Як заблокувати рекламу YouTube на Android TV

Зрозуміло, що YouTube здебільшого покладається на рекламу для отримання доходу. Однак досвід користування платформою для обміну відео з кожним днем погіршується через надмірну кількість реклами.

Реклама YouTube на мобільних пристроях цілком зрозуміла, оскільки ми всі до неї звикли. Але все стає ще гірше, коли ви хочете розслабитися вдома і насолодитися відео з YouTube. У більшості випадків люди дивляться відео з YouTube на Android TV як спосіб розслабитися.

Останнім часом це скоріше стресова ситуація, ніж розслаблююча. Все завдяки рекламі YouTube, яка час від часу заповнює ваш екран. Перед початком відтворення відео ви побачите 30-секундну рекламу, яку не можна пропустити. Це може зіпсувати весь кайф ще до того, як він почнеться. Крім того, якщо ви хочете поставити відео на YouTube на паузу, щоб зателефонувати, краще вимкніть звук. Це пов’язано з високою ймовірністю того, що з того місця, де ви зупинилися, може розпочатися реклама.

Вони можуть дуже дратувати, і нам не залишається нічого іншого, як знайти спосіб їх заблокувати. На щастя, є два способи насолоджуватися YouTube на вашому Android TV без реклами.

Два способи заблокувати рекламу YouTube на телевізорі Android TV

Android TV YouTube Ads

Нам вдалося знайти два способи, за допомогою яких користувач може повністю насолоджуватися YouTube на своєму телевізорі Android TV. Перший спосіб — перейти на преміумплан YouTube. Другий варіант — отримати альтернативний додаток YouTube, про який ми поговоримо незабаром.

Як отримати дешевший преміумплан YouTube

Android TV YouTube Ads

Один з найкращих і найпростіших способів впоратися з рекламою YouTube на вашому Android TV – перейти на преміумплан. Однак ціна преміумплану YouTube варіюється в залежності від регіону. Наприклад, преміумплан YouTube у США коштує $12 щомісяця. В інших регіонах, таких як Аргентина, Індія тощо, ви платитимете лише $2 на місяць. Тому, можливо, вам варто перемикнутися на один з цих регіонів, щоб отримати дешевшу послугу.

Для цього ви можете використовувати VPN, щоб змінити свій регіон на дешевший. Ви також можете відкрити браузер в інкогніто або приватному режимі. Після цього ви зможете насолоджуватися повним контентом YouTube без будь-якої реклами.

Використання програм, які блокують рекламу YouTube на телевізорі Android TV

Android TV YouTube Ads

Крім того, ви можете скористатися програмою, яка блокує рекламу YouTube на телевізорах з операційною системою Android. Яскравим прикладом таких програм є SmartTubeNext. Ця програма працює на телевізорах із вбудованим Chromecast, Amazon Fire TV stick, Xiaomi MI Box, Nvidia Shield та багатьох інших. Якщо ваш телевізор підтримує програму, ви можете встановити її, дотримуючись простих інструкцій.

Ця програма не потребує жодної уваги чи оновлення вручну. Після встановлення він буде оновлюватися самостійно. Ця програма не просто блокує рекламу на YouTube, вона також має вбудований плагін для блокування спонсорської реклами. Це означає, що він зможе автоматично пропускати спонсоровані відео творців YouTube.

Інші можливості SmartTubeNext, окрім можливості блокування реклами на YouTube

Окрім основної функції блокування реклами YouTube на Android TV, додаток має й інші можливості. Наприклад, програма підтримує режим “картинка в картинці”. Це дозволить користувачеві насолоджуватися відео з YouTube, роблячи щось інше в іншому додатку. Також є підтримка кастингу та голосового пошуку.

Висновок

Варто зазначити, що ця програма може працювати як окремий додаток на вашому Android TV для перегляду відео з YouTube. Єдина відмінність полягає в тому, що цього разу ви можете обійтися без реклами. Крім того, інтерфейс виглядає не так відшліфовано, як в офіційному додатку YouTube.

Ще одна річ, на яку слід звернути увагу — це те, що він не транслює пряму трансляцію YouTube TV. Можливо, вам доведеться продовжувати користуватися додатком YouTube TV для перегляду прямих трансляцій телеканалів на YouTube

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Как заблокировать рекламу YouTube на Android TV

Понятно, что YouTube в основном полагается на рекламу для получения дохода.  Однако опыт использования платформы для обмена видео с каждым днем ​​ухудшается из-за чрезмерного количества рекламы.

Реклама YouTube на мобильных устройствах вполне ясна, поскольку мы все к ней привыкли.  Но все становится еще хуже, когда вы хотите расслабиться дома и насладиться видео с YouTube.  В большинстве случаев люди смотрят видео с YouTube на Android TV как способ расслабиться.

В последнее время это скорее стрессовая ситуация, чем расслабляющая.  Все благодаря рекламе YouTube, которая иногда заполняет ваш экран.  Перед началом воспроизведения видео вы увидите 30-секундную рекламу, которую нельзя пропустить.  Это может испортить весь кайф еще до того, как он начнется.  Кроме того, если вы хотите поставить видео на YouTube на паузу, чтобы позвонить, лучше выключите звук.  Это связано с высокой вероятностью того, что с места, где вы остановились, может начаться реклама.

Они могут очень раздражать, и нам не остается ничего другого, как найти способ заблокировать их.  К счастью, есть два способа наслаждаться YouTube на вашем Android TV без рекламы.

Два способа заблокировать рекламу YouTube на телевизоре Android TV

Android TV YouTube Ads

Нам удалось найти два способа, с помощью которых пользователь может полностью наслаждаться YouTube на телевизоре Android TV.  Первый способ – перейти на премиум-план YouTube.  Второй вариант – получить альтернативное приложение YouTube, о котором мы поговорим вскоре.

Как получить более дешевый премиум-план YouTube

Android TV YouTube Ads

Один из лучших и простейших способов справиться с рекламой YouTube на вашем Android TV – перейти на премиум-план.  Однако цена премиум-плана YouTube варьируется в зависимости от региона.  К примеру, премиум-план YouTube в США стоит $12 ежемесячно.  В других регионах, таких как Аргентина, Индия и т.д., вы будете платить только $2 в месяц.  Поэтому, возможно, вам следует переключиться на один из этих регионов, чтобы получить более дешевую услугу.

Для этого вы можете использовать VPN, чтобы изменить свой регион на более дешевый.  Вы также можете открыть браузер в инкогнито или приватном режиме.  После этого вы сможете наслаждаться полным контентом YouTube без рекламы.

Использование программ, блокирующих рекламу YouTube на телевизоре Android TV

Android TV YouTube Ads

Кроме того, вы можете использовать приложение, которое блокирует рекламу YouTube на телевизорах с операционной системой Android.  Ярким примером таких программ является SmartTubeNext. Это приложение работает на телевизорах со встроенным Chromecast, Amazon Fire TV stick, Xiaomi MI Box, Nvidia Shield и многими другими.  Если телевизор поддерживает приложение, вы можете установить его, следуя простым инструкциям.

Эта программа не требует никакого внимания или обновления вручную.  После установки он будет обновляться самостоятельно.  Это приложение не просто блокирует рекламу на YouTube, она также имеет встроенный плагин для блокировки спонсорской рекламы.  Это означает, что он сможет автоматически пропускать спонсируемые видео создатели YouTube.

Другие возможности SmartTubeNext, кроме возможности блокировки рекламы на YouTube

Помимо основной функции блокировки рекламы YouTube на Android TV, приложение имеет и другие возможности.  К примеру, программа поддерживает режим “картинка в картинке”.  Это позволит пользователю наслаждаться видео с YouTube, делая что-то другое в другом приложении.  Также поддержка кастинга и голосового поиска.

Вывод

Следует отметить, что это приложение может работать как отдельное приложение на вашем Android TV для просмотра видео с YouTube.  Единственное отличие состоит в том, что на этот раз вы можете обойтись без рекламы.  Кроме того, интерфейс смотрится не так отшлифовано, как в официальном приложении YouTube.

Еще одна вещь, на которую следует обратить внимание – это то, что он не транслирует прямую трансляцию YouTube TV.  Возможно, вам придется продолжать использовать приложение YouTube TV для просмотра прямых трансляций телеканалов на YouTube

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
4
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua