YouTube вбиває Stories

YouTube оголосив про припинення роботи функції “Історії”. Це був популярний інструмент, яким користувалися творці з моменту його створення у 2017 році. Намагаючись змістити фокус на публікації у спільнотах та короткометражки, YouTube прощається з історіями. За даними Google, 26 червня 2023 року — останній день, коли автори можуть публікувати нові Stories.

Загибель YouTube Stories

YouTube Killing Stories

У своєму блозі YouTube оголосив про закриття YouTube Stories. Згідно з повідомленням компанії, користувачі більше не зможуть публікувати історії 26 червня. Функція буде офіційно вимкнена через сім днів після цієї дати. Отже, якщо ви хочете опублікувати щось ефемерне на платформі, зараз саме час це зробити.

Чому YouTube Stories було вбито

Компанія заявляє, що вбиває Stories, тому що інші функції, такі як Shorts, Live і Community, вже дають творцям на платформі інструменти, необхідні для взаємодії зі своєю аудиторією. Це гарний спосіб сказати це. Однак Stories, швидше за все, закривають, тому що вони не набирають популярності на платформі. Чесно кажучи, я навіть забув, що можна публікувати історії на YouTube. Хоча це одна з тих речей, які ви очікуєте побачити в Instagram, це точно не так, як очікується на YouTube.

Народження YouTube Stories

Історії на YouTube з’явилися у 2017 році. Це була відповідь на зростальну популярність короткого, ефемерного контенту на платформах соціальних мереж, таких як Snapchat та Instagram. Ця функція дозволила авторам взаємодіяти зі своєю аудиторією, публікуючи короткі відео або фото. Через сім днів вони зникали. Обмежена мобільними пристроями, YouTube Stories мала на меті запропонувати більш невимушений та особистий зв’язок між авторами та їхніми глядачами.

Майбутні анонси та функції

Після того, як компанія відмовиться від Stories, платформа планує впроваджувати нові функції та оновлення як для постів спільноти, так і для короткометражок протягом року. Хоча конкретні деталі не розголошуються, автори можуть розраховувати на постійні інвестиції в інструменти та ресурси, які допоможуть їм досягти успіху на платформі.

Висновок

Припинення роботи YouTube Stories знаменує собою кінець цілої епохи. Однак у творців все ще є кілька можливостей для взаємодії зі своєю аудиторією та збільшення своєї присутності. Автори можуть продовжувати процвітати в постійно мінливому ландшафті створення онлайн-контенту. Вони можуть зробити це, адаптуючи свої контент-стратегії та експериментуючи з новими форматами.

Ви коли-небудь публікували Stories на YouTube? Повідомте нас про це в розділі коментарів нижче.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

YouTube убивает Stories

YouTube объявил о прекращении работы функции “Истории”.  Это был популярный инструмент, которым пользовались авторы с момента его создания в 2017 году.  Пытаясь сместить фокус на публикации в сообществах и короткометражках, YouTube прощается с историями.  По данным Google, 26 июня 2023 года – последний день, когда авторы могут публиковать новые Stories.

Закрытие YouTube Stories

YouTube Killing Stories

В своем блоге YouTube объявил о закрытии YouTube Stories.  Согласно сообщению компании, пользователи больше не смогут публиковать историю 26 июня.  Функция будет официально отключена через семь дней после даты.  Итак, если вы хотите опубликовать что-нибудь эфемерное на платформе, сейчас самое время это сделать.

Почему YouTube Stories были закрыты

Компания заявляет, что убивает Stories, потому что другие функции, такие как Shorts, Live и Community уже дают создателям на платформе инструменты, необходимые для взаимодействия со своей аудиторией.  Это хороший способ сказать это.  Однако Stories, скорее всего, закрывают, потому что они не набирают популярность на платформе.  Честно говоря, я даже забыл, что можно публиковать историю на YouTube.  Хотя это одна из тех вещей, которые вы ожидаете увидеть в Instagram, это точно не так, как ожидается на YouTube.

Рождение YouTube Stories

Истории на YouTube появились в 2017 году.  Это был ответ на возрастающую популярность короткого, эфемерного контента на платформах социальных сетей, таких как Snapchat и Instagram.  Эта функция позволила авторам взаимодействовать со своей аудиторией, публикуя краткие видео или фото.  Через семь дней они исчезали.  Ограниченная мобильными устройствами, YouTube Stories стремилась предложить более непринужденную и личную связь между авторами и их зрителями.

Предстоящие новости и функции

После того, как компания откажется от Stories, платформа планирует внедрять новые функции и обновления как для сообщества, так и для короткометражек в течение года.  Хотя конкретные детали не разглашаются, авторы могут рассчитывать на постоянные инвестиции в инструменты и ресурсы, которые помогут им добиться успеха на платформе.

Вывод

Остановка работы YouTube Stories знаменует собой конец целой эпохи.  Однако у творцов все еще есть несколько возможностей для взаимодействия со своей аудиторией и увеличения своего присутствия.  Авторы могут продолжать преуспевать в постоянно меняющемся ландшафте создания онлайн-контента.  Они могут сделать это, адаптируя свои контент-стратегии и экспериментируя с новыми форматами.

Вы когда-нибудь публиковали Stories на YouTube?  Сообщите нам об этом в разделе комментариев ниже.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua