Сканер відбитків пальців Google Pixel 7 працює швидше при використанні носа, шкіри голови та лоба

У сучасних мобільних пристроях, в основному, є два сканери відбитків пальців на дисплеї. Перший — це оптичний датчик відбитків пальців, який зазвичай зустрічається у флагманських пристроях середнього та доступного класу. А другий — це вдосконалений ультразвуковий датчик, який присутній в ультрафлагманах. Хоча серія Pixel 7 є преміумкласом, Google обрала дешевший оптичний датчик.

Як результат, ви можете зіткнутися з тим, що розпізнавання відбитків пальців на вашому пристрої Google Pixel 7 буде не дуже гарним. В деяких випадках пристрій навіть не розпізнає ваш палець. Але, судячи з усього, є швидке рішення, яке зробить сканер більш надійним і швидким. Як з’ясував користувач Reddit, все, що вам потрібно зробити, це використати ніс, шкіру голови або лоб.

Так, ваш ніс, шкіра голови або лоб можуть пришвидшити роботу сканера відбитків пальців Pixel 7

Як повідомив користувач Reddit під ніком No-Fondant-8757, датчик відбитків пальців Google Pixel 7 не дуже добре працює, коли ваші пальці сухі та чисті. Користувач зазначив, що ви не можете легко змусити сканер працювати, якщо ви вимили руки або щойно прийняли душ.

Google Pixel 7 Fingerprint

Це змусило користувача Reddit поекспериментувати зі своїм пристроєм Google Pixel 7. Очевидно, користувач знайшов просте рішення. Виявилося, що датчик чудово працює, коли користувач тре пальцем бічну частину носа. Це може здатися смішним, але багато інших користувачів Reddit почали говорити про це в гілці.

За словами тих, хто спробував, трюк також працює, коли ви проводите пальцем по лобі та шкірі голови. Так, дехто запропонував альтернативне рішення: провести тим самим пальцем двічі. Незважаючи ні на що, багатьом користувачам Pixel 7, безумовно, цікаво подивитися, як працює цей трюк.

Чому цей трюк працює

Як жирний палець може працювати краще, ніж чистий і сухий, може здатися незрозумілим. Але потрібно враховувати той факт, що пристрої Pixel 7 оснащені оптичним сканером відбитків пальців. І принцип роботи цього датчика полягає в тому, що для отримання відбитка він освітлює ваш палець світлом. Потім він порівнює отримане зображення з тим, яке ви ввели.

Google Pixel 7 fingerprint scanner

Однак оптичні датчики менш надійні, ніж ультразвукові сканери у флагманах серії Galaxy S. У більшості випадків результати можуть бути неточними, особливо коли палець сухий. Але що не так із сухими пальцями? У такому стані відбитки пальців стають трохи жорсткішими. Це може призвести до того, що сенсор Pixel 7 переплутає ваш палець з чиїмось іншим.

З іншого боку, ультразвуковий дактилоскопічний датчик, знайдений у флагманах Galaxy S, не потрапляє в цю суперечність. Це тому, що ультразвукові датчики можуть правильно розуміти глибину відбитків. Отже, не має значення, сухий ваш палець чи ні, ультразвукові датчики більше влучать, ніж не влучать.

Google Pixel 7 series

Цікаво, що Google вже згадував про цю проблему в минулому. За словами виробника смартфонів, дуже сухий палець призведе до того, що сканер не зможе правильно розпізнати ваш відбиток. А це, по суті, завадить вам отримати швидкий доступ до вашого Google Pixel 7.

Будемо сподіватися, що Google зробить крок вперед і перейде до ультразвукових сканерів відбитків пальців у серії Pixel 8. Зрештою, Samsung пропонує їх ще з Galaxy S10. І навіть найдоступніший телефон серії Galaxy S23 поставляється з дорогим сканером.

Якщо вам цікаво, нещодавно випущений Google Pixel 7a має такий самий оптичний датчик. Отже, ви можете очікувати побачити подібний ефект з останнім телефоном Google. І якщо у вас є такий, не забудьте змастити пальці!

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Сканер отпечатков пальцев Google Pixel 7 работает быстрее при использовании носа, кожи головы и лба

В современных мобильных устройствах в основном есть два сканера отпечатков пальцев на дисплее.  Первый — это оптический датчик отпечатков пальцев, обычно встречающийся во флагманских устройствах среднего и доступного класса.  А второй – это усовершенствованный ультразвуковой датчик, который присутствует в ультра-флагманах.  Хотя серия Pixel 7 является премиум-классом, Google выбрала более дешевый оптический датчик.

Как результат, вы можете столкнуться с тем, что распознавание отпечатков пальцев на устройстве Google Pixel 7 будет не очень хорошим.  В некоторых случаях устройство даже не распознает палец.  Но, судя по всему, есть быстрое решение, которое сделает сканер более надежным и быстрым.  Как выяснил пользователь Reddit, все, что вам нужно сделать это использовать нос, кожу головы или лоб.

Да, ваш нос, кожа головы или лоб могут ускорить работу сканера отпечатков пальцев Pixel 7

Как сообщил пользователь Reddit под ником No-Fondant-8757, датчик отпечатков пальцев Google Pixel 7 не очень хорошо работает, когда ваши пальцы сухие и чистые.  Пользователь отметил, что вы не можете легко заставить сканер работать, если вы вымыли руки или только что приняли душ.

Google Pixel 7 Fingerprint

Это заставило пользователя Reddit поэкспериментировать со своим устройством Google Pixel 7. По всей видимости, пользователь нашел простое решение.  Оказалось, что датчик отлично работает, когда пользователь трёт пальцем боковую часть носа.  Это может показаться смешным, но многие другие пользователи Reddit начали говорить об этом в ветке.

По словам попробовавших, трюк также работает, когда вы проводите пальцем по лбу и коже головы.  Да, некоторые предложили альтернативное решение: провести тем же пальцем дважды.  Несмотря ни на что многим пользователям Pixel 7 безусловно интересно посмотреть, как работает этот трюк.

Почему этот трюк работает

Как жирный палец может работать лучше, чем чистый и сухой, может показаться непонятным.  Но необходимо учитывать тот факт, что устройства Pixel 7 оснащены оптическим сканером отпечатков пальцев.  И принцип работы этого датчика состоит в том, что для получения отпечатка он освещает ваш палец светом.  Затем он сравнивает полученное изображение с тем, которое вы ввели.

Google Pixel 7 fingerprint scanner

Однако оптические датчики менее надежны, чем ультразвуковые сканеры во флагманах серии Galaxy S. В большинстве случаев результаты могут быть неточные, особенно когда палец сухой.  Но что не так с сухими пальцами?  В таком состоянии отпечатки пальцев становятся несколько жестче. Это может привести к тому, что сенсор Pixel 7 перепутает ваш палец с чьим-то другим.

С другой стороны, ультразвуковой дактилоскопический датчик, найденный во флагманах Galaxy S, не попадает в это противоречие. Это потому, что ультразвуковые датчики могут правильно понимать глубину отпечатков.  Следовательно, не имеет значения, сух палец или нет, ультразвуковые датчики больше попадут, чем не попадут.Google Pixel 7 series

Интересно, что Google уже упоминал об этой проблеме в прошлом.  По словам производителя смартфонов, очень сухой палец приведет к тому, что сканер не сможет правильно распознать ваше отражение.  А это, по сути, помешает вам получить быстрый доступ к вашему Google Pixel 7.

Будем надеяться, что Google сделает шаг вперед и перейдет к ультразвуковым сканерам отпечатков пальцев в серии Pixel 8. В конце концов, Samsung предлагает их еще с Galaxy S10.  И даже самый доступный телефон серии Galaxy S23 поставляется с дорогим сканером.

Если вам интересно, недавно выпущенный Google Pixel 7a имеет такой же оптический датчик.  Итак, вы можете ожидать увидеть подобный эффект с последним телефоном Google.  И если у вас есть такой, не забудьте смазать пальцы!

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua