Samsung представила 12,4-дюймовий OLED-дисплей, що розгортається

Samsung хоче випередити конкурентів в асортименті дисплеїв. Хоча бізнес компанії зосереджений на складаних технологіях, вона, схоже, готова до майбутнього з дисплеями, що згортаються. Перший мобільний пристрій з таким дисплеєм ще має дебютувати. Oppo має технологію, але ще далека від її запуску. LG майже представила смартфон, що згортається, але ідея пішла під укіс разом з мобільним підрозділом компанії. Отже, ми маємо вагомі підстави вважати, що Samsung може стати першою компанією, яка запровадить такий тип дисплеїв у мобільній індустрії. Під час щорічної виставки Display Week в Лос-Анджелесі Samsung представила винятковий 12,4-дюймовий OLED-дисплей, що згортається.

Складаний дисплей Samsung — The Rollable Flex

Rollable Display

Варто зазначити, що ми не вперше бачимо подібні дисплеї, але рішення Samsung, схоже, випереджає конкурентів. Крім того, це найбільший дисплей, який згортається в крихітний сувій. Панель може змінюватися від 49 мм до 254,4 мм. Це означає 5-кратне масштабування, що є більш дивовижним, ніж у розсувних екранів, які можуть збільшуватися лише в 3 рази від початкового розміру. Рішення компанії використовує О-подібну вісь, яка імітує сувій. Фірма називає його Rollable Flex, оскільки його можна повністю згорнути.

Окрім Rollable Flex, компанія також представляє OLED-панель Flex In & Out. Вона може згинатися в обох напрямках, і це значний крок вперед порівняно з нинішніми гнучкими OLED-панелями, які складаються лише в одному напрямку. Ця технологія може змінити правила гри для майбутніх телефонів Samsung Galaxy Z Fold і Flip. Наразі вони можуть складатися лише в одному напрямку, але ми очікуємо, що в майбутньому лінійка стане більш універсальною. Зі зрозумілих причин ми не вважаємо, що ця технологія готова для майбутніх Galaxy Z Fold5 і Flip5.

Компанія також скористалася можливістю представити свою нову OLED-панель з інтегрованим зчитувачем відбитків пальців і датчиком серцебиття.

Ми не знаємо, які саме плани у Samsung щодо нових дисплеїв, але цікаво спостерігати за такими досягненнями. Що стосується Rollable Flex, ми не здивуємося, якщо в майбутньому з’явиться смартфон/планшет, що згортається. Samsung може випустити пристрій з дисплеєм, що згортається, який можна буде використовувати як в режимі смартфона, так і в режимі планшета. Ми бачили багато концептів, але ще не бачили, щоб подібний пристрій подолав бар’єри концептуальності та став комерційно доступним.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Samsung представила 12,4-дюймовый разворачивающийся OLED-дисплей

Samsung хочет опередить конкурентов в ассортименте дисплеев.  Хотя бизнес компании сосредоточен на сложных технологиях, она, похоже, готова к будущему со сворачивающимися дисплеями.  Первое мобильное устройство с таким дисплеем еще должно дебютировать.  Oppo имеет технологию, но еще далека от ее запуска.  LG почти представила свертывающийся смартфон, но идея пошла под откос вместе с мобильным подразделением компании.  Итак, у нас есть веские основания полагать, что Samsung может стать первой компанией, которая введет такой тип дисплеев в мобильной индустрии.  Во время ежегодной выставки Display Week в Лос-Анджелесе Samsung представила исключительный 12,4-дюймовый свертывающийся OLED-дисплей.

Складной дисплей Samsung – The Rollable Flex

Rollable Display

Стоит отметить, что мы не в первый раз видим подобные дисплеи, но решение Samsung, похоже, опережает конкурентов.  Кроме того, это самый большой дисплей, который сворачивается в крошечный свиток.  Панель может изменяться от 49 мм до 254,4 мм.  Это означает 5-кратное масштабирование, что удивительнее, чем у раздвижных экранов, которые могут увеличиваться только в 3 раза от начального размера.  Решение компании использует О-образную ось, имитирующую свиток.  Фирма называет его Rollable Flex, поскольку его можно полностью свернуть.

Кроме Rollable Flex, компания также представляет OLED-панель Flex In&Out.  Она может сгибаться в обоих направлениях, и это значительный шаг вперед по сравнению с нынешними гибкими OLED-панелями, которые состоят только в одном направлении.  Эта технология может изменить правила игры для будущих телефонов Samsung Galaxy Z Fold и Flip.  Пока они могут складываться только в одном направлении, но мы ожидаем, что в будущем линейка станет более универсальной.  По понятным причинам мы не считаем, что эта технология готова для будущих Galaxy Z Fold5 и Flip5.

Компания также воспользовалась возможностью представить свою новую OLED-панель с интегрированным считывателем отпечатков пальцев и датчиком сердцебиения.

Мы не знаем, какие именно планы у Samsung по поводу новых дисплеев, но интересно наблюдать за такими достижениями.  Что касается Rollable Flex, мы не удивимся, если в будущем появится сворачивающийся смартфон/планшет.  Samsung может выпустить устройство со сворачивающимся дисплеем, которое можно будет использовать как в режиме смартфона, так и в режиме планшета.  Мы видели много концептов, но еще не видели, чтобы подобное устройство преодолело барьеры концептуальности и стало коммерчески доступным.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua