Microsoft дозволила повноцінно використовувати програми для Android у Windows 11

Намагання Microsoft дозволити додаткам для Android працювати на Windows 11 починає набувати конкретних обрисів. Компанія зняла певні обмеження, які зроблять роботу Android-додатків на цій операційній системі більш стабільною. Це дозволить будь-якому розробнику додатків надсилати свої програми в магазин додатків Amazon на Windows 11.

Магазин додатків Amazon насправді багато чого привносить в операційну систему Windows. Він забезпечує простий спосіб запуску багатьох програм для Android на Windows. Завдяки великій кількості програм, перекомпільованих для середовища Windows, магазин додатків Amazon пропонує цілу колекцію додатків для користувачів Windows 11.

Більшість програм для Android, які проходять тестування в магазині Amazon, як правило, працюють безперебійно і без проблем. Вони також майже не мають недоліків. Відверто кажучи, рішення про запуск програм для Android на комп’ютері з Windows залежить виключно від вибору кінцевого користувача. Однак, ця можливість доступна для всіх користувачів, і вони можуть нею скористатися.

Microsoft дає зелене світло для запуску програм для Android на Windows 11

Windows 11 Android Apps

Вже деякий час магазин додатків Amazon працює на операційній системі Windows з обмеженими можливостями. Нарешті, схоже, що Microsoft дає зелене світло додаткам для Android, щоб вони працювали на повній швидкості.

Microsoft також оголосила, що магазин додатків Amazon відкритий для всіх розробників додатків для Android, які хочуть перенести свої програми на Windows. Однак, можливо, їм доведеться спочатку подати свої програми на тестування. Це важлива віха для підсистеми Windows для Android. На цьому етапі WSA може функціонувати як стабільне середовище для розробників.

Корпорація Майкрософт навіть зробила додаткову милю, щоб зробити матеріали доступними для розробників. Ці матеріали призначені для того, щоб зробити їхню роботу набагато простішою. Вони включають керівництва та відеоуроки для створення програм, сумісних з WSA. Програми для Android у Windows 11 мають інший формфактор, тому корпорація Майкрософт створила посібник для розробників. Компанія надала вбудовану функцію відображення, щоб допомогти розробникам правильно змінювати розміри вікон додатків.

Коли розробник може зробити це правильно, додаток виглядає напрочуд добре в Windows 11, і багато хто може не відрізнити його від звичайного додатка Windows. Наразі Android 13 працює на WSA, а це означає, що більшість додатків, які з’являться в магазині Amazon, матимуть багато ваших улюблених функцій.

Більше програм для Android можуть незабаром з’явитися у Windows 11

Windows 11 Android Apps

З новим етапом розвитку магазину додатків Amazon, ми очікуємо, що більше додатків почнуть наповнювати ринок. Наразі він має близько 50 000 додатків, які також доступні у 31 країні. Тепер, коли корпорація Майкрософт зняла обмеження для розробників, ми сподіваємося, що незабаром для Windows 11 буде випущено більше додатків для Android.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Microsoft позволила полноценно использовать приложения для Android в Windows 11

Попытки Microsoft разрешить приложениям для Android работать на Windows 11 начинает приобретать конкретные очертания.  Компания сняла определенные ограничения, которые сделают работу Android приложений на этой операционной системе более стабильной.  Это позволит любому разработчику приложений посылать свои приложения в магазин приложений Amazon на Windows 11.

Магазин приложений Amazon на самом деле многое вносит в операционную систему Windows.  Он обеспечивает простой способ запуска многих приложений для Android на Windows.  Благодаря обилию программ, перекомпилированных для среды Windows, магазин приложений Amazon предлагает целую коллекцию приложений для пользователей Windows 11.

Большинство приложений для Android, проходящих тестирование в магазине Amazon, как правило, работают бесперебойно и без проблем.  Они тоже почти не имеют недостатков.  Откровенно говоря, решение о запуске приложений для Android на компьютере с Windows зависит исключительно от выбора конечного пользователя.  Однако эта возможность доступна всем пользователям, и они могут ею воспользоваться.

Microsoft дает зеленый свет для запуска приложений для Android на Windows 11

Windows 11 Android Apps

Некоторое время магазин приложений Amazon работает на операционной системе Windows с ограниченными возможностями.  Наконец, кажется, что Microsoft дает зеленый свет приложениям для Android, чтобы они работали на полной скорости.

Microsoft также объявила, что магазин приложений Amazon открыт для всех разработчиков приложений для Android, желающих перенести свои программы на Windows.  Однако возможно, им придется сначала подать свои программы на тестирование.  Это важная веха для подсистемы Windows для Android.  На этом этапе WSA может работать как стабильная среда для разработчиков.

Корпорация Майкрософт даже сделала дополнительную милю, чтобы сделать материалы доступными для разработчиков.  Эти материалы предназначены для того, чтобы сделать их работу гораздо проще.  Они включают руководство и видеоуроки для создания программ, совместимых с WSA.  Приложения для Android в Windows 11 имеют другой форм-фактор, поэтому корпорация Майкрософт создала руководство для разработчиков.  Компания предоставила встроенную функцию отображения, чтобы помочь разработчикам правильно изменять размеры приложений.

Когда разработчик может сделать это правильно, приложение выглядит удивительно хорошо в Windows 11, и многие могут не отличить его от обычного приложения Windows.  В настоящее время Android 13 работает на WSA, а это означает, что большинство приложений, которые появятся в магазине Amazon, будут иметь много ваших любимых функций.

Больше приложений для Android могут вскоре появиться в Windows 11

Windows 11 Android Apps

С новым этапом развития магазина приложений Amazon мы ожидаем, что больше приложений начнут наполнять рынок.  В настоящее время у него около 50 000 приложений, которые также доступны в 31 стране.  Теперь, когда корпорация Майкрософт сняла ограничения для разработчиков, мы надеемся, что в скором времени для Windows 11 будет выпущено больше приложений для Android.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua