Нарешті! У WhatsApp з’явилася функція редагування повідомлень

WhatsApp, що належить Meta, нарешті впроваджує можливість редагування повідомлень. Ми з нетерпінням чекали на цю функцію вже досить давно. І це було довге очікування, коли WhatsApp зробить її доступною для громадськості. Проте, як то кажуть, “краще пізно, ніж ніколи”. Сьогодні компанія офіційно оголосила про запуск функції редагування повідомлень у WhatsApp у своєму блозі.

Як редагувати повідомлення у WhatsApp?

Редагування повідомлень у WhatsApp – це чудова нова функція, яка полегшить виправлення помилок і друкарських помилок. Щоб відредагувати повідомлення, виконайте наступні дії:

  1. Відкрийте розмову в WhatsApp, яка містить повідомлення, яке ви хочете відредагувати.
  2. Натисніть і утримуйте повідомлення.
  3. Виберіть “Редагувати”
  4. Внесіть зміни до повідомлення.
  5. Натисніть “Готово”

Відредаговане повідомлення буде надіслано всім учасникам розмови. Воно буде позначене як “Відредаговане”, щоб усі знали, що ви внесли зміни. Однак ви можете редагувати повідомлення тільки протягом 15 хвилин після його відправлення. Через 15 хвилин повідомлення буде заблоковано і не зможе бути відредаговане.

Message edit on WhatsApp

Нова функція редагування повідомлень у WhatsApp схожа на функцію Apple, яка була випущена минулого року. Обидва додатки дозволяють користувачам редагувати нещодавно надіслані повідомлення протягом 15 хвилин. Але на відміну від Apple, WhatsApp не обмежує кількість редагувань.

Хоча це зручний спосіб виправлення друкарських помилок, він не може бути ідеальним методом для видалення цілих розмов або тем. У таких випадках користувачі можуть вдатися до повного видалення повідомлення. WhatsApp вже давно пропонує функцію видалення, але вона замінює видалений контент повідомленням “повідомлення було видалено”. Чесно кажучи, функція редагування виглядає трохи акуратніше у стрічці.

Доступність

Нова функція редагування у WhatsApp починає працювати сьогодні. Але наразі ця функція випускається поетапно, тому може знадобитися деякий час, щоб її отримали всі користувачі.

На додаток до функції редагування, WhatsApp також додав кілька інших нових функцій за останні місяці. Серед них – функція блокування чату для захисту розмов від несанкціонованого доступу, а також функція кураторської розсилки, яка допомагає користувачам залишатися на зв’язку зі своїми контактами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Наконец-то! В WhatsApp появилась функция редактирования сообщений

WhatsApp, принадлежащий Meta, наконец-то внедряет возможность редактирования сообщений.  Мы с нетерпением ждали этой функции уже достаточно давно.  И это было долгое ожидание, когда WhatsApp сделает его доступным для общественности.  Однако, как говорится, “лучше поздно, чем никогда”.  Сегодня компания официально объявила о запуске функции редактирования сообщений в WhatsApp в своем блоге.

Как редактировать сообщения в WhatsApp?

Редактирование сообщений в WhatsApp – это отличная новая функция, которая облегчит исправление ошибок и опечаток.  Чтобы изменить сообщение, выполните следующие действия.

  1. Откройте разговор в WhatsApp, содержащий сообщение, которое вы хотите отредактировать.
  2. Нажмите и удерживайте сообщение.
  3. Выберите “Редактировать”
  4. Внесите изменения в сообщение.
  5. Нажмите “Готово”

Отредактированное сообщение будет отправлено всем участникам разговора.  Оно будет обозначено как “Отредактированное”, чтобы все знали, что вы внесли изменения.  Однако вы можете редактировать сообщение только в течение 15 минут после отправки.  Через 15 минут сообщение будет заблокировано и не сможет быть отредактировано.

Message edit on WhatsApp

Новая функция редактирования сообщений в WhatsApp похожа на функцию Apple, выпущенную в прошлом году.  Оба приложения позволяют пользователям редактировать недавно отправленные сообщения в течение 15 минут.  Но в отличие от Apple, WhatsApp не ограничивает количество редактирования.

Хотя это удобный способ исправления опечаток, он не может быть идеальным методом для удаления целых разговоров или тем.  В таких случаях пользователи могут прибегнуть к полному удалению сообщения.  WhatsApp уже давно предлагает функцию удаления, но она заменяет удаленный контент сообщением “уведомление было удалено”.  Честно говоря, функция редактирования выглядит чуть-чуть аккуратнее в ленте.

Доступность

Новая функция редактирования в WhatsApp начинает сегодня работать.  Но сейчас эта функция выпускается поэтапно, поэтому может потребоваться некоторое время, чтобы ее получили все пользователи.

Помимо функции редактирования, WhatsApp также добавил несколько других новых функций за последние месяцы.  Среди них – функция блокировки чата для защиты разговоров от несанкционированного доступа, а также функция кураторской рассылки, помогающая пользователям оставаться на связи со своими контактами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua