Як створити резервну копію текстових повідомлень: Основний посібник для iPhone та Android

Резервне копіювання текстових повідомлень – важливий крок, що дає змогу не втратити важливі розмови. Якщо ви переходите на новий телефон або просто хочете мати резервну копію на випадок, якщо з вашим поточним пристроєм щось трапиться, існує кілька способів резервного копіювання текстових повідомлень. У цій статті ми розглянемо деякі з найпопулярніших методів резервного копіювання текстових повідомлень, включно з пристроями iPhone та Android.

Text message Backup

Навіщо створювати резервні копії текстових повідомлень?

Перш ніж перейти до конкретних способів резервного копіювання текстових повідомлень, необхідно зрозуміти, навіщо взагалі це робити. Існує кілька причин, через які може знадобитися резервне копіювання текстових повідомлень, зокрема:

 1. Вихід пристрою з ладу: У разі втрати, крадіжки або пошкодження телефону можна втратити всі текстові повідомлення, якщо не створити їхню резервну копію.
 2. Зміна пристрою: Якщо ви купуєте новий телефон, необхідно перенести текстові повідомлення на новий пристрій.
 3. Юридичні причини: У деяких випадках збереження текстових повідомлень може знадобитися з юридичних причин.
 4. Сентиментальна цінність: Деякі люди вважають за краще зберігати текстові повідомлення з сентиментальних міркувань, наприклад, щоб зберегти повідомлення від близьких людей, які пішли з життя.

Як створити резервну копію текстових повідомлень на iPhone

Існує кілька способів резервного копіювання текстових повідомлень на iPhone, зокрема:

Резервне копіювання в iCloud

Одним із найпростіших способів резервного копіювання текстових повідомлень на iPhone є використання iCloud Backup. Ось як це зробити:

 1. Перейдіть у меню Налаштування > [Ваше ім’я] > iCloud > iCloud Backup.
 2. Увімкніть функцію iCloud Backup, якщо вона ще не ввімкнена.
 3. Натисніть пункт Резервне копіювання зараз, щоб почати процес резервного копіювання.

Після завершення резервного копіювання до нього будуть включені текстові повідомлення. За необхідності текстові повідомлення можна відновити з резервної копії.

Резервне копіювання в iTunes

Іншим способом резервного копіювання текстових повідомлень на iPhone є використання програми iTunes Backup. Ось як це зробити:

 1. Підключіть iPhone до комп’ютера і відкрийте програму iTunes.
 2. Клацніть на значку iPhone в iTunes.
 3. Натисніть на кнопку Зведення в лівій бічній панелі.
 4. Натисніть на Back Up Now, щоб почати процес резервного копіювання.

Після завершення резервного копіювання текстові повідомлення будуть включені в резервну копію. За необхідності текстові повідомлення можна відновити з резервної копії.

Сторонні додатки

Існує кілька сторонніх додатків, які можна використовувати для резервного копіювання текстових повідомлень на iPhone. До числа популярних належать iExplorer, PhoneView і iMazing. Ці додатки дають змогу експортувати текстові повідомлення на комп’ютер, де вони можуть бути збережені як резервна копія.

Text message Backup

Як створити резервну копію текстових повідомлень на Android

Існує кілька способів резервного копіювання текстових повідомлень на пристроях Android, у тому числі:

Резервне копіювання на Google Drive

Одним із найпростіших способів резервного копіювання текстових повідомлень на пристрої Android є використання Google Drive Backup. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте додаток Google Drive на пристрої Android.
 2. Натисніть на три горизонтальні лінії в лівому верхньому кутку.
 3. Натисніть пункт Налаштування.
 4. Натисніть пункт Резервне копіювання.
 5. Увімкніть функцію SMS-повідомлень.

Після увімкнення функції SMS-повідомлень резервна копія текстових повідомлень зберігатиметься на Google Диску. За необхідності текстові повідомлення можна відновити з резервної копії.

Сторонні додатки

Існує кілька сторонніх додатків, які можна використовувати для резервного копіювання текстових повідомлень на пристроях Android. Серед популярних варіантів – SMS Backup & Restore, Super Backup & Restore та SMS Backup . Ці програми дають змогу експортувати текстові повідомлення на комп’ютер, де вони можуть зберігатися як резервна копія.

Перенесення на комп’ютер

Ще одним способом резервного копіювання текстових повідомлень на пристрої Android є їх перенесення на комп’ютер. Для цього необхідно підключити пристрій Android до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, а потім за допомогою файлового менеджера скопіювати текстові повідомлення на комп’ютер.

Висновок

Резервне копіювання текстових повідомлень – важливий крок, що дає змогу не втратити важливі розмови. Незалежно від того, чи використовуєте ви iPhone або пристрій на базі Android, існує кілька способів резервного копіювання текстових повідомлень. Виконавши описані в цій статті дії, ви зможете забезпечити безпеку і збереження своїх текстових повідомлень.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: