Samsung Galaxy Watch6 Classic: Виявлено обертовий безель!

Samsung поступово відмовляється від культового обертового безеля своїх годинників серії Galaxy Watch. Це почалося з серії Galaxy Watch4, коли компанія випустила Galaxy Watch4 Classic — єдиний годинник з фізичною заводною коронкою. Згодом, у торішній серії Galaxy Watch5 цієї функції не було. Очевидно, це не спрацювало, оскільки компанія зараз повертає цю функцію. Ходили чутки про включення обертового безеля, і тепер у нас є кілька рендерів, які, схоже, підтверджують цю функцію — або, принаймні, дають нам уявлення про зовнішній вигляд майбутніх Galaxy Watch6 Classic.

Samsung Galaxy Watch6 Classic

Ця функція повернеться на новий класичний варіант – Samsung Galaxy Watch6 Classic. Таким чином, замість того, щоб зробити функцію доступною на всіх годинниках, компанія знову представить класичний варіант для тих, хто хоче насолоджуватися фізичною коронкою. Galaxy Watch6 Classic буде націлений на мінімалістичні тенденції та матиме металевий корпус та дві клавіші на правій стороні.

Дизайн Samsung Galaxy Watch6 Classic дуже схожий на Galaxy Watch4 Classic. Ремінець має застібку-метелик замість ремінця з отвором і штифтом. Звичайно, ми припускаємо, що це все одно дозволить вам замінити ремінець за потреби. Рендери також підтверджують наявність бездротової зарядки для цієї моделі.

Особливості Samsung Galaxy Watch6 Classic та деталі випуску

Згідно з джерелом витоку, Galaxy Watch6 Classic матиме 1,47-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю 470 x 470 пікселів. Місткість акумулятора нового пристрою становить близько 425 мАг. Це непоганий розмір для смартгодинника та означає збільшення порівняно зі старим Galaxy Watch4 та ванільним Watch5. Ми очікуємо, що годинник принесе нову ітерацію інтерфейсу One UI For Watch, який зараз базується на Google WearOS.

Galaxy Watch6 Classic

До запуску серії Samsung Galaxy Watch6 ще кілька місяців. Швидше за все, компанія представить новий годинник разом з Samsung Galaxy Z Fold5 і Z Flip5. Чутки вказують на запуск у липні, що раніше, ніж зазвичай. Якщо спиратися на минулі роки, ми вважаємо, що звичайне серпневе вікно є більш обґрунтованим припущенням.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung Galaxy Watch6 Classic: Обнаружен вращающийся безель!

Samsung постепенно отказывается от культового вращающегося безеля своих часов серии Galaxy Watch. Это началось из серии Galaxy Watch4, когда компания выпустила Galaxy Watch4 Classic – единственные часы с физической заводной коронкой.  Позже, в прошлогодней серии Galaxy Watch5 этой функции не было.  Очевидно, это не сработало, потому что компания сейчас возвращает эту функцию.  Ходили слухи о включении вращающегося безеля, и теперь у нас есть несколько рендеров, которые, похоже, подтверждают эту функцию или, по крайней мере, дают нам представление о внешнем виде будущих Galaxy Watch6 Classic.

Samsung Galaxy Watch6 Classic

Эта функция вернется на новый классический вариант – Samsung Galaxy Watch6 Classic.  Таким образом, вместо того чтобы сделать функцию доступной на всех часах, компания снова представит классический вариант для тех, кто хочет наслаждаться физической коронкой.  Galaxy Watch6 Classic будет нацелен на минималистические тенденции и будет иметь металлический корпус и две клавиши на правой стороне.

Дизайн Samsung Galaxy Watch6 Classic очень похож на Galaxy Watch4 Classic.  Ремешок имеет застежку-бабочку вместо ремешка с отверстием и штифтом.  Конечно, мы предполагаем, что это все равно позволит вам заменить ремешок при необходимости.  Рендеры подтверждают наличие беспроводной зарядки для этой модели.

Особенности Samsung Galaxy Watch6 Classic и детали выпуска

Согласно источнику утечки, Galaxy Watch6 Classic будет иметь 1,47-дюймовый AMOLED-экран с разрешением 470 x 470 пикселей.  Емкость аккумулятора нового устройства составляет около 425 мАч.  Это неплохой размер для смарт-часов и означает увеличение по сравнению со старым Galaxy Watch4 и ванильным Watch5.  Мы ожидаем, что часы принесут новую итерацию интерфейса One UI For Watch, который сейчас базируется на Google WearOS.

Galaxy Watch6 Classic

До запуска серии Samsung Galaxy Watch6 еще несколько месяцев.  Скорее всего, компания представит новые часы вместе с Samsung Galaxy Z Fold5 и Z Flip5.  Слухи указывают на запуск в июле, что раньше обычного.  Если опираться на прошлые годы, мы считаем, что обычное августовское окно является более обоснованным предположением.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua