OPPO AED Україна презентує новий A38 із 33 Вт SUPERVOOC, 50 Мп камерою і розширеними функціями для захоплюючого звуку та перегляду

OPPO AED Україна презентувала новий смартфон A серії  – OPPO A38 на платформі  MediaTek Helio G85 з 33Вт SUPERVOOC швидкою  зарядкою і 5000 мАг потужним акумулятором. Пристрій може похвалитися 50 Мп камерою зі штучним інтелектом, приголомшливим дисплеєм з частотою оновлення 90 Гц і режимом надгучності, що ідеально поєднуються для забезпечення виняткового користувацького досвіду для повсякденного використання та розваг.

Культовий, приголомшливий і легкий дизайн

OPPO A38 залишається вірним знаковій естетиці дизайну OPPO і зачаровує своїми яскравими кольорами та вишуканими текстурами. OPPO A38 доступний у двох стильних кольорах: “Сяючий Золотий (Glowing Gold)” та “Сяючий Чорний (Glowing Black)”. В обох моделях використовується ексклюзивна технологія OPPO Glow, яка надає задній панелі телефону ледь помітне сяйво.

Лінійка також успадкувала той самий культовий ультратонкий дизайн, притаманний  моделям A серії OPPO. Завдяки 2D Premium Design пристрій зручно тримати в руці, він має витончений і легкий корпус, його товщина складає лише 8,16 мм, а вага – близько 190 г.

Захоплюючий перегляд з 90 Гц Сонячним дисплеєм

OPPO A38 оснащений 6,56-дюймовим HD+ дисплеєм із частотою оновлення 90 Гц і колірною гамою 96% DCI-P3, який може досягати 720 ніт яскравості в режимі високої яскравості. Це дозволяє користувачам без зусиль переглядати вміст на екрані без необхідності затінення навіть під прямими сонячними променями. Дисплей також оснащений технологією All-Day AI Eye Comfort, яка мінімізує навантаження на очі, роблячи перегляд комфортним незалежно від часу перед екраном.

Робіть приголомшливі знімки за допомогою вдосконаленої системи камери

OPPO A38 оснащений 50 Мп камерою зі штучним інтелектом та 2 Мп камерою з ефектом боке, що дозволяє користувачам робити чіткі, природні та яскраві знімки. Завдяки підтримці піксельного бінінгу, чотири пікселі об’єднуються в один більший піксель, зберігаючи більше деталей навіть в умовах низької освітленості. Дві камери також працюють в тандемі з вдосконаленим алгоритмом портретної зйомки OPPO, щоб забезпечити вражаючі світлові плями боке на задньому плані і виділити об’єкт зйомки в портретному режимі. Фронтальна камера OPPO A38 з роздільною здатністю 5 Мп забезпечує чудові селфі та покращену якість відеодзвінків. Завдяки функції портретної ретуші користувачі можуть регулювати рівень обробки для досягнення витончених і природних ефектів як на фронтальній, так і на основній камерах.

 Швидка та плавна робота для тривалого використання

Працюючи на платформі MediaTek Helio G85, OPPO A38 забезпечує плавну та ефективну роботу. Завдяки власному динамічному обчислювальному процесору OPPO, довготривала безперебійна робота OPPO A38 була підтверджена 36-місячними тестами Fluency Protection, проведеними в лабораторії OPPO, які зафіксували середній рівень старіння менш як 10%, що гарантує довговічність смартфона.

OPPO A38 оснащений 4Гб RAM+128Гб ROM та технологією розширення пам’яті, яка дозволяє конвертувати вільний простір ПЗУ в 4 Гб оперативної пам’яті, щоб підтримувати безперебійну роботу телефону під час високих навантажень.

OPPO A38 також пропонує користувачам режим підвищеної гучності, програмну функцію, яка допомагає посилити гучність динаміка на 300%. Це забезпечує зручність телефонних дзвінків і перегляду коротких відео навіть у метушливому або шумному середовищі.

Блискавичне заряджання та подовжений термін служби батареї

OPPO A38 може похвалитися великим 5000 мАг акумулятором, який можна зарядити до 100% приблизно за 75 хвилин за допомогою 33Вт  SUPERVOOC швидкої зарядки. 15-хвилинної зарядки вистачить на 5 годин перегляду відео на YouTube. При повному заряді пристрою залишиться понад 20% заряду акумулятора навіть після 12 годин роботи та повсякденної діяльності.

OPPO також представила низку ексклюзивних технологій, покликаних підвищити безпеку заряджання та надійність акумулятора. Функція All-day Charging Protection використовує штучний інтелект для вивчення звичок користувачів щодо заряджання та інтелектуального планування заряджання, забезпечуючи безпеку та ефективність під час нічного або тривалого періоду заряджання. Крім того, функція енергозбереження зі штучним інтелектом на весь день гарантує підтримку 25 годин роботи в режимі очікування навіть при низькому рівні заряду акумулятора 5%.

Покращена якість починається з довговічності

Розроблений з думкою про довговічність, OPPO A38 має захист від пилу та води за стандартом IP54, а також водонепроникність за стандартом IPX4, що забезпечує захист від бризок води або вологого середовища. Щоб забезпечити максимальну якість і надійність, OPPO A38 пройшов шість основних тестів, включаючи фізичні падіння, воду, радіацію, кліматичні пошкодження, багаторазові невеликі падіння і тести на стабільність сигналу.

Наявність на ринку

В Україні смартфон OPPO A38 доступний у двох кольорах: “Сяючий Золотий (Glowing Gold)” та “Мерехтливий Чорний (Glowing Black)”.

На період старту продажів з 29/09 до Х15/10 OPPO A38 з 4 Гб RAM + 128 Гб ROM можна придбати за ціною лише 6999 грн замість 7299 грн на сайтах і в магазинах партнерів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

OPPO AED Украина представляет новый A38 с 33 Вт SUPERVOOC, 50 Мп камерой и расширенными функциями для захватывающего звука и просмотра

OPPO AED Украина презентовала новый смартфон A серии – OPPO A38 на платформе MediaTek Helio G85 с 33Вт SUPERVOOC быстрой зарядкой и 5000 мАч мощным аккумулятором. Устройство может похвастаться камерой 50 Мп с искусственным интеллектом, потрясающим дисплеем с частотой обновления 90 Гц и режимом сверхзвучности, идеально сочетающимся для обеспечения исключительного пользовательского опыта для повседневного использования и развлечений.

Культовый, ошеломляющий и легкий дизайн

OPPO A38 остается верным знаковой эстетике дизайна OPPO и очаровывает своими яркими цветами и изысканными текстурами. OPPO A38 доступен в двух стильных цветах: “Сияющий Золотой (Glowing Gold)” и “Сияющий Черный (Glowing Black)”. В обеих моделях используется эксклюзивная технология OPPO Glow, которая придает задней панели телефона едва заметное сияние.

Линейка также унаследовала тот же культовый ультратонкий дизайн, присущий моделям A серии OPPO. Благодаря 2D Premium Design устройство удобно держать в руке, оно имеет изящный и легкий корпус, его толщина составляет всего 8,16 мм, а вес – около 190 г.

Увлекательный просмотр с 90 Гц Солнечным дисплеем

OPPO A38 оснащен 6,56-дюймовым HD+ дисплеем с частотой обновления 90 Гц и цветовой гаммой 96% DCI-P3, который может достигать 720 нит яркости в режиме высокой яркости. Это позволяет пользователям без труда просматривать содержимое на экране без необходимости затенения даже под прямыми солнечными лучами. Дисплей также оснащен технологией All-Day AI Eye Comfort, которая минимизирует нагрузку на глаза, делая просмотр комфортным вне зависимости от времени перед экраном.

Делайте потрясающие снимки с помощью усовершенствованной системы камеры

OPPO A38 оснащен 50 Мп камерой с искусственным интеллектом и 2 Мп камерой с эффектом боке, что позволяет пользователям делать четкие, естественные и яркие снимки. Благодаря поддержке пиксельного бининга, четыре пикселя объединяются в один больший пиксель, сохраняя больше деталей даже в условиях низкой освещенности. Две камеры также работают в тандеме с усовершенствованным алгоритмом портретной съемки OPPO, чтобы обеспечить впечатляющие световые пятна боке на заднем плане и выделить объект в портретном режиме. Фронтальная камера OPPO A38 с разрешением 5 Мп обеспечивает превосходные селфи и улучшенное качество видеовызовов. Благодаря функции портретной ретуши пользователи могут регулировать уровень обработки для достижения изощренных и естественных эффектов как на передней, так и на основной камерах.

Быстрая и плавная работа для длительного использования

Работая на платформе MediaTek Helio G85, OPPO A38 обеспечивает плавную и эффективную работу. Благодаря собственному динамическому вычислительному процессору OPPO, длительная бесперебойная работа OPPO A38 была подтверждена 36-месячными тестами Fluency Protection, проведенными в лаборатории OPPO, зафиксировавшими средний уровень старения менее 10%, что гарантирует долговечность смартфона.

OPPO A38 оснащен 4Гб RAM+128Гб ROM и технологией расширения памяти, позволяющей конвертировать свободное пространство ПЗУ в 4 Гб оперативной памяти, чтобы поддерживать бесперебойную работу телефона при высоких нагрузках.

OPPO A38 также предлагает пользователям режим повышенной громкости, программную функцию, помогающую усилить громкость динамика на 300%. Это обеспечивает удобство телефонных звонков и просмотра коротких видео даже в суетливой или шумной среде.

Молниеносная зарядка и продленный срок службы батареи

OPPO A38 может похвастаться большим 5000 мАч аккумулятором, который можно зарядить до 100% примерно за 75 минут с помощью 33Вт SUPERVOOC быстрой зарядки. 15-минутной зарядки хватит на 5 часов просмотра видео на YouTube. При полном заряде устройства останется более 20% заряда аккумулятора даже после 12 часов работы и повседневной работы.

OPPO также представила ряд эксклюзивных технологий, призванных повысить безопасность подзарядки и надежность аккумулятора. Функция All-day Charging Protection использует искусственный интеллект для изучения привычек пользователей по зарядке и интеллектуальному планированию зарядки, обеспечивая безопасность и эффективность во время ночного или длительного периода зарядки. Кроме того, функция энергосбережения с искусственным интеллектом гарантирует поддержку 25 часов работы в режиме ожидания даже при низком уровне заряда аккумулятора 5%.

Улучшенное качество начинается с долговечности

Разработанный с мыслью о долговечности, OPPO A38 имеет защиту от пыли и воды по стандарту IP54, а также водонепроницаемость по стандарту IPX4, что обеспечивает защиту от брызг воды или влажной среды. Для обеспечения максимального качества и надежности, OPPO A38 прошел шесть основных тестов, включая физические падения, воду, радиацию, климатические повреждения, многократные небольшие падения и тесты на стабильность сигнала.

Наличие на рынке

В Украине смартфон OPPO A38 доступен в двух цветах: “Светящийся Золотой (Glowing Gold)” и “Мерцающий Черный (Glowing Black)”.

На период старта продаж с 29/09 до Х15/10 OPPO A38 с 4 Гб RAM + 128 Гб ROM можно приобрести по цене всего 6999 грн вместо 7299 грн на сайтах и в магазинах партнеров.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua