Uber запропонує поїздки без водія у Феніксі, штат Арізона

Uber і Waymo оголосили про партнерство, щоб запропонувати поїздки без водія у Феніксі, штат Аризона, починаючи з кінця цього року. Waymo є лідером в області технологій автономного водіння, в той час, як Uber є найбільшою у світі компанією, що займається замовленням поїздок. Таким чином, партнерство дозволить Uber скористатися досвідом Waymo в області автономного водіння, в той час, як Waymo отримає вигоду від величезної мережі водіїв Uber.

Uber запропонує поїздки на безпілотних автомобілях у Феніксі

Uber і Waymo оголосили про багаторічне партнерство, в рамках якого безпілотні автомобілі Waymo будуть використовуватися на платформі Uber у Феніксі. Партнерство дозволить користувачам Uber і клієнтам доставляння Uber Eats у Феніксі використовувати додаток Uber для виклику автомобілів Waymo. Це оголошення з’явилося після того, як Waymo нещодавно подвоїла зону обслуговування у Феніксі до 180 квадратних миль. Це також найбільша повністю автономна зона обслуговування у світі.

Self driving cars

Спочатку буде доступна лише обмежена кількість автомобілів Waymo. Ні Uber, ні Waymo не розголошують кількість автомобілів, які будуть доступні. Але прессекретар Waymo Кетрін Барна сказала, що вони будуть доступні не тільки для Uber. Жителі Фенікса також зможуть замовити поїздку з Waymo через додаток Waymo One.

«Колись ворог, а тепер друг»

Колись Uber і Waymo були конкурентами, а тепер є партнерами на ринку безпілотних автомобілів. У 2017 році материнська компанія Waymo, Alphabet, подала до суду на Uber за крадіжку комерційної таємниці. Позов був пов’язаний зі стартапом Otto, стартапом безпілотних вантажівок, заснованим колишнім інженером Google Ентоні Левандовскі. У 2018 році Uber уклав мирову угоду з Alphabet за чотири дні до того, як справа дійшла до суду. Пізніше Левандовскі був звинувачений і засуджений за крадіжку матеріалів свого попереднього роботодавця. Колишній президент Дональд Трамп помилував Левандовскі в останній день своєї адміністрації.

Цікаво, що Waymo — не єдина компанія-роботаксі, яка з’явилася в додатку Uber. Motional, спільне підприємство Hyundai та Aptiv, має свої автомобілі, доступні для виклику в додатку Uber у Лас-Вегасі.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Uber предложит поездки без водителя в Фениксе, Аризона

Uber и Waymo сообщили о партнерстве, чтобы предложить поездки без водителя в Фениксе, штат Аризона, начиная с конца этого года.  Waymo является лидером в области технологий автономного вождения, в то время как Uber является крупнейшей в мире компанией, занимающейся заказом поездок.  Таким образом, партнерство позволит Uber воспользоваться опытом Waymo в области автономного вождения, в то время как Waymo извлечет выгоду от огромной сети водителей Uber.

Uber предложит поездки на беспилотных автомобилях в Фениксе

Uber и Waymo объявили о многолетнем партнерстве, в рамках которого беспилотные автомобили Waymo будут использоваться на платформе Uber в Фениксе.  Партнерство позволит пользователям Uber и клиентам доставки Uber Eats в Фениксе использовать приложение Uber для вызова автомобилей Waymo.  Это объявление появилось после того, как Waymo недавно удвоила зону обслуживания в Фениксе до 180 квадратных миль.  Это также самая полностью автономная зона обслуживания в мире.

Self driving cars

Сначала будет доступно только ограниченное количество автомобилей Waymo.  Ни Uber, ни Waymo не разглашают количество доступных автомобилей.  Но пресс-секретарь Waymo Кэтрин Барна сказала, что они будут доступны не только для Uber.  Жители Феникса также смогут заказать поездку из Waymo через приложение Waymo One.

«Когда-то враг, а теперь друг»

Прежде Uber и Waymo были конкурентами, а теперь являются партнерами на рынке беспилотных автомобилей.  В 2017 году материнская компания Waymo, Alphabet, подала в суд на Uber за кражу коммерческой тайны.  Иск был связан со стартапом Otto, стартапом беспилотных грузовиков, основанным бывшим инженером Google Энтони Левандовски.  В 2018 году Uber заключил мировое соглашение с Alphabet за четыре дня до того, как дело дошло до суда.  Позже Левандовски был обвинен и осужден за воровство материалов своего предыдущего работодателя.  Бывший президент Дональд Трамп помиловал Левандовски в последний день своей администрации.

Интересно, что Waymo – не единственная компания-роботакси, появившаяся в приложении Uber.  Motional, совместное предприятие Hyundai и Aptiv, имеет свои автомобили, доступные для вызова в приложении Uber в Лас-Вегасе.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua