Ігри Google Play для ПК вийшли в Європу та Нову Зеландію

Google Play Ігри для ПК — це чудова ініціатива, яка переносить деякі популярні ігри для Android на ПК. Сервіс досить довго перебував у стані бета-версії, але, судячи з усього, нарешті подає ознаки повноцінного релізу. Сьогодні бета-версію Google Play Games розширено на понад 40 європейських країн (включно з Великою Британією) та Нову Зеландію. З цими новими доповненнями сервіс тепер доступний у 56 країнах. Це значний прогрес порівняно з 13 листопада.

Ігри Google Play для ПК на шляху до глобальної доступності

Мета Google з Google Play Games для ПК — охопити більше гравців. Пошуковий гігант хоче надати гравцям доступ до своїх ігор на якомога більшій кількості пристроїв. Завдяки окремому додатку можна без проблем грати в улюблені ігри на смартфонах, планшетах, Chromebook та ПК.

«Ми раді розширити нашу платформу на більше ринків, щоб гравці могли насолоджуватися улюбленими іграми в Google Play. Наближаючись до повного релізу, ми продовжуватимемо додавати нові функції та оцінювати відгуки розробників і гравців.»- заява Google від листопада 2022 року, коли сервіс пережив друге розширення доступності

Google Play Games

Наразі Google Play Games пропонує понад 100 ігор для Android. Не всі ігри є одностайними з точки зору популярності. Однак ви все одно зможете знайти такі популярні, як Asphalt 9, Homescapes, Last Fortress та 1945: Air Force. Google додає все більше ігор до сервісу. Мета — створити величезне портфоліо, можливо, з більшістю ігор Play Store в найближчому майбутньому. Наразі, це буде додавання ігор з хорошим темпом.

Більш детальна інформація та вимоги

Вимоги не такі вже й високі, і з 4-ядерним процесором, інтегрованим процесором та Windows 10 або новішою версією ви зможете грати в ігри без жодних проблем. Якщо бути більш технічним, Google рекомендує ПК з принаймні Windows 10, твердотілим накопичувачем, 8 ГБ оперативної пам’яті та 4-ядерним процесором з графікою UHD 630 від Intel або його еквівалентом від AMD. Це базові вимоги, але Google рекомендує спеціальний “ігровий” графічний процесор, такий як Nvidia GeForce MX450 і вище, а також центральний процесор з вісьмома логічними ядрами.

Google Play Games

Пошуковий гігант обіцяє незабаром додати до сервісу більше країн. Варто зазначити, що користувачі Windows 11 також можуть насолоджуватися деякими іграми для Android через магазин Amazon. Остання версія Windows має функцію запуску ігор та додатків для Android. Звичайно, запуск ігор через додаток Google Play Games має бути кращим завдяки досягненням, інтеграції збережень тощо.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Игры Google Play для ПК вышли в Европу и Новую Зеландию

Google Play Игры для ПК – это отличная инициатива, которая переносит некоторые популярные игры для Android на ПК.  Сервис довольно долго находился в состоянии бета-версии, но, судя по всему, наконец-то подает признаки полноценного релиза.  Сегодня бета-версия Google Play Games расширена более чем на 40 европейских стран (включая Великобританию) и Новую Зеландию.  С этими новыми дополнениями сервис тепер доступный в 56 странах.  Это значительный прогресс по сравнению с 13 ноября.

Игры Google Play для ПК на пути к глобальной доступности

Цель Google из Google Play Games для ПК – охватить больше игроков.  Поисковый гигант хочет предоставить игрокам доступ к своим играм на как можно большем количестве устройств.  Благодаря отдельному приложению можно без проблем играть в любимые игры на смартфонах, планшетах, Chromebook и ПК.

«Мы рады расширить нашу платформу на большее количество рынков, чтобы игроки могли наслаждаться любимыми играми в Google Play.  Приближаясь к полному релизу, мы будем продолжать добавлять новые функции и оценивать отзывы разработчиков и игроков».

Google Play Games

В настоящее время Google Play Games предлагает более 100 игр для Android.  Не все игры единодушны с точки зрения популярности.  Однако вы все равно сможете найти такие популярные, как Asphalt 9, Homescapes, Last Fortress и 1945: Air Force.  Google добавляет все больше игр в сервис.  Цель – создать огромное портфолио, возможно, с большинством игр Play Store в ближайшем будущем.  Теперь это будет добавление игр с хорошим темпом.

Более подробная информация и требования

Требования не так уж высоки, и с 4-ядерным процессором, интегрированным процессором и Windows 10 или более поздней версией вы сможете играть в игры без всяких проблем.  Если быть более техническим, Google рекомендует ПК с по крайней мере Windows 10, твердотелым накопителем, 8 ГБ оперативной памяти и 4-ядерным процессором с графикой UHD 630 от Intel или его эквивалентом от AMD.  Это базовые требования, но Google рекомендует специальный игровой графический процессор, такой как Nvidia GeForce MX450 и выше, а также центральный процессор с восемью логическими ядрами.

Google Play Games

Поисковый гигант обещает в скором времени добавить в сервис больше стран.  Стоит отметить, что пользователи Windows 11 могут наслаждаться некоторыми играми для Android через магазин Amazon.  Последняя версия Windows имеет функцию запуска игр и приложений для Android.  Конечно, запуск игр через приложение Google Play Games должен быть лучше благодаря достижениям, интеграции сохранений и т.д.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua