Відображення секунд у годиннику Windows 11 зменшує заряд акумулятора

Нещодавно Microsoft випустила оновлення до Windows 11, яке включає нову функцію, що дозволяє користувачам відображати секунди на годиннику в треї. Однак ця нова функція насправді має негативний вплив на час роботи від батареї.

Відображення секунд на годиннику в Windows 11: Вплив на час роботи від батареї та енергоспоживання

У тесті, проведеному порталом Neowin, було виявлено, що відображення секунд на годиннику в треї скорочує час автономної роботи ноутбука приблизно на 1,9%. Це може здатися не так багато, але з часом це може накопичуватися. Наприклад, якщо ви використовуєте ноутбук протягом восьми годин на день, різниця між відображенням секунд і їх відсутністю становитиме близько 16 хвилин автономної роботи.

Причина, чому відображення секунд на годиннику в лотку споживає більше енергії, не зовсім зрозуміла. Однак, найімовірніше, це пов’язано з тим, що операційній системі доводиться постійно оновлювати відображення годинника. Це може створювати навантаження на центральний і графічний процесори, що може призвести до збільшення енергоспоживання.

Якщо ви турбуєтеся про час роботи акумулятора, ви можете відключити відображення секунд на годиннику в треї. Це можна зробити, відкривши програму “Налаштування”, перейшовши до “Система” > “Годинник і мова” > “Дата і час”, а потім знявши позначку навпроти пункту “Показувати секунди”.

Крім відображення секунд, існує ряд інших факторів, які можуть вплинути на час роботи від акумулятора в Windows 11. До них відносяться:

 • Яскравість дисплея
 • Кількість відкритих програм
 • Запущені фонові процеси
 • Тип обладнання, яке має ваш ноутбук

Якщо ви хочете подовжити час роботи ноутбука від акумулятора, спробуйте скористатися наступними порадами:

 • Зменшіть яскравість дисплея
 • Закрийте всі програми, які ви не використовуєте
 • Вимкніть фонові процеси, які вам не потрібні
 • Оновлення драйверів ноутбука

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Отображение секунд в часах Windows 11 уменьшает заряд аккумулятора

Недавно Microsoft выпустила обновление Windows 11, которое включает новую функцию, позволяющую пользователям отображать секунды на часах в трее.  Однако эта новая функция действительно имеет негативное влияние на время работы от батареи.

Отображение секунд на часах в Windows 11: Влияние на время работы от батареи и энергопотребления

В тесте, проведенном порталом Neowin, было обнаружено, что отображение секунд на часах в трее сокращает время автономной работы ноутбука примерно на 1,9%.  Это может показаться не так много, но со временем это может скапливаться.  Например, если вы используете ноутбук в течение восьми часов в день, разница между отображением секунд и их отсутствием составит около 16 минут автономной работы.

Причина, почему отображение секунд на часах в лотке потребляет больше энергии, не совсем ясна.  Однако, вероятнее всего, это связано с тем, что операционной системе приходится постоянно обновлять отображение часов.  Это может создавать нагрузку на центральный и графический процессоры, что может привести к увеличению энергопотребления.

Если вы беспокоитесь о времени работы аккумулятора, можно отключить отображение секунд на часах в трее.  Это можно сделать, открыв программу “Настройки”, перейдя в “Система” > “Часы и язык” > “Дата и время”, а затем сняв отметку напротив пункта “Показывать секунды”.

Кроме отображения секунд существует ряд других факторов, которые могут повлиять на время работы от аккумулятора в Windows 11. К ним относятся:

 • Яркость дисплея
 • Количество открытых программ
 • Запущенные фоновые процессы
 • Тип оборудования, имеющего ваш ноутбук

Если вы хотите продлить время работы ноутбука от аккумулятора, попробуйте воспользоваться следующими советами:

 • Уменьшите яркость дисплея
 • Закройте все приложения, которые вы не используете
 • Выключите фоновые процессы, которые вам не нужны
 • Обновление драйверов ноутбука

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua