Камера для відеоблогів Sony ZV-1 II представлена офіційно

Відеоблогерство дійшло до того, що тепер це більше, ніж просто розвага перед камерою. Для багатьох людей по всьому світу відеоблогінг став повноцінним бізнесом. За допомогою платформ соціальних мереж і смартфонів вести відеоблог стало набагато простіше і цікавіше.

Більшість смартфонів мають хороші камери, яких може бути достатньо, щоб впоратися з кількома завданнями. Однак мати спеціальну цифрову камеру для цієї мети — завжди найкращий вибір. Особливо для тих, хто вирішив зайнятися відеоблогінгом як основним видом діяльності.

Використання смартфона для відеоблогінгу має багато обмежень. Наприклад, численні сповіщення можуть зіпсувати вашу роботу. У найгіршому випадку телефонний дзвінок може перервати та зруйнувати все шоу. З цих та багатьох інших причин, можливо, вам доведеться розглянути можливість придбання спеціальної камери для відеоблогів, якщо ви маєте намір вивести відеоблогінг на новий рівень.

Камера для відеоблогів Sony ZV-1 II вже тут Sony Vlogging Camera

Існує багато камер для відеоблогів. Однак ви не можете помилитися з Sony, коли справа доходить до камери. Кілька років тому компанія випустила камеру для відеоблогів ZV-1. Ця камера поєднує в собі можливості камери смартфона і стандартної цифрової камери, щоб зробити ведення відеоблогів набагато простішим.

Компанія щойно анонсувала друге покоління камери для відеоблогів ZV-1. Вона отримала назву Sony ZV-1 Mark II vlogging camera. Ця камера додає додатковий смак до можливостей своєї попередниці.

У специфікації не так багато говориться про оновлення, що стосується оновлення. ZV-1 II поставляється з ширшим об’єктивом порівняно з попередньою версією. Він оснащений об’єктивом 18-50mm f1.8-4, тоді як його попередник оснащений об’єктивом 24-70mm f1.8-2.8. На відміну від ZV-1, новий об’єктив також не має оптичної стабілізації зображення.

Насправді ZV-1 має багато спільного з торішньою моделлю ZV-1F. Від USB-C до 3-капсульного мікрофона та інтерфейсу користувача — все залишилося від тогорічної камери.

Окрім схожих з ZV-1F функцій, всі інші функції походять від ZV-1. Ці функції містять той самий сенсор, процесор, дисплей, стабілізацію, автофокус, батарею, функції фото- та відеознімання.

Ціна та доступність камери для відеоблогів Sony ZV-1 II Sony Vlogging Camera

Як ми вже зазначали, ціна Sony ZV-1 II становить 900 доларів США. Що стосується доступності, то камера буде доступна для покупки в червні 2023 року.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Камера для видеоблогов Sony ZV-1 II представлена ​​официально

Видеоблогерство дошло до того, что сейчас это больше, чем просто развлечение перед камерой.  Для многих людей во всем мире видеоблогинг стал полноценным бизнесом.  С помощью платформ социальных сетей и смартфонов вести видеоблог стало гораздо проще и увлекательнее.

Большинство смартфонов имеют хорошие камеры, которых может быть достаточно, чтобы справиться с несколькими задачами.  Однако иметь специальную цифровую камеру для этой цели всегда лучший выбор.  Особенно для тех, кто решил заняться видеоблогингом как основным видом деятельности.

Использование смартфона для видеоблогинга имеет множество ограничений.  К примеру, многочисленные уведомления могут испортить вашу работу.  В худшем случае, телефонный звонок может прервать и разрушить все шоу.  По этим и многим другим причинам, возможно, вам придется рассмотреть возможность приобретения специальной камеры для видеоблогов, если вы намерены вывести видеоблогинг на новый уровень.

Камера для видеоблогов Sony ZV-1 II уже здесь Sony Vlogging Camera

Существует множество камер для видеоблогов.  Однако вы не можете ошибиться с Sony, когда дело доходит до камеры.  Пару лет назад компания выпустила камеру для видеоблогов ZV-1.  Эта камера объединяет возможности камеры смартфона и стандартной цифровой камеры, чтобы сделать ведение видеоблогов гораздо проще.

Компания только что анонсировала второе поколение камеры для видеоблогов ZV-1.  Она получила название Sony ZV-1 Mark II vlogging camera.  Эта камера добавляет дополнительный вкус возможностям своей предшественницы.

В спецификации не так много говорится об обновлениях, касающихся обновления.  ZV-1 II поставляется с более широким объективом по сравнению с предыдущей версией.  Он оборудован объективом 18-50mm f1.8-4, тогда как его предшественник оснащен объективом 24-70mm f1.8-2.8.  В отличие от ZV-1 новый объектив также не имеет оптической стабилизации изображения.

В действительности ZV-1 имеет много общего с прошлогодней моделью ZV-1F.  От USB-C до 3-капсульного микрофона и пользовательского интерфейса — все осталось от прошлогодней камеры.

Кроме схожих с ZV-1F функций, все остальные функции происходят от ZV-1.  Эти функции содержат тот же сенсор, процессор, дисплей, стабилизацию, автофокус, батарею, функции фото- и видеосъемки.

Цена и доступность камеры для видеоблогов Sony ZV-1 IISony Vlogging Camera

Как уже отмечалось, цена Sony ZV-1 II составляет 900 долларов США.  Что касается доступности, то камера будет доступна для покупки в июне 2023 года.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua