Motorola Razr 40 пройшов сертифікацію Geekbench і 3C

Motorola підтвердила запуск нових складаних смартфонів на 1 червня. Завдяки численним витокам ми вже знаємо, що компанія представить два складаних смартфони, а не один. Ці нові пристрої стануть продовженням серії Motorola RAZR, але водночас вони є новим початком. Очікується, що нові пристрої вийдуть на ринок під назвами Motorola Razr 40 та Razr 40 Ultra. Нове найменування надасть більшого значення серії RAZR і буде відповідати поколінню Edge. Цього року ми мали серію Motorola Edge 40, а потім серію RAZR 40. Хоча ми багато чули про Motorola Razr 40 Ultra, інформація про базовий варіант трохи розпливчаста. Сьогодні деякі його характеристики були підтверджені появою в бенчмарку Geekbench і сертифікацією 3C.

Підтверджено Snapdragon 7 Gen 1 і швидку зарядку на 33 Вт

Нові деталі в основному підтверджують те, що ми очікували від Motorola Razr 40. Це буде менш преміальний складаний смартфон, який коштуватиме дешевше, ніж його побратим Ultra. Завдяки витоку зображень ми вже знаємо, що за дизайном телефон буде ближчим до Moto RAZR 2022. Він не матиме більшого зовнішнього дисплея, як варіант Ultra.

Motorola Razr 40

Бенчмарк Geekbench підтверджує, що ми бачимо середню продуктивність Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1. Телефон може похвалитися номером моделі XT2323-3 як в Geekbench, так і в сертифікатах 3C. Окрім процесора, вебсайт Geekbench також підтверджує 12 ГБ оперативної пам’яті. Нарешті, він буде працювати на Android 13.

Motorola Razr 40

Що стосується сертифікації 3C, то в списку підтверджено, що телефон матиме швидку зарядку потужністю 33 Вт. Це далеко від найшвидших стандартів швидкої зарядки, які ми бачимо сьогодні. Однак це більше, ніж те, що Samsung пропонує зараз і буде пропонувати з майбутнім Galaxy Z Flip5.

Motorola Razr 40

Розкладачка Samsung має стати одним з найактуальніших конкурентів для Motorola, і навіть з “менш преміальною” розкладачкою компанія подолає 25-ватну зарядну кришку Flip.

Motorola Razr 40 – перший складаний телефон середнього класу

Згідно з витоком цін, телефон буде продаватися в роздріб за ціною близько 899 євро з 8 ГБ оперативної та 256 ГБ пам’яті для зберігання даних. Це робить його найдешевшим складним смартфоном в історії. Для тих, хто не проти процесора середнього класу, це буде чудова можливість нарешті випробувати розкладачку, що складається. Враховуючи ціну Moto Razr 40 Ultra, що просочилася, ванільна версія буде коштувати на 300 євро дешевше. Інші деталі поки що незрозумілі. Однак ми очікуємо, що цей телефон буде найближчим до “першого складаного смартфона середнього класу”.

Враховуючи, що реліз обох телефонів вже незабаром (1 червня), ми будемо стежити за новинами, щоб побачити, чи не з’явиться більше подробиць найближчими днями.

Razr 40 Ultra

Якщо вас цікавить Motorola Razr 40 Ultra, то очікується, що старша модель буде оснащена процесором Snapdragon 8+ Gen 1. Телефон також почнеться з 8 ГБ оперативної та 256 ГБ вбудованої пам’яті для зберігання даних. Чипсет буде відставати від Galaxy Z Flip5, який має отримати Snapdragon 8 Gen 2. Однак, з ціною близько 1200 євро, величезним акумулятором на 3800 мАг з можливістю зарядки на 33 Вт, комбінованою надширококутною камерою на 13 Мп + 12 Мп з OIS, Motorola, ймовірно, очікує, що цей телефон буде добре продаватися.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Motorola Razr 40 прошел сертификацию Geekbench и 3C

Motorola подтвердила запуск новых складных смартфонов на 1 июня.  Благодаря многочисленным утечкам мы уже знаем, что компания представит два складных смартфона, а не один.  Эти новые устройства станут продолжением серии Motorola RAZR, но они являются новым началом.  Ожидается, что новые устройства выйдут на рынок под названиями Motorola Razr 40 и Razr 40 Ultra. Новое наименование придаст большее значение серии RAZR и будет соответствовать поколению Edge.  В этом году мы имели серию Motorola Edge 40, а затем серию RAZR 40. Хотя мы много слышали о Motorola Razr 40 Ultra, информация о базовом варианте немного расплывчата.  Сегодня некоторые его характеристики были подтверждены появлением в бенчмарке Geekbench и сертификацией 3C.

Подтверждены Snapdragon 7 Gen 1 и быстрая зарядка на 33 Вт

Новые детали в основном подтверждают то, что мы ожидали от Motorola Razr 40. Это будет менее премиальный складной смартфон, который будет стоить дешевле, чем его собрат Ultra.  Благодаря утечке изображений мы уже знаем, что по дизайну телефон будет ближе Moto RAZR 2022. Он не будет иметь большего внешнего дисплея, как вариант Ultra.

Motorola Razr 40

Бенчмарк Geekbench подтверждает, что мы видим среднюю производительность Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1. Телефон может похвастаться номером модели XT2323-3 как в Geekbench, так и в сертификатах 3C.  Помимо процессора, веб-сайт Geekbench также подтверждает 12 ГБ оперативной памяти.  И наконец он будет работать на Android 13.

Motorola Razr 40

Что касается сертификации 3C, то в списке подтверждено, что у телефона будет быстрая зарядка мощностью 33 Вт.  Это далеко от самых быстрых стандартов быстрой зарядки, которые мы видим сегодня.  Однако это больше, чем то, что Samsung предлагает сейчас и будет предлагать с будущим Galaxy Z Flip5.

Motorola Razr 40

Раскладушка Samsung должна стать одним из самых актуальных конкурентов для Motorola, и даже с “менее премиальной” раскладушкой компания преодолеет 25-ваттную зарядную крышку Flip.

Motorola Razr 40 – первый складной телефон среднего класса

Согласно утечке цен, телефон будет продаваться в розницу по цене около 899 евро с 8 ГБ оперативной и 256 ГБ памяти для хранения данных.  Это делает его самым дешевым складывающимся смартфоном в истории.  Для тех, кто не против процессора среднего класса, это будет отличная возможность наконец-то испытать складывающуюся раскладушку.  Учитывая просочившуюся цену Moto Razr 40 Ultra, ванильная версия будет стоить на 300 евро дешевле.  Другие детали пока неясны.  Однако мы ожидаем, что этот телефон будет самым близким к “первому складному смартфону среднего класса”.

Учитывая, что релиз обоих телефонов уже скоро (1 июня), мы будем следить за новостями, чтобы увидеть, не появится ли больше подробностей в ближайшие дни.

Razr 40 Ultra

Если вас интересует Motorola Razr 40 Ultra, то ожидается, что старшая модель будет оборудована процессором Snapdragon 8+ Gen 1. Телефон также начнется с 8 ГБ оперативной памяти и 256 ГБ памяти для хранения данных.  Чипсет будет отставать от Galaxy Z Flip5, который должен получить Snapdragon 8 Gen 2. Однако с ценой около 1200 евро огромным аккумулятором на 3800 мАч с возможностью зарядки на 33 Вт, комбинированной сверхширокоугольной камерой на 13 Мп + 12 Мп, вероятно, ожидает, что телефон будет хорошо продаваться.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua