WhatsApp працює над новим інтерфейсом для груп

WhatsApp продовжує працювати над тим, щоб додати більше функцій у додаток для обміну повідомленнями. Цього разу компанія зосередилася на деяких змінах в інтерфейсі. Можливо, це не принесе багато змін в інтерфейс програми. Однак це, безумовно, додає цінності життю, оскільки робить навігацію набагато простішою.

WhatsApp намагається зробити інтерфейс налаштувань набагато зрозумілішим та інтуїтивно зрозумілішим. Це оновлення фокусується на інтерфейсі налаштувань груп. Згідно з повідомленням WABetaInfo, WhatsApp готується розгорнути новий інтерфейс для всіх користувачів по всьому світу. Наразі оновлення доступне лише для обраних бета-тестерів, але протягом найближчих тижнів воно поступово стане доступним для більшої кількості тестувальників.

Подробиці про нові зміни в інтерфейсі WhatsApp

WhatsApp Interface

Як ми вже згадували, новий інтерфейс значно спрощує роботу з налаштуваннями груп. WhatsApp нарешті прибирає зайве вікно, яке відкривається щоразу, коли користувач натискає на опцію на сторінці налаштувань. Таким чином, замість того, щоб відкривати нове вікно, користувачі тепер можуть вносити всі зміни на одній сторінці. Тепер все зводиться до натискання на перемикач. Це економить багато часу, оскільки користувачеві не доведеться відкривати та закривати нове вікно щоразу, коли він натискає на опцію.

Окрім цього, WhatsApp також надав додаткові повноваження адміністраторам груп. З’явилася нова можливість для адміністраторів груп вирішувати, хто може додавати нових учасників до групи. Саме адміністратор групи вирішує, хто отримає цей привілей.

Нещодавно WhatsApp заявив, що його метою є покращення загального користувацького досвіду додатка, а не лише додавання нових функцій. Саме це оновлення буде вважатися одним зі способів покращення користувацького досвіду. Компанія намагається покращити візуальну привабливість додатка до більш сучасного вигляду.

WhatsApp Interface

Доступність нових змін в інтерфейсі WhatsApp

Зараз новий інтерфейс доступний для декількох бета-тестерів. Бета-тестери можуть отримати доступ до нової функції, оновивши свій додаток до останньої бета-версії WhatsApp в Google Play Store. Наразі компанія розширює кількість бета-тестерів, і за кілька днів вони отримають доступ до цієї функції. Через місяць-два функція стане доступною для всіх користувачів по всьому світу.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

WhatsApp работает над новым интерфейсом для групп

WhatsApp продолжает работать над тем, чтобы добавить больше функций в приложение для обмена сообщениями.  В этот раз компания сосредоточилась на некоторых изменениях в интерфейсе.  Возможно, это не принесет много изменений в интерфейсе программы.  Однако это, безусловно, придает ценности жизни, поскольку делает навигацию гораздо проще.

WhatsApp пытается сделать интерфейс настроек гораздо более понятным и интуитивно более понятным.  Это обновление фокусируется на интерфейсе настроек групп.  Согласно сообщению WABetaInfo, WhatsApp готовится развернуть новый интерфейс для всех пользователей по всему миру.  Обновление доступно только для выбранных бета-тестеров, но в течение ближайших недель оно постепенно станет доступным для большего количества тестировщиков.

Подробности о новых изменениях в интерфейсе WhatsApp

WhatsApp Interface

Как уже упоминалось, новый интерфейс значительно упрощает работу с настройками групп.  WhatsApp наконец-то убирает лишнее окно, которое открывается каждый раз, когда пользователь нажимает на опцию на странице настроек.  Таким образом, вместо того чтобы открывать новое окно, пользователи теперь могут вносить все изменения на одной странице.  Теперь все сводится к нажатию на переключатель.  Это экономит много времени, поскольку пользователю не придется открывать и закрывать новое окно всякий раз, когда он нажимает на опцию.

Кроме того, WhatsApp также предоставил дополнительные полномочия администраторам групп.  Появилась новая возможность для администраторов групп решать, кто может добавлять новых участников в группу.  Именно администратор группы решает, кто получит эту привилегию.

Недавно WhatsApp заявил, что его целью является улучшение общего пользовательского опыта приложения, а не только добавление новых функций.  Именно это обновление будет считаться одним из способов улучшения пользовательского опыта.  Компания пытается улучшить визуальную привлекательность приложения к более современному виду.

WhatsApp Interface

Доступность новых изменений в интерфейсе WhatsApp

Теперь новый интерфейс доступен для нескольких бета-тестеров.  Бета-тестеры могут получить доступ к новой функции, обновив свое приложение к последней бета-версии WhatsApp в Google Play Store.  В настоящее время компания расширяет количество бета-тестеров, и через несколько дней они получат доступ к этой функции.  Через месяц-два функция станет доступна всем пользователям по всему миру.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua