 Вт.

CMF Power 65W GaN Charger
CMF Power GaN Charger

Зарядний пристрій CMF Power 65W GaN видає 65 Вт при 45 Вт і 20 Вт через два порти USB-C. Крім того, він може видавати 65 Вт при 45 Вт і 18 Вт через перший порт USB-C і порти USB-A. А коли ви використовуєте три порти одночасно, зарядний пристрій автоматично встановлює вихідну потужність.

Power 65W GaN Charger Power Delivery Specs

Крім того, 65-ватний GaN зарядний пристрій від CMF by Nothing підтримує всі основні протоколи заряджання. Це Power Delivery 3.0, QC 4.0+, Samsung 9V2A, Apple 2.4A та інші. Зарядний пристрій також сумісний з USB-кабелями Apple, сертифікованими MFI.

Як і інші продукти, ви можете вибрати 65-ватний GaN зарядний пристрій у різних колірних варіантах. Він доступний у темно-сірому та помаранчевому кольорах. І ціна зарядного пристрою становить $39/£39/₹2999.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Представляем CMF by Nothing: Яркие, доступные и функциональные аксессуары

26-го числа прошлого месяца CMF by Nothing официально выпустил три новых продукта. Вместе с новыми продуктами, Nothing предоставили больше информации о суббренде. Для тех, кому интересно, что означает CMF, это цвет, материал и отделка.

Основная цель этого суббренда от Nothing – обеспечить привлекательные и качественные продукты по доступным ценам. И, по правде говоря, с новыми продуктами от CMF by Nothing, потребители теперь имеют несколько солидных вариантов аксессуаров в бюджетном ценовом диапазоне.

CMF Buds Pro

CMF Buds Pro
CMF Buds Pro

Экспертиза Nothing в аудиоаксессуарах не нуждается в представлении. Возьмем, например, наушники Nothing Ear (1) и Ear (2). И хотя Buds Pro от CMF by Nothing стоят дешевле, чем флагманские наушники от Nothing, они не экономят на важных факторах.

Buds Pro CMF Call Quality

Начнем с того, что CMF от Nothing Buds Pro оснащены передовой технологией активного шумоподавления (ANC). Она может предложить до 45 дБ шумоподавления в широком диапазоне 5000 Гц. Другими словами, вы будете полностью изолированы от внешнего шума, если включить режим ANC.

Battery Life CMF Buds Pro

Но ANC – не единственная особенность CMF Buds Pro. Наушники также предлагают надежную работу аккумулятора. Если быть точным, они оснащены самым большим аккумулятором, который можно найти в любом аудиопродукте Nothing.

Но насколько надежна работа аккумулятора? Вы можете работать до 6,5 часа с включенным ANC и до 11 часов с выключенным ANC. Кроме того, CMF от Nothing Buds Pro оснащены надежными аудио драйверами. Драйверы LCP+PU имеют технологию регулировки низких частот в режиме реального времени.

Driver Setup CMF Buds ProЭти передовые аудиотехнологии гарантируют, что вы получите максимальную отдачу от воспроизведения аудио.

Вы можете выбрать CMF Buds Pro в трех различных цветах: Светло-серый, темно-серый и оранжевый. И для тех, кому интересно, Buds Pro от CMF by Nothing стоят $49/ ₹3499/ £49.

CMF Watch Pro

CMF Watch Pro
CMF Watch Pro

CMF Watch Pro – это первые в истории смарт-часы от Nothing. И хотя это первая технология Nothing, бренд проделал огромную работу над дизайном и оснащением часов основными функциями.

Что касается дисплея, CMF Watch Pro имеет большой 1,9-дюймовый AMOLED-экран. Эта панель может похвастаться разрешением 410×502 пикселей, что гарантирует, что все тексты и визуальные элементы будут четкими и хорошо детализированными. Что еще важнее, пиковая яркость экрана составляет 600+ нит.

Благодаря такой высокой пиковой яркости вы можете легко разглядеть элементы на экране даже при ярком внешнем освещении. Еще одна замечательная особенность экрана – частота его обновления составляет 58 Гц. Для сравнения, большинство доступных часов имеют частоту обновления 30 Гц.

Высокая частота обновления экрана CMF Watch Pro обеспечивает более плавную работу интерфейса пользователя. Циферблаты часов также выглядят яркими и плавными.

Функции для спорта и фитнеса

Вы также получаете некоторые функции, которые обычно отсутствуют в доступных смарт-часах. Например, в Watch Pro от CMF by Nothing есть GPS-навигация. Она может обеспечить отслеживание местонахождения во время ходьбы, езды на велосипеде и пеших прогулок.

GPS features Watch Pro

Кстати, часы поддерживают широкий спектр функций для тренировок и занятий спортом. Они облегчат отслеживание уровня вашей физической формы во время тренировок и занятий спортом.

Health Features Watch Pro CMF

В дополнение, Watch Pro от CMF by Nothing оснащен функциями для здоровья. Здесь есть мониторы кислорода в крови и пульса в режиме реального времени. Вы также можете отслеживать свой сон и уровень стресса с помощью часов.

Функция звонков и информация о цене

Watch Pro от CMF by Nothing позволяет совершать и принимать звонки. Они имеют встроенный динамик и микрофон, чтобы удовлетворить ваши потребности в звонках. А поскольку часы оснащены функцией звонков с искусственным интеллектом, вы получите беспроблемный опыт звонков на них.

Calling Feature CMF Watch Pro

Что касается цены, то CMF Watch Pro обойдется вам в £39/$39. У вас есть возможность получить часы в двух разных цветах: Полированный серый металлик и темно-серый. Для темно-серого цвета вы можете выбрать один из двух цветов ремешка: Пепельно-серый и темно-серый.

А для полированного серого цвета Watch Pro от CMF by Nothing выпускается с ярким оранжевым ремешком. Кстати, в Индии темно-серый ремешок стоит ₹4499, а металлически-серый – ₹4999.

Зарядное устройство CMF Power 65W GaN

Последним продуктом, представленным CMF by Nothing, является зарядное устройство CMF Power 65W GaN. Он имеет два порта USB-C и один порт USB-A. Благодаря наличию нескольких портов вы можете одновременно заряжать до трех разных устройств. И в соответствии со своим названием, общая выходная мощность зарядного устройства составляет 65 Вт.

CMF Power 65W GaN Charger
CMF Power GaN Charger

Зарядное устройство CMF Power 65W GaN выдает 65 Вт при 45 Вт и 20 Вт через два порта USB-C. Кроме того, он может выдавать 65 Вт при 45 Вт и 18 Вт через первый порт USB-C и порты USB-A. А когда вы используете три порта одновременно, зарядное устройство автоматически устанавливает выходную мощность.

Power 65W GaN Charger Power Delivery Specs

CMF by Nothing поддерживает все основные протоколы зарядки. Это Power Delivery 3.0, QC 4.0+, Samsung 9V2A, Apple 2.4A и другие. Зарядное устройство также совместимо с USB-кабелями Apple, сертифицированными MFI.

Как и другие продукты, вы можете выбрать 65-ваттное GaN зарядное устройство в различных цветовых вариантах. Он доступен в темно-сером и оранжевом цветах. И цена зарядного устройства составляет $39/£39/₹2999.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua