Oppo K11x представлений зі Snapdragon 695 та 108-мегапіксельною камерою

Поки вся увага прикута до серії Oppo Reno 10, бренд представляє нового бюджетного конкурента. Oppo K11x був представлений сьогодні як прямий успіх Oppo K10x, представленого у вересні минулого року. Як і слід було очікувати, метою є забезпечення розумної продуктивності та зв’язку 5G. Треба сказати, що пристрій добре справляється зі своїм завданням, забезпечуючи пристойні технічні характеристики за розумну ціну. Тож без зайвих сумнівів, подивимось, чи буде Oppo K11x відповідати цій лінійці.

Технічні характеристики та особливості Oppo K11x

Oppo K11x прибуває до Китаю сьогодні із застарілою SoC Qualcomm Snapdragon 695. Він поставляється з 12 ГБ оперативної та 256 ГБ вбудованої пам’яті. Чипсет не є найновішим у сегменті 5G, але все ще виконує пристойну роботу як майстер на всі руки. Ви зможете без проблем запускати додатки соціальних мереж або насолоджуватися медіаконтентом. Він також повинен запускати деякі ігри на середніх налаштуваннях. Телефон працює під управлінням Android 13 з останньою версією ColorOS 13.1.

Oppo K11x

Телефон середнього класу має 6,72-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення 120 Гц і піковою яскравістю 680 ніт. На жаль, незрозуміло, чи це LCD або AMOLED панель. Маючи на увазі, що він використовує сканер відбитків пальців на бічній панелі, і це бюджетний телефон, ми очікуємо, що це буде LCD-панель. Чесно кажучи, якби це була AMOLED, ми впевнені, що Oppo повідомила б нам про це, зробивши це одним з маркетингових закликів телефону.

Оскільки ми йдемо до маркетингових звернень, занурмось в технічні характеристики камери. Oppo K11x має основну камеру на 108 Мп і датчик глибини на 2 Мп. Це все або нічого, ви отримуєте знімки з високою роздільною здатністю, але немає надширококутної камери. Для любителів селфі пристрій оснащений камерою на 16 МП.

Oppo K11x

Oppo K11x живиться від величезного акумулятора на 5000 мАг з можливістю дротової зарядки потужністю 67 Вт. Очевидно, ми наближаємося до того моменту, коли Oppo нарешті залишить зарядку потужністю 33 Вт для дуже низького цінового діапазону. Інші функції включають 3,5-мм аудіороз’єм, стереодинаміки та слот для карт пам’яті micro SD для подальшого розширення пам’яті. Телефон заряджається через USB Type-C.

На жаль, якщо у вас є Oppo K10x, то немає великих причин для оновлення. Основні відмінності стосуються дисплея та камери. Потужність однакова, і навіть якщо ви шукаєте оновлення камери або дисплея, є кращі альтернативи. Oppo K11x виглядає як оновлений OnePlus Nord CE 3 Lite, але це не повинно дивувати.

Ціна і доступність

Пристрій продається в трьох варіантах: 8 ГБ/128 ГБ, 8 ГБ/256 ГБ і 12 ГБ/256 ГБ. Ціна стартує від $212,24 за базову модель, $240,56 за модель середнього рівня і  $268,88 за старшу модель. Продажі розпочнуться 31 травня.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Oppo K11x представлен с Snapdragon 695 и 108-мегапиксельной камерой

Пока все внимание приковано к серии Oppo Reno 10, бренд представляет нового бюджетного конкурента.  Oppo K11x был представлен сегодня в качестве прямого успеха Oppo K10x, представленного в сентябре прошлого года.  Как и следовало ожидать, целью является обеспечение разумной производительности и связи 5G.  Надо сказать, что устройство хорошо справляется со своей задачей, обеспечивая приличные технические характеристики по разумной цене.  Так что посмотрим, будет ли Oppo K11x соответствовать этой линейке.

Технические характеристики и особенности Oppo K11x

Oppo K11x прибывает в Китай сегодня с устаревшей SoC Qualcomm Snapdragon 695. Он поставляется с 12 ГБ оперативной и 256 ГБ встроенной памяти.  Чипсет не новейший в сегменте 5G, но все еще выполняет приличную работу как мастер на все руки.  Вы сможете без проблем запускать приложения социальных сетей или наслаждаться медиа-контентом.  Он также должен запускать некоторые игры на средних настройках.  Телефон работает под управлением Android 13 с последней версией ColorOS 13.1.

Oppo K11x

Телефон среднего класса имеет 6,72-дюймовый экран с разрешением Full HD+, частотой обновления 120 Гц и пиковой яркостью 680 нит.  К сожалению, непонятно, это LCD или AMOLED панель.  Подразумевая, что этот бюджетный телефон использует сканер отпечатков пальцев на боковой панели, мы ожидаем, что это будет LCD-панель. Честно говоря, будь это AMOLED, мы уверены, что Oppo сообщила бы нам об этом, сделав это одним из маркетинговых призывов телефона.

Поскольку мы идем к маркетинговым обращениям, погрузимся в технические характеристики камеры.  Oppo K11x обладает основной камерой на 108 Мп и датчик глубины на 2 Мп.  Это все или ничего, вы получаете снимки с высоким разрешением, но нет сверхширокоугольной камеры.  Для любителей селфи устройство оборудовано камерой на 16 МП.Oppo K11x

Oppo K11x питается от большого аккумулятора на 5000 мАч с возможностью проводной зарядки мощностью 67 Вт.  Очевидно, мы приближаемся к тому моменту, когда Oppo наконец-то оставит зарядку мощностью 33 Вт для очень низкого ценового диапазона.  Другие функции включают 3,5 мм аудиоразъем, стереодинамики и слот для карт памяти micro SD для дальнейшего расширения памяти.  Телефон заряжается через USB Type-C.

К сожалению, если у вас есть Oppo K10x, то нет больших причин для обновления.  Основные отличия касаются дисплея и камеры.  Мощность одинакова, и даже если вы ищете обновление камеры или дисплея, есть лучшие альтернативы.  Oppo K11x выглядит как обновленный OnePlus Nord CE 3 Lite, но это не должно удивлять.

Цена и доступность

Устройство продается в трех вариантах: 8 ГБ/128 ГБ, 8 ГБ/256 ГБ и 12 ГБ/256 ГБ.  Цена стартует от $212,24 за базовую модель, $240,56 за модель среднего уровня и $268,88 за старшую модель.  Продажи начнутся 31 мая.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua